Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Böyle bir kartvizit yapmam gerekiyor...

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
businesscarddesignerpromz7.jpg

şu resimdeki gibi bir kartvizit hazırlmak isitoyorum bu kartın cinsi nedir acaba yardımcı olurmusunuz? Şimdiden teşekkür ediyorum.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
şeffaf plastik kart çalışmanızı normal olarak yapacaksınız bu tür kartvizit yapan bir matbaaya götürüp bastıracaksınız. ;)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu kartların çeşitleri var arkadaşım önce kartının numarasını seçip tasarımını ona göre yapmanda fayda var bazen istedgn renklerı alamıosun

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
hayır aydınger değil... PVC kart...

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Cevaplarınız için teşekkürler. Kartın çeşitleri hakkında bilgi verebilirmisiniz? Bide butur kartvizit basan matbaa bulma konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar teşekkürler

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Cevaplarınız için teşekkürler. Kartın çeşitleri hakkında bilgi verebilirmisiniz? Bide butur kartvizit basan matbaa bulma konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar teşekkürler

İkamet ettiğiniz yeri bilmiyorum ama. İstanbul Bayrampaşa Matbaacılar Sitesi'nde birçok matbaa da bulman mevcut. Firma ismi vermiyorum. Reklama girmesin :)

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim efendim ne demek :) Ankara'yı bilmediğim için tercih hakkımı İstanbul'dan yana kullanmıştım :) Bu arada ilgili matbaaya ait siteyi incelemenizi tavsiye ederim.

ankaranın bilinecek bi yeri yok zaten :) istanbulun gözünü seveyiim:crying:

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
çok saol ya nasıl çok iyi olcak bana bilgi verebilirseniz ama bulamasanızda sorun değil düşünmeniz yeter tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
yapmıyorlarmıs :(

gerçekten üzgünüm biz yaptırmıstık orada ama su an yapmıyorlarmıs :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
şeffaf kartvizit için yarın öğleye kadar beklersen ben yardımcı olacagım bu konuda..matbada calısan arkadaslara sordum biri biliyormus öyle bi yer fakat tel numarasını bulacak bekleyebilirmisin yarına kadar :(

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
sayın ensargk... PVC'ler genelde 0,20 - 0,25 - 0,30 - 0,35 - 0,40 - 0,50 - 0,70 micron olurlar... düz zeminli, buzlu ve az buzlu olarak çeşitleri vardır... genelde serigraf baskı yapılır... ama ofset tekniği ile basan matbaalarda mevcuttur... sanırım ofset tekniği ile basan matbaalarda UV basabilen makinelerde basıyorlar... serigraf olarak bastırırsanız matbaa bulmanız zor değil... ama ofset tekniğiyle basılsın diyorsanız sanırım istanbul'da bir matbaa hatırlıyorum... ismi Tiglat... internetten bir araştırın isterseniz...

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
bu şekilde eklemem sorun olurmu bilmiyorum :(:(

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
ilginiz için tekrar teşkkürler eyer tel. numarasını bulabilirseniz çok iyi olacak benim için...

BoDY_GuaRD

🌱Yeni Üye🌱
şeffaf kartvizit

Merhaba ;
**************************burada yapılıyor belirttiğin kartvizit türünden.

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
PVC veya PP(polipilen) kart kredi kartı veya market indirim kartı yapan matbaalar var ofset baskı tekniği ile yapıyorlar.internetten plastik kartvizit diye yazarsanız size bir sürü adres çıkar.
ben 1 sene plastik baskı makinasında ustalık yaptım.UV baskı Tekniği serigrafiden daha kaliteli oluyor.
Ayriyeten şeffaf olacaksa çalışmayı yaptıktan sonra ters çıktı alınması lazım .ona dikkat edin.