Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blue Monster

RaZott1~

🌱Yeni Üye🌱
Foruma daha yeni üye oldum resmide yeni yaptım bi yorumunuzu alayım dedim .
mustangcopy.jpg

Benzer konular

sistematik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi aracın çok güzel zaten mustang olması bir ayrıcalık.:) Fakat burda sadece fikrim olarak font renklerini biraz göz yorucu buldum tema olarak gzl. arkaya flu ton olarak atsaydın yada kuşak şeklinde bence daha farklı dururdu derdim eline sağlık ama çalışma iyi 3d de kullanman daha iyi...

RaZott1~

🌱Yeni Üye🌱
saol yorumun için renkler banada yorucu ve sade geliyor ama acemiyim daha böyle böyle ilerleticem tekrar saol

Koca Kedi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ciziyor.com
güzel

Ellerine sağlık fakat, bunun bir affiş olacağını varsayalım, biraz uzaktan baktığımızda araba hiç gözükmüyor kayboluyor, Monster yazısı ve vurduğu yansıma çok güzel ama üzerindeki bule yazısı havada kalmış gölgesi uyumsuz ve monster'ın üzerinde yansımasınıda birazcık yapabilirsin.

Arka zemini baştan aşağı değiştir daha soft bir zemin kullan ve rengi zıt olsun ama çokta göz yorucu olmasın, zemin ortaya çıkmasın ürünü yani arabayı ön plana çıkartsın, araban çok güzel, ama daha büyük kullanmalısın ki aracın ihtişamı ortaya çıksın ve güzel ışık yansıyor, keskin köşe hatlarına biraz ışık süzmeleri atarsan çok güzel bir afiş olur bence...

Nacizane fikirlerim, umarım anlayışla karşılarsın, başarılarının devamını dilerim.

hardz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hgrafik.net
Arkaplanda kullanmış olduğun pixeller eğer iş baskıya gittiğinde problem yaratacaktır ki gitmeden bile buradan monitörden direk problemi yaratıyor :) mustang arkaplan içinde kaybolmuş.. arkaplanda kullanman gereken materyali flu ya da göze daha yumuşak gelecek birşeyler olması daha iyi gösterir çalışmayı.Düşünce güzel,çalışmada güzel sadece biraz daha çalışman gerekiyor üzerinde..

Başarılarının ve çalışmalarının devamını dilerim.