Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BMW MM6 Denemesi :)

djyusuf52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bmwm61.jpg

byyusuf.jpg

Benzer konular

viooltje

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acaip olmus eline saglik.
ama boyle kirmizi bolgeyle arabayi daha butunlestirecek bsyler daha yapabilirsin belki..

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence daha çok çalışman lazım persfektif totlar üzerinde çalışman daha yararlı olur bide yakıştır be kardeşim kos koca BMW ye öle bi logo yaptıracak kişi yoktur şahsen bu BMW ye sadece zenon cant vs yapar binerim :) şahsi görüşüm dikkate almayabilirsin

djyusuf52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben Avatar yükleyemiorum ya profil. biri yardımcı olabilir mi acaba :)

Son düzenleme:

shn_design

🌱Yeni Üye🌱
bu yaptığın şey apayrı bir photoshop hobisidir ve amaç uygulamaları en gerçekçi halde yapmaktır aşağıdada benim bi çalışmam var kusursuz değil ama yinede bi incele istersen

infiniti.jpg

infinitibitmihali.jpg

djyusuf52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vaay :) Söyleyecek şey bulamıyorum bak şimdi ;) çok başarılı gerçektn

arda.kocamn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Emeğine sağlık,çok güzel ve entesan olmuş....

ousahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Neye göre çok güzel diyorsunuz ben anlamış degilim ... bizim Türk modifiye anlayışımız çogu kesim tarafından kıttır afedersin ama bmw yi bırak Tofaş bile koysan ön kaputa logo resim gitmez... Şunu sölim BMW nin şeklini bozmuşsun Fotografın ilk hali daha güzel ... Fotografa fazlada birşey yapmamışsın gelip burda ben yaptım diye övünüyorsun yaptıgın bir logo kaputa birde farlara "Lens Flare" ışık süsü vermişsin onuda şuan herkez yapabiliyor...

Benim kızdıgım nokta neye göre çok güzel denildigi ? Ortada Tasarıma dair birşey yok ... birde şuna çok kızıyorum tasarım yaptıgını yada photoshop yaptıgını sanan herkez design by falan filan bu ne ya ... dj byesenkılıç gibi birşey olmuş..

Neyse umarım daha iyi şeyler yaparsın :)

Son düzenleme:

djyusuf52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sen yap da ondan görüp iisini yapalım dostum o kdar bilion madem ;)

Paranoia

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cehennet.eniyiforum.net
Neye göre çok güzel diyorsunuz ben anlamış degilim ... bizim Türk modifiye anlayışımız çogu kesim tarafından kıttır afedersin ama bmw yi bırak Tofaş bile koysan ön kaputa logo resim gitmez... Şunu sölim BMW nin şeklini bozmuşsun Fotografın ilk hali daha güzel ... Fotografa fazlada birşey yapmamışsın gelip burda ben yaptım diye övünüyorsun yaptıgın bir logo kaputa birde farlara "Lens Flare" ışık süsü vermişsin onuda şuan herkez yapabiliyor...

Benim kızdıgım nokta neye göre çok güzel denildigi ? Ortada Tasarıma dair birşey yok ... birde şuna çok kızıyorum tasarım yaptıgını yada photoshop yaptıgını sanan herkez design by falan filan bu ne ya ... dj byesenkılıç gibi birşey olmuş..

Neyse umarım daha iyi şeyler yaparsın :)

"Herkez"?
Herkes o efendim :wink:

Sen yap da ondan görüp iisini yapalım dostum o kdar bilion madem ;)

Tamam tartışmaya gerek yok dünya barışı :rofl: