Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bombitsa Kosova Köftecisi / LogoType

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
bombitsalogotype2.jpg

Benzer konular

krallls42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel olarak güzel bir çalışma tebrikler. Yalnız bir şey dikkatimi çekti bombitsA yazısında son harf neden büyük fonttan mı kaynaklanıyor.Birde oradaki bıyık ilk bakışta köfte yazısına dudak uzatıyormuş gibi geldi bana

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel olmuş ben beğendim eline sağlık. Sadece renklerde oynama yapabilirsin gıda sektörüne uygun renkler olmamış gibi (kırmızı, yeşil vs)

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Genel olarak güzel bir çalışma tebrikler. Yalnız bir şey dikkatimi çekti bombitsA yazısında son harf neden büyük fonttan mı kaynaklanıyor.Birde oradaki bıyık ilk bakışta köfte yazısına dudak uzatıyormuş gibi geldi bana

-Teşekkür ederim. Evet "A" karakterini özellikle büyük kullandım, büyük karakterin farklı çizgisi olduğu için.

-Bıyık olduğunu anladığımız zaman, dudaktan vazgeçer gözümüz.. :)

Güzel olmuş ben beğendim eline sağlık. Sadece renklerde oynama yapabilirsin gıda sektörüne uygun renkler olmamış gibi (kırmızı, yeşil vs)

Teşekkürler. Evet sektöre pek uygun renkler değil, büyük ihtimalle kırmızı ve diğer tonlarda da görmek isteyeceklerdir, ama böylede güzell :)

genel olarak başarılı fakat;

buna bende anlam veremedim. tuhaf duruyo.

Teşekkür ederim..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Bıyık dışında çok güzel olmuş elinize sağlık.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Söylenenlere ek olarak el kısmınıda bir gözden geçirmenizde fayda var.Avuç içi kısmı fazla köşeli bir görüntü oluşturmuş.
Emeğinize sağlık.

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Koldaki yıldızlar ve sondaki 'A' harfi dışında yaptığın çalışmada göze batan birşey yok.yalnızZz çalışamanın dışında bu logotypeı ilk gorusum bana ymkspetı logosunu hatırlattı haberın olsun.duzenlersen ıyı olr.elıne saglık

Son düzenleme:

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Koldaki yıldızlar ve sondaki 'A' harfi dışında yaptığın çalışmada göze batan birşey yok.yalnızZz çalışamanın dışında bu logotypeı ilk gorusum bana ymkspetı logosunu hatırlattı haberın olsun.duzenlersen ıyı olr.elıne saglık

grafik1n.jpg

düşünce benzerliği var sanırım. Fakat o logo biraz telaşlı, benim logom gayet rahat..

Teşekkürler yorum için..