Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması

mahmut35

🌱Yeni Üye🌱
Özel bir istek olduğu için biraz kötü oldu içime sinmedi ancak birde sizin görüşlerinizi almak istedim. Olumlu - Olumsuz bütün eleştiriler benim için değerlidir saygı duyarım .. Teşekkürler :)

23252449.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

4reS

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş hocam ancak sade gibi geldi bunu kullanıcakmı reklam sirketi :)

TokatKoza

🌱Yeni Üye🌱
Basit bir çalışma olmuş, lakin işin içinde emek olduğu için güzel diyorum. Biraz daha geliştirebilirsen güzel çalışmalar çıkarabileceğine inanıyorum.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Konu başlığı reklam ajansı, reklam şirketi filan olunca ayrı bir ilgiyle bakıyorum içeriğine. Ama çoğunda hayal kırıklığı yaşıyorum. Şahsen bir reklam şirketinin kartviziti böyle ise ben o firmaya iş yaptırmam (eğer daha önceden tanımıyor ya da referans almamışsam).

Font ve renk seçimleri kötü. Sol tarafta bantlara hapsedilmiş ve zig zag sıraya konulmuş maddelerde çok hoş durmuyor. Ben ce bol örnek incelemeli ve özellikle reklam sektörü için daha kreatif bir şeyler çıkartmalısınız.

Optikkagit

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba; ben üniversite öğrencisiyim ve yarına kadar afiş hazırlamam gerekiyor. Bu bir konser afişi olabilir mekan açılışı afişi olabilir farketmiyor. O kadar araştırmama rağmen konu bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz? :/

ezelsude

🌱Yeni Üye🌱
yaaaa çalışmalarımı yayınlamıyorum konu açamıyorum yok mu yardımcı olan bir arkadaş.. yakaladım msj altına yerli yersiz yazıyorum ama bi açıklama yapan olmadı.. şimdiden tşkler..

nrdnbyhn

🌱Yeni Üye🌱
görsel olarak yorum yapıcam sadece çünkü bu konuda işin ehli değilim. bence renkler hoş değil, çok göz yoruyor, insan nereye bakcağını karıştırıyor karmaşık bir düzeni var daha hoş şeyler çıkartabilirsiniz verilen emeğe karşı emeğınıze sağlık diyorum kolay gelsin..

busra161

🌱Yeni Üye🌱
bi reklam şirketinin böyle bi kartviziti varsa bana yapacakları işi nasıl yaparlar bilemem

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
renk seçimi, grafikler arası uyum, font, logo yerleştirme... hiçbiri olmamış ve buna kartvizitte denemez. Albeni katın, uyum katın, google dan kartvizit nasıl yapılır, nasıl olmadır gibi araştırma yapın.
Kolay gelsin.

graph34

🌱Yeni Üye🌱
Bu çalışmayı kullanıyor mu o reklam şirketi merak ettim ?