Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Boş Kartvizit İşinize yarar

ivan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvztrnekwp7.gif

Aylak Kalıpta yaptığım bir kartvizit örneğidir umarım birilerinin işine yarar diyorum ama yorumlarınızıda bekliyorum sizlerden teşekkürler.

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardes kusurumu bagisla aylak kalipta ne demek ?

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet...
bomboş.
baya iş görecek bu tasarım.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakma ama gördüğüm en saçma başlık bu. çünkü kartvizit hazır kalıba yapılmaz. kuruma göre tasarlanır. bunun bir kategori kataloğu yok ordan seçip şunun üstüne uygulayalım gibi. düğün davetiyesimi bu:D

Yesiim

🌱Yeni Üye🌱
bencede (seruvenist) arkadasıma katılıyorum bu nedir yafu...

fardelli

🌱Yeni Üye🌱
he he
topkapı fason kartvizit seçeneği gibi oldu:))

ivan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar işim olmadığı bir zamanda yaptıp ben bunu can sıkıntısına yani ama görüyorum da yorumlar farklı şekillerde olmuş ben yaptığım tasarıma eleştiri yapsın diye beklerken bazı arkadaşlar bana eleştiri yapıyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar işim olmadığı bir zamanda yaptıp ben bunu can sıkıntısına yani ama görüyorum da yorumlar farklı şekillerde olmuş ben yaptığım tasarıma eleştiri yapsın diye beklerken bazı arkadaşlar bana eleştiri yapıyor..

Sayın ivan bende sizin gibi düşünüyorum ancak şu noktada fikrimi söylemek zorunda hissettim kendimi. Kusuruma bakmayın bunlar benim nacizane düşüncelerim.

1. Tasarıma eleştiri yapsın demişsiniz, o zaman tasarım yapıp koyun siteye.
2. İki çizgi ile tasarım olmuyor lütfen beni yanlış anlamayın bence siz bu kartvizit görselini daha çok geliştirebilirsiniz...
3. Renklerde uyum problemi var baskı sonrasını düşünecek olursak hüsrana uğrayabilirsiniz...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yorum bekliyorsunuz ama kullandığınız ibare yanlış. umarım birinin işine yarar kullanır demişsiniz. yanlışınız bu . çünkü kartvizit kuruma göre tasarlanır var olan bir kalıba kurum uydurulmaz. saygılar

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorum bekliyorsunuz ama kullandığınız ibare yanlış. umarım birinin işine yarar kullanır demişsiniz. yanlışınız bu . çünkü kartvizit kuruma göre tasarlanır var olan bir kalıba kurum uydurulmaz. saygılar

katiliyorum arkadasima, bu sekilde calisan insanlar var tabiki fakat buradaki amaçlarimizdan biriside meslege yeni baslayan arkadaslari dogruya yönlendirmek, lütfen bu sekilde hazir sablonlara özendirip grafikerligi copy paste olayina dönüstürmeyelim

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ivan kardes ilk gelen elestriler braz sert oldu farkindayim.Mesela kendine bi kartvizit yapsan bizde ona karsi fikirlerimizi yazsak hic fena olmaz

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟

yaptığınız tasarıma eleştri yapılması için:

* uygun bölüme konu açlıması

*uygun bi başlık

*gerekli açıklamalar ( hangi kuruma ait olduğu vs.)

inanın siz bu kuralları yerine getirseydiniz istediğiniz kesinlikle olurdu

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Vallahi kimse alıp kullanmaz bu şablonu..Önce kurum ne isterse o olur..Kafadan iş yapan grafiker varmı ..varsada kim ?