Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir afiş hazırlıyacağım arkadaşlar ?

alaybeyteam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bir konuda uzman arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.:angel:
bir afiş hazırlıyacağım konusu : Dünya Barışı

öyle bişey yapmalıyım ki karşıya bu mesajı çok sağlam bir şekilde vereyim hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum yardım edenden etmeyenden Allah Razı Olsun.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum .

Bir an kendimi etimden sütümden yünümden yararlanılmak isteyen koyun gibi hissettim :/
Yok ya ben birşey söyleyemiyorum artık. Bakın efoja ne güzel söylemiş

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar bir konuda uzman arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.:angel:
bir afiş hazırlıyacağım konusu : Dünya Barışı

öyle bişey yapmalıyım ki karşıya bu mesajı çok sağlam bir şekilde vereyim hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum yardım edenden etmeyenden Allah Razı Olsun.

Karşı derken Göztepe mi demek istediniz ?
Düşüncenizi çalışmayla sunarsanız size burdan yorumlarla yardımcı oluruz daha iyi olsun diye.Ayrıca düşüncede , çalışmada sizin olması bizim için daha önemli

alaybeyteam

🌱Yeni Üye🌱
Olayın Sporla veya O Takım İle Alakası Yok Arkadaşlar, Karşı Dediğim şey Afişe Bakan İnsanın Direk Olayı Anlaması.Sadece Fikir Üretmenizi Rica Ettim. Kafamda Kendi Fikirlerim Var. En Yakın Zamanda bunu afiş olarak tasarlayıp buraya veririm öyle konuşuruz.

@ irm.art
Size afiş yapın bana verin tarzında birşey söylemedim.Etiniz Sütünüz Size kalsın, benim İstediğim Sadece fikir,şuda varki fikir vermek zorunda değilsiniz.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
@ irm.art
Size afiş yapın bana verin tarzında birşey söylemedim.Etiniz Sütünüz Size kalsın, benim İstediğim Sadece fikir,şuda varki fikir vermek zorunda değilsiniz.

ne söylediğiniz ortada... Hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum kelimesi benim için yeterlidir. Sizinle münakaşada bulunmayacağım çünkü İstek ne kadar etik tartışılır

alaybeyteam

🌱Yeni Üye🌱
ne söylediğiniz ortada... Hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum kelimesi benim için yeterlidir. Sizinle münakaşada bulunmayacağım çünkü İstek ne kadar etik tartışılır

La Havle ve La Kuvvete..

İyi Günler,Hayatınızda Başarılar.

Selametle..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Alaybeyteam, Siz kafanızdaki fikirlerin oluşturduğu fikirlerinizi çalışma haline getirerek burada yayınlayın, bizde yapılan çalışma üzerinden hataları düzeltelim, farklı bakış açılarıyla yorumlayarak bir sentez oluşturalım..Sıfırdan yapacağın bir iş için fikir almak, o işi başkasına yaptırmakla aynı mantıkta..Sen yap işini, ekle gerisi gelir zaten..

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu tür konulara vediğim ortak bir cevap ancak, önce yapacağın çalışmanın cümlesindeki kelimelerden yola çıkıp biraz görsel araştırmanı tavsiye ederim...

yoksa bu kadar kişi sana fikir servis edecek değildir, yanılırsın... sen yap, eksiklerini biz tamamlarız. ama hazır bişey istiyorsan bu konuda rahatca bişeyler bulabilirsin...inanıyorum

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tür konulara vediğim ortak bir cevap ancak, önce yapacağın çalışmanın cümlesindeki kelimelerden yola çıkıp biraz görsel araştırmanı tavsiye ederim...

yoksa bu kadar kişi sana fikir servis edecek değildir, yanılırsın... sen yap, eksiklerini biz tamamlarız. ama hazır bişey istiyorsan bu konuda rahatca bişeyler bulabilirsin...inanıyorum

bence de biraz görsel araştır. Forumda benzer çalışmalar bulabilirsin. İyi kötü birşeyler oluştur daha sonra iyileştirmek için fikir sunulsun

alaybeyteam

🌱Yeni Üye🌱
Çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar. Dediklerinizi Araştıracağım. Tasarımı Buraya Verdikten Sonra Detayları Konuşuruz.

posthumous fame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alaybeyteam, şöyle bişey yapsak;
siz fikirlerinizi burada sergileseniz bizde sizin hayal gücünüzden faydalanıp bişeyler öne sürsek ?

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
alaybeyteam, şöyle bişey yapsak;
siz fikirlerinizi burada sergileseniz bizde sizin hayal gücünüzden faydalanıp bişeyler öne sürsek ?

Paylaşmak Sanattır :) ilerleyen günlerde arkadaşımızda kazandığı tecrübelerle ihtiyacı olanlara ışık tutacağına eminim :) bu kadar yapıcı yorumlardan sonra paylaşmanın sanat olacağından emin olacaktır :)