Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
kahvejk7.jpg

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
gorseli gercek imajdan kullanabilirdiniz dahada iyi olurdu ve keşke arka planda da bununla ilgili bişeyler yazıyor olsaydı emeğine sağlık

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim için önemli olan görseli çizmekti,çok iyi olmasamda kendi yaptığım birşeyi kullanmak daha güzel geliyo.Arkada yazılanları okuyabiliyor musunuz :) Teşekkür ederim yorumun için.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Keşke Türkçe harfler ve Türk motifleri kullansaydın. Kahve tipografisini görmek isterdim, zaten kahve Türk kültürünün bir eseridir, yanılıyor muyum, daha hoş olmaz mıydı?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke Türkçe harfler ve Türk motifleri kullansaydın. Kahve tipografisini görmek isterdim, zaten kahve Türk kültürünün bir eseridir, yanılıyor muyum, daha hoş olmaz mıydı?
katılıyorum türk kahvesi olabilirdi ...emeğinize sağlık genel olarak hoş duruyor

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hımm öyleyse hemen bi Türk kahvesi yapmak görevim olsun Önder Bey :)
Teşekkür ederim "damla1" beğendiğine sevindim.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆

teşekkürler önder hocam aslında bende tam olarak bunu soylemeye calışmıştım bizim kültürümüz ve tamamen bizi yansıtmalı motifleriyle hatlarıyla birde o şekilde denemeni isterim başarılar

taner6767

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar üzülerek söylemek istiyorum bence sadece kes yapıştır gibi duruyor.biraz daha özen ve çalışma yaparken acale etmesen daha ıyı olurdu gıbı sankı atayım siteyede ne olursa olsun gibi bir düşünce içinde hazırlanmış.neyse biraz daha özen gösterirsen olur.Birde photoshopta mı yapıldı yoksa paınt mı bılmek ısterım.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamlar üzülerek söylemek istiyorum bence sadece kes yapıştır gibi duruyor.biraz daha özen ve çalışma yaparken acale etmesen daha ıyı olurdu gıbı sankı atayım siteyede ne olursa olsun gibi bir düşünce içinde hazırlanmış.neyse biraz daha özen gösterirsen olur.Birde photoshopta mı yapıldı yoksa paınt mı bılmek ısterım.

Özensizce çalıştığımı ima etmişsiniz aslında bu bana birazcık haksızlık gibi geldi,sonuç çok güzel olmamış olabilir ama bu benim özen göstermediğim anlamına gelmez.Photoshop ile yaptım ,tabiiki siteye çalışmalarımızı koymamıızn amacı işi daha iyi bilenlerin eksiklerimizi söylemesidir,söylediklerinizi dikkate alıcam ama öylesine yapmış olduğum bişey değildi aslında,çünkü bunu söylerseniz bu siteye saygım yokmuş gibi bi anlama gelebilir.Teşekkür ederim.