Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

birkaç örnek logo daha

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
2803.jpg

2812.jpg

2820.jpg

2830.jpg

2844.jpg

2858.jpg

2871.jpg

2879.jpg

2881.jpg

Benzer konular

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
logolar bana çekici gelmedi, albenisi yok. mesela tipografi üzerinde çalış derim, yani yazı fontu ile oynayarak anlatmaya çalış firmayı. ve bunu da 5. logo üzerinde dene güzel bir logo çıkacaktır sonunda ;)

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
karakter seçimin daha sempatik ve farklı olabilir. tipografi üzerine yoğunlaşmalısın. ayrıca hangi sektöre ait bu firma. değerlendirmenin yarısı sektörle uyumlu olmasına bağlı. daha iyi çalışmalar

sunrise_07

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence içlerince hoş olanlar da yok değil hani

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dondurucu firması mı ?

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
bazıları kendilerinin gönderdikleri logolar onlar üstünde deyişiklik yapmamı istediler onların fikri...

ithalat ihracat firması ama onların istedikleri logolar bunlar onların gönderdiği birkaç logo üstünde deyişiklik yaptım..

sizde haklısınız ama bunlar onların fikri üstelik ben daha önce hiç tipografi çalışmadım. logo işinede yeni başladım. daha önceden dersaneye çalışıyordum.

teşekkür ederim...

fikrinize saygı duyarım ben daha logo konusunda tecrubeli deyilim zaten. yeni yeni başlıyorum bu işe...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Lütfen forum kurallarını okuyunuz. forumda peşpeşe mesaj yazmak yasaktır. eğer mesajı yazdıktan sonra eklemek istediğniiz birşey olursa düzelt butonunu kullanınız. bu şekilde devam ederseniz cezayi işleme tabi tutulursunuz. saygılar