Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine)

By-grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ylmazmakinezs3.jpg

Bir Firmaya Logo Tasarladım Musterıden Once Sizden Yorum Almak Istedim

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakma ama logoya benzeyen tek bir tane var oda çarklı olan. sorun şuki makine denince bütün firmalar çark kullanıyor. yani çark artık sıtandart bir logo oldu. daha farklı bişi düşün eğer firmaya özgü olmasını istiyorsan. kolay gelsin

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çok küçük yüklemişsin.
detaylar görünmüyor.
biraz daha büyük yüklersen daha iyi eleştiriler alabilirsin.

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çark olayına katılıyorum. Çok klasik olmuş. Ayrıca ltd. şirket yazılarının logo içinde olması gerekmez. Daha çok araştırmalısın. Kolay gelsin.

selinaa_a

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ıkıncı ve ucuncu calısma guzel olmus bence ama arkadasın dedıgı gıbı 3, su bıraz klasıklesmıs tarzda bır calısma.. arkadaslar bu arada bende kendı calısmalarımı gozterıp elestırı almak ıstıyorum fakat yenı konu acamadım yardımcı olurmusunuz ?

By-grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepinize cok tessekur ederim daha farklı tasarımlar caliscağim yıneyde bunlarda kalsin yedekte musterı bakalm ne dicek :)

selinaa_a

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha fazla çeşit sunman daha etkili olur. hem yaratmaya başladıkça sonlara doğru çok daha güzelleri çıkıyor emin ol bende hep öle olur :) kolay gelsın hadı

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
hepinize cok tessekur ederim daha farklı tasarımlar caliscağim yıneyde bunlarda kalsin yedekte musterı bakalm ne dicek :)

yedekte kalsın diye bişey olmamalı. kendin 10 tane logo çalışabilirsin ama müşteriye 10 logoyuda sunarsan işini hafife almış olursun ve müşteriye şöyle bir mesaj verirsin logo işi çok basit çizmeye ne varki ben 10 dakkada 10 tane çizerim demiş olursun. 10 tane tasarla gerekirse ama kendin ele ve müşteriye en fazla 3 tane sun. 3'ü geçmek işimizi küçümsemek olur. ben en fazla 2 tane sunuyorum oda çok kararsız kalırsam normalde 1 sunuyorum. kolay gelsin

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Resim çok büyük biraz daha küçük yükleyebilirdin arkdasım logonu almıcaz bıraz daha büyük bi çözünürlükte eklersen bakabiliriz fakat logoya benzer bı yanı yok amatörce bi çalışma olmus tabıkıde bunlarda dursun bunlarıda gösterirsin müşterinin ne yapıcagı bellı olmuo bız tasarıma bakıyoruz adam baska birşeye bakıyor en berbatını bile beğenebiliyor... ama biraz daha üstünde çalışmalısın... çark olayına katılıyorum klasikleşmiş çark üzerinde farklı bişeyler deneyebilrisin kolay gelsın..

By-grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam çalmanizdan degl amator oldm icin biraz küçük yüklemişim :) k.bakmayın bencede haklısınız musterıye en fazla 2 3 logo gostermeliyim

diablo2323ist

🌱Yeni Üye🌱
emegine saglık dostum ugraşmışın o kadar eger şirkettekiler araştırma yapmazlarsa 3. şıkkı çok rahat satarsın fakat çark yerine başka birşey düşün mesela bak arçelik amblemine adam onu yaparken çamaşırmakinesinin içinde dönen merdaneden esinlenmiş bence

selinaa_a

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logovb1.jpg

bu çalışmalarda benım denemelerım arkadaslar

virgull

🌱Yeni Üye🌱
Değiştir, her şeyi baştan düşün. İlla ki makinayı temsil etmesi gerekmez logoların.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
daha fazla çeşit sunman daha etkili olur. hem yaratmaya başladıkça sonlara doğru çok daha güzelleri çıkıyor emin ol bende hep öle olur :) kolay gelsın hadı

-çok çeşit sunmak demek müşteriyi kararsız kılmak demektir. ayrıca çok çeşit seni basitleştirir. bu dediğine kesinlikle katılmıyorum.
-yaratmaya gelince zaten şuanki çalışmalar bile birşeyler tasarladığını gösterir. Yaratmanın başı ya da sonu yoktur.

daha iyi çalışmalar görmek dileğiyle saygılar!

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şunun üzerinde çalış diyemeyeceğim, hepsi de çok itici duruyor.