Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Bina Tasarımı

Siyah Mamba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adsz1pp9.png

Arkadaşlar yukarıdaki resimdeki binanin etrafını yapmaya çalıştıgım gibi beyaz olucak...Ve pencere kenarlarıda , balkon kenarlarıda ...
Geri kalan yerlerde bir bina rengine boyanacak..Ama yapamıyorum.CorelDrawda düz bir çizgiyi bile beceremiyorum :sweating:
Beyaza boyuyorum çizdiğimi ama kenarları siyah duruyor.Ben burdayım diyor ,
çizgi...Ve görüntü hiç hoş durmuyor :puke:

Please :iloveyou:

ANGEL439

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beyaza boyadığın çizginin kenarlarını araç çubuğundaki outline tool seçeneklerinden no outline ile ya da renk paletinden ilk baştaki çarpılı beyaz kutucuğu sağ tıklayarakta yok edebilirsin.çizginin düz çizilebilmesi için de ctrl tuşunu kullanarak çizmen gerekir...
kolay gelsin.

Siyah Mamba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beyaza boyadığın çizginin kenarlarını araç çubuğundaki outline tool seçeneklerinden no outline ile ya da renk paletinden ilk baştaki çarpılı beyaz kutucuğu sağ tıklayarakta yok edebilirsin.çizginin düz çizilebilmesi için de ctrl tuşunu kullanarak çizmen gerekir...
kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim angel :angel:

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence ilk önce iyi bizim yapmak istiyosan binanın açısını düzelt düz görünsün en sağlıklısı böyle başlamak işe görüceksinki daha iyi bir çizim olucak

Siyah Mamba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ilk önce iyi bizim yapmak istiyosan binanın açısını düzelt düz görünsün en sağlıklısı böyle başlamak işe görüceksinki daha iyi bir çizim olucak

nasıl düzeltebilirim yeniden çekme şansım yok.Elimdeki iki adet foto var.En düzgünüde bu gülşah :sadsmile:

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
adsztm6.png

mesela ben sana yaptım biraz acil oldu ama artık kusura bakma

en iyi photosopta düzeltebilirsin transform ayarlarına ve perspektif ayarlarınla girersen ordan biraz daha düzeltmiş olursun

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bak istersen yaptım ama sen yazdığın için görmessin belki mesajı düzelttim

YILMAZ364

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben konuyu anlamadım ama, anladığım kadarı ile biraz bir şeyler yapmaya çalıştım camlara corelde
evwincevd1.jpg

andesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onu düzeltmen için photoshop a ihtiyacın yok arkadaş corelde resmin üstüne (tabi resim zaten seçiliyken) birdaha tıklarsan kenarda çıkacak olan oklardan düzeltebilirsin:)

gokhan dk

🌱Yeni Üye🌱
en basit yolu beyaz olan yeri işaretleyip mouse ile sağ tıklayıp asagıdakı renk paletının en basındakı carpıya tıkla. çizgiler yok olacaktır