Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir çatlak t-shirt mağduru daha :)

blume

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum almanca öğretmenliğinde okuyorum kendi çapımda amatör olarak forumlardan öğrendiğim kadarıyla photoshop ile ilgilenmeye çalışıyorum çatlak tshirt yarışmasına ben de katılmıştım fakat ben de ilk 30 a kalamadım yine de sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum..sizce üniversiteyi bitirdikten sonra grafik alanında çalışmak istersem neler yapmam gerekir tekrardan üniversite sınavına girmemi tavsiye eder misiniz? yoksa belli yerlerden bu işi tam anlamıyla öğrenebilir miyim? şimdiden teşekkürler..

whosonkc6.jpg

fffrq8.jpg

civcivxj3.jpg

xxxio7.jpg

globalhd6.jpg

ayak2yl6.jpg

arkadaşlar grafik ekleden linklerimi ekledim önce direk resimler görünmedi sonra link olarak yolladım direk resimlerin görünmesi için ne yapmam lazım dı?

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu tişörtlerin baskısı hiç sağlıklı olmaz ilk yıkamada çamur gibi olur.. ;)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence sen çatlak tshirt tasarımı diil tshirt tasarımı yapmışsın:) çatlak tshirt de dikkate alınan husus tasrımın guezlliği diil dusuncesidir yani çatlak uçuk bi fikiir olmalı istersen çizimin rezalet olsun al bi kağıt kalemle çiz ama çatlak olsun:D yine de hoş çalışmalar kendini geliştirmen dileğiyle:)

KARACAVİRAN

🌱Yeni Üye🌱
Bana göre yaotıgın işler amatüör olarak iyi eger bu işe yönelceksen en güzeli tabiki bölümü okumak ama sen bunu kısa yollardan ögrenebilirsin mesela özel sektörögrenmen için güzel bir adım olur