Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Birkaç broşür çalışması

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
arkadaşlar yaptığım birkaç broşür çalışması yorumlarınız bekliyorum.

demet pastanesi kırımlı broşür dış yüzü
69555543lf2.jpg

demet pastanesi kırımlı broşür iç yüzü
11187735kk2.jpg

Ela kids broşür çalışması
elaxy2.jpg

Kanbankası broşür çalışması
kanbankel6.jpg

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kafeterya broşürünün dis yüzünde adresi belirten krokiyi mavi yapma diyorum çünkü etrafi da mavi.
iç yüzü disina göre daha güzel ama fontlarini bir gözden geçirmelisin. Tel no felan çok büyük kullanmisin. Biraz daha gölgeler ve efektlerle brosürünü canlandirabilirsin.

Ela evm brosüründe ise kullandigin mavi tonlu zemin hos gelmedi bana.
Çocuklari tesvik etmenin 75 yolunu anlatan kisimda ise
aile içinde, oyun oynarken, arkadaslarla kisimlarina o içerikle ilgili küçük fotolar uygulayabilirsin.

Mugla kanbankasi ise fontlari komple degistirmelisin.

Yani fontlarini komple bir elden gecir derim ben...

basarilar...

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
teşekür ederim yorumların için.
tel noyu büyük kullanmamın sebebi müşterinin isteği.

ela avm nin zemini için; bu firmanın reklam filmini yapmıştım ve aynı zemini hareketli olarak kullanmıştım. Tasarımda kurumsal bütünlük sağlamak için aynı zemini kullandım.
balonlar kısmında resimler kullanmak yerine daha bilgi içerikli kullanmak istedim ve resim kullandığım takdirde onları tam betimleyecek resimlerin kullanılamayacağı için karışıklık çıkmasını ve tasarımı yorucu yapmak istemedim.
Kanbankasındaki fon sitede de aynı font kullandığım için bütünlük sağlamasını istedim.
Teşekkür ederim.

otoritec

🌱Yeni Üye🌱
bence prof denilebilecek çalışmalar gayet güzel olmuş ancak kan bankası broşür de dikkatimi çeken neden kızıl haç?

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk çalışma gayet iyi ama hepyek arkadaşımında dediği gibi Krokiyi koyu mavi yapma görünmüyor. Ayrıca içecek resmi net değil biraz garip duruyor gibi... "yıllardır alıştığınız..." diye başlayan yazıda her satırı ayrı büyüklükte kullanmak olmamış en çok vurgulmak istediğin satırı büyütseydin daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Diğer pastane çalışması çok karışık olmuş yazı puntoları çok yüzük ve bold olduğu için göze hoş gelmiyor. Ela avm'de fon güzel fakat o marka simlerini en dibe yerlestirmeyi bir denesen. Birde bir çocuk mağazası afisinde kadın bacağı garip durmamışmı. (büyük ihtimalle müşteri istemiştir)

Kan bankası çalışmasında termometreye anlam veremedim kırmızı olduğu için mi var sadece neyi çağrıştırmalı bize?

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
bence prof denilebilecek çalışmalar gayet güzel olmuş ancak kan bankası broşür de dikkatimi çeken neden kızıl haç?
kızıl haç olarak değil artı sağlık simgesi olarak koymuştum Helt [+] haç da sanırım alt kol diğerlerinden daha uzun oluyor. Teşekkür ederim yorumların için.

" Birde bir çocuk mağazası afisinde kadın bacağı garip durmamışmı. (büyük ihtimalle müşteri istemiştir)

Kan bankası çalışmasında termometreye anlam veremedim kırmızı olduğu için mi var sadece neyi çağrıştırmalı bize?
iş bittikten sonra müşteri illaki çorap ile ilgili bir resim isteyince :) marka ile ilgili sitesinde bu resmi gördüm acele bi şekilde koydum :D haklısın bencede pek olmadı ama ;)
Termometreye gelince tabi kırmızı olmasının da payı var ama boşluğu doldurmak ve denge sağlamak istedim. bence tasarımda her objenin illaki anlam ifade etmesi gerekmiyor. aynı sektöre kullanılan ve sağlık ile ilgili olduğu için kullandım. Teşekkür ederim

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
En iyisi 3. çalışma bence.
1. çalışmada üzerinde çalışılması gereken bir aşırı kalabalıklık var. bazı şeyler üst üstte gelmiş. yada değişik puntoda font kullanılmış. daha sade font ve renk olsa çok daha şık olur bence.
2. çalışma ben onu kafadan geçiyorum logo dahil çok kötü. (kusura bakma:( )
3. çalışma diğer ikisine nazaran çok iyi.

paylaştıgın için saol..emegine saglık

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Gökhan Yılmaz" en üstteki çalışma kopya demiş...ilgili görseli bizimle paylaşırsa sevinirim...
kan bankası çalışması en göze batan olmuş..çok hoş görünmekle birlikte bir termometre kullanmışsın ve yanındaki damlalarla patlaklar sanki olayda bir korku derecesi varmış izlenimi veriyor...bence bundan kaçın...emeğine sağlık..

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
en üsteki çalışma kopya
evet kardeşim biliyorum en üstteki çalışmayı bi arkadaş buradan görüp kopyalamış ben resmi yüklerken ismini broşür yapmıştım zaten google da broşür şeklinde aratınca çıkıyo o yüzden gören aynısı yapıyor. Foruma bundan daha önce eklediğim broşüre de bakarsan arka kısımda kullandığım daireleri o çalışmada da görebilirsin ama farklı bi şekilde kullanmıştım çalışma özgün ve bana ait.

kezze

🌱Yeni Üye🌱
tasarıma hakim olduğunuz belli, ben beğendim.

serhado12

🌱Yeni Üye🌱
abiler bende 16 yaşında yım ama coreldraw ve photoshop biliorum graiker olmak istiorum bana yardımcı olurmusnz?