Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Fermuar Şirketine yapılan logo ve kartvizit çalışması

skocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir fermuar firması için tasarlanmış olan logo ve kartvizit çalışması. Müşterinin onayından geçti. Bakalım siz beğenicek misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

tekinelfermuarlogozv3.jpg

tekinelkartvizitqj1.jpg

Ne kadar da benziyorlar değil mi :)
295px-Telemundo.svg.png

Genel Bilgi:
Telemundo, Hialeah, Florida merkezli Amerikan TV kanalıdır.
En geniş içerikli ikinci ispanyolca yayın yapan kanaldır.. Univision'dan sonra Amerika'da da en geniş içerikli ikinci ispanyolca yayın yapan televizyon kanalıdır. 1954 yılında Angel Ramos tarafından kuruldu.

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo süper olmuş kartvizitteki yazıları biraz düzenlersen ince karekterli yazılar kullanırsan güsel olacak benim görüşüm bu kolay gelsin.

skocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler kahin. Kartvizit için söylediklerini dikkate alıcam

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo için söze gerek yok
kartvizit içinse
tel.lar üstte adres altta olacak sekilde en asagıya 3 satır halinde yaz derim ben

ellerine saglık

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Logo gerçekten güzel olmuş eline sağlık adres kısmı bu haliylede gayet alıcı görülüyor ama ben daha çok telefon kodlarını blok yapmaktan yanayım dediğim gibi tasarımın başarılı..

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
her ikiside çok güzel olmuş valla acayip hoşuma gitti ellerine sağlık kolay gelsin

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet hoş olmuş düşünce olarak ama renklerde biraz oynarsan daha hoş olur bence..
bide yazı karakterleri büyük gibi duruyor.(adres falan) Renkelerle oynayıp farklı örnekler çıkartırsan çok hoş bi iş çıkabilir.başarılar...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir güzel ama grafik hatalar var... Bence çok daha güzel bişey çıkabilirdi.. Fontlarla ve T harfiyle oynamalısın diyorum...

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo çok güzel olmuş akılda kalıcılıkta bir hayli iddialı gibi gözüküyor

gkbrkbykn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo gerçekten çok güzel olmuş fakat kartvizitteki Savaş Tekinel yazısındaki e harfi biraz abes kaçmış gibi çünkü o e büyük harf olarak kullanılıyor bildiğim kadarıyla, birde kartvizitte 4 numara bulunması biraz yanlış gibi, çünkü adam 4 telefonuda heran açık tutması biraz zor gibi sürekli kullandığı bir veya iki numarayı yazsa yeterdi, müşteri olsam dört numaradan hangisini arayıcağım konusunda tedirgin olurdum

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eline Sağlık Logo Guzel Olbuş Beğendim....

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
espri güzel, ama hala üzerinde oynamalısın. Fermuar formuna daha yaklaştırmalısın. Bu haliyle çizgi romanlardaki fermuarları andırıyor.
Adres kısmınıda yeniden gözden geçirmelisin.
İyi çalışmalar.

Emel83

🌱Yeni Üye🌱
tekinel ile fermuar yazısı birbirinden farklı sanırım ya ikiside aynı büyüklükte olmalı yada fermuar yazısı altta küçük olmalı yani bu benim fikrim tabi tekinel yazısını deformemi ettin bilmiyorum ama orda bi sorun var gibi geldi bana ona takıldı gözüm cok fazla ama amblem fikir olarak iyi bencede :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
t harfı dışındaki hiçbirşeyi beğenmedim açıkçası
tekinel fermuar yazı fontu o amplemin yanına hiç gitmemiş çok basit kalmış
kartivitte çok sade ama hatalar sol alt kısım çok boş kalmış adres telf. hepsini sağ altta sıkıştırmışsın karışık olmuş
yinede düşünce güzel tebrikler

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
fermuar yazısını kaldırın.
konu hakkında bilgisi olmayan kaç kişi buun fermuarla ilgisini kurar.. bu açıdan bence çok zayıf. fermuar olayının daha belirgin hale gelmesi lazım. eğer bir font üzerinde, fontşa birlikte kullanmayı düşünüyorsan, fermuar kadar font ada hareklet ver derim. kartta kullandığın dalga hoş gözüksede bana molpet paketlerini çağrıştırdı. veya deterjan. diyelimki oldu. adreslerde bence aynı kıvraklığa sahip olmalı..