Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir ROCK Grubu için afiş çalışmam Retina

altanturel

🌱Yeni Üye🌱
afs.jpg

Bir Rock grubu için tamamen gönüllü olarak yaptığım afiş çalışmam.
Yorumlarını bekliyorum.
Kolaylıklar.

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bir çalışma emeğine sağlık

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
retina görünce bi retina görseli hani hiçte fena olmazdı derim ben bide klasiktir Rock grupları siyah sever ;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında Zynopsis e katılmadan yapamıyorum. Retina ya uygun bir afiş olabilirdi..Ticari amaç taşımamanız sanırım üstüne fazla düşmemenizi sağlamış durumda ama sorun değil. Sorun sadece retina fontunun hazır, 2-3 brush kullanımının dışında birşey olmaması..
Aşağıdaki şehir vektörellerinin hiçbir şekilde kullanımını gerektirecek bir şey yok..
18 yaş sınırı yoktur:) Olsa arkadaşlar giremiyecekler zaten..:p
Tarz biraz karışık ama umarım konser verecek düzeydedirler..Ama heavy ve rock gruplarının tasarım ve konser afişlerini takip etmelisin. Fikirlerin çoğalıcaktır eminim. Yinede Başarılar dilerim..

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
tutmadım bişey yok denicek kadar içinde rock yok o tat yok

altanturel

🌱Yeni Üye🌱
Eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. Ticari amaç gütmemem ve 1 günlük bir zamanımın olması bir miktar etkiledi afişi. Daha da iyilerini paylaşabilmek dileğiyle...

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 günlük zamanda afiş değil afişin dedesi bile yapılır unutma dostum konu belliyse en fazla gecesi yapılır olmadı

hayalzamanı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede kesinlikle siyah tonları yüksek bir çalışma olmalıydı birde daha sert yazı karakterleri kullanabilirdin keskin çizgiler falan daha hoş bir çalışma çıkabilirdi kolay gelsin.