Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BirLira Logo Çalışmalarım

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1lirasonxxpr3.png

Yeni Acilacak bir doviz sitesi için hazirladiğim logolar

Benzer konular

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
eger logoyu web 2.0 mantıgı ıle dusunduysen 1 yazan bolumunde yansımalarını yapsan daha guzel olur

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
mevzuu para olduğu için para çağrıştırmalısın bence. ilk üç çalışma trt 1 i andırıyor. son iki çalışma olabilir. veyahutta ilk çalışmadaki 1 simgesini paraya benzetmeye çalış. mavi renkte kal yatırıma güven veriyor.
emeğine sağlık kolay gelsin.

uguronur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 lira gercekten TRT logosu gibi.. yansimalar cok kotu.. renkler keze oyle...eger bir doviz firmasi icin demesen ne oldugu anlasilmiyor.. biraz daha ugrasman lazim.. yenilerini bekliyoruz..kolay gelsin..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
üzerlerinde biraz daha çağrışım yapacak şekilde oynamalar yapabilirsin.
ayrıca sunumlarınızı zemini renkli olan renklerle yapmayınız göz yanılgıları yanlış kararlar verdirebilir emeğinize sağlık

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence kare yerine yuvarlak koy hem bozuk para çağrışımı yapar.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
trt konusu için arakdaşlarıma katılıyorum alttakiler olabilir ama biraz daha uğraş derim ben ilk akla gelenlerden bozuk para çağrışımını vermen ama değişikte olabilir mesela l harfinden yola çıkarak 1 le ilgili çağrışımlar yapabilrtisin kolay gelsin ...

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 Lira Kısım 2 Logo Çalışmalarım

Online Alisveris sitesi olacak site(doviz de olabilir fakat % 90 alisveris)

90508455sm6.png

Logo Çalışmalarım.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba ilk çalışmalarınıda görmüştüm bunlar biraz daha iyi duruyo sanki ama alışveriş speti klasikleşmiş artık birçok tasarımda yer bulmuş daha farklı bişeyler yapmalısın ki sadece bir tasarım var sadece renkleri değişik bir kaç tasarım daha yapabilirisin daha öncede sölemiştim yine sölim bence 1 rakam olarak düşünüp 'L' harfiyle güzel şeyler yapabilrisin kolay gelsin

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
hımm ilk okumaya başladığımda döviz firması için diye düşündüğümden aklıma gelenleri yazayım ilk önce. trt amblemine benzediği doğru ancak kötü bişey deği. yani sonuçta bakıldığında beyin onu algılamaya çalışıyor ve birşeye benzeterek tanımlıyor. ve bunun köklü bir televizyon kanalı olması iyi birşey. ilk gönderilen çalışma için 1. alternatifi beğendim.

ikinci çalışmaya gelirsek evet alışveriş sitelerinde alışveriş arabası görmek artık klasikleşti. kabullenmesi kolay bir imge. ancak lira nın fontu özelliklede i harfinin saçlarının olması pek hoşuma gitmedi doğrusu. daha farklı neler yapabilirsin merak ediyorum. eline sağlık.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalarını sadece siyah zemin için hazırlamışsın. Şuan güzel duruyorsada bunun sebebi zemindeki siyahdır.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
2. yaptıların daha güzel bence başarılar...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
1 lira gercekten TRT logosu gibi.. yansimalar cok kotu.. renkler keze oyle...eger bir doviz firmasi icin demesen ne oldugu anlasilmiyor.. biraz daha ugrasman lazim.. yenilerini bekliyoruz..kolay gelsin..

Aklımdan geçmişti TRT diyecektim:D bende ama sölemişiniz gerçekten çok benzenemezte biraz parayı anımsatan birşeyler ekleseniz iyi olur düşünmekteyim.