Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
arkadaşlar megalayt için yapmıştım
3I6_EZGI.jpg

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gurur tablosu yazısı orda tasarıma gölge düşürmüş dikkati sadece o yöne toplamış ayrıca kırmızı yanlış bir renk seçimi bence diğer renklerle daha iyi bir kompozisyon oluşturacağın farklı bir renk seçebilirdin bu mavi içinde geçerli bu benim naçizane görüşüm genel olarak bunlar dışında baktığımda hoş bir tasarım olmuş eline sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İlk önce bir soru sormak istiyorum ziyankar neden böyle bir dershane nin reklam çalışmasında zift dökülü bir yol seçildi ?. Elbette bir sebebi vardır bu çalışma hakkında biraz daha açıklayıcı bir bilgi verirsen emin ol daha iyi yorumlar oluşacaktır ;) .
Saygılarımla.

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ziyankar diğer çalışmalarına bakarak söylüyorum bu çalışmayı sen yapmamışsındır bu gün 1 Nisan felan mı? sana yakışmadı.Çok daha iyisini yapabilirsin...

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar işin açıkcası biraz acele oldu zira megalaytlar 1 hafta süre ile kiralanmış ve bunun hemen basılıp yerine takılması lazımdı
niye yol resmi seçtiğime gelince sağ ve soldaki nesneler farkında iseniz bir yol tabelası görümünde ha diğer yazıları diyorsanınz onda haklısınız üzerinde biraz daha çalışmam lazım idi

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar işin açıkcası biraz acele oldu zira megalaytlar 1 hafta süre ile kiralanmış ve bunun hemen basılıp yerine takılması lazımdı
niye yol resmi seçtiğime gelince sağ ve soldaki nesneler farkında iseniz bir yol tabelası görümünde ha diğer yazıları diyorsanınz onda haklısınız üzerinde biraz daha çalışmam lazım idi

Bak şimdi oldu ziyankar. Bu şekilde ele aldığımızda bence gayet güzel acil iş bir - iki günde çıkıcak işten daha ne beklenirki. Sen yapabileceğini yapmışsın. Eline sağlık.;)

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkler kötü olmuş gerçekten ama dizayn bir harika sonuçta öğrenciler için bu bir marton ellerine sağlık

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence Renkler çok kötü. aslında tasarım olarak gayet güzel ama renkler tasarımı ön plana çıkarmamış. birde zemini biraz daha silik yaparsan daha iyi olucak. yinede hoş bir çalışma ellerine sağlık.

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
(durmak yok,yola devam) sloganı gıbı olmuş bence ama ellerine sağlık...

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"bir parti sloganı" gibi şekil oldu sankı yola devam, durmak yok, geri vites yok, herzaman eğitim vermeye devam edıcez..gibi olabılır bnce yada başka birşey benım bılemedıgım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"bir parti sloganı" gibi şekil oldu sankı yola devam, durmak yok, geri vites yok, herzaman eğitim vermeye devam edıcez..gibi olabılır bnce yada başka birşey benım bılemedıgım...

ne alaka. öyle ir şey söyleki tam olsun. Parti sloganına benzer bir şeyler göremiyorum. ama yinede görüşüne saygı duydum. çalışmayı yapan arkadaşımız ise umarım dikkate alır bu eleştirileri. tşk

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence Aceleye gelmiş yinede güsel olmuş

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renklar konusunda bir şey söyleyemem ama , mizansen güzel.
Eğitimin hep uzayıp giden bir yol olduğu söylenir.
Yolun sonuna ışık saçan güneş logosu da ışığa giden yol bu yol der gibi.

Yol levhaları için söyleyebileceğim şey, levhaların tabanlarının gösterilmemesi biraz daha aşağı çekilebilir.

Yıkmak ( eleştirmek ) yapmaktan daha kolaydır.