Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir font arıyorum gören bilen var mı?

ugurcaanbulut

🌱Yeni Üye🌱
1VDLnY.png
LZgyob.png
Merhabalar vizeye ek not olarak bir ödev yapmam gerekiyor "Doritos Nacho" adlı cips poşetinin tasarımını yapacağım Fakat bir sıkıntım var "nacho" yazan yerdeki fontu bir türlü bulamadım aranızda daha önce bu fontu veya bu fonta benzer bir fontu bilen varsa ve benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler :) (Konuyu yanlış yere açtıysam affola yeni üyeyim neresi uygunsa oraya taşınmasını rica ediyorum. :) )

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Büyük ihtimal font Robofan Bold Italic ihtimal diyorum çünkü A harfi bu ailede yok

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
ben emekliyim gerekirse parasız çizebilirim özelinizi okurmusunuz

ugurcaanbulut

🌱Yeni Üye🌱
Herkese yorumları için teşekkür ederim 2 logo önerilmiş ikiside işimi görecek benzerlikte görünüyor.. Teşekkür ederim. :) Bir font daha soracağım :D
zalBL7.jpg
Çerezza'nın fontunu bilen var mı??? :)

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fontun Adı

robofanspark regular italic

https://yadi.sk/d/gQxOTHc932YLKC

1VDLnY.png
LZgyob.png
Merhabalar vizeye ek not olarak bir ödev yapmam gerekiyor "Doritos Nacho" adlı cips poşetinin tasarımını yapacağım Fakat bir sıkıntım var "nacho" yazan yerdeki fontu bir türlü bulamadım aranızda daha önce bu fontu veya bu fonta benzer bir fontu bilen varsa ve benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler :) (Konuyu yanlış yere açtıysam affola yeni üyeyim neresi uygunsa oraya taşınmasını rica ediyorum. :) )