Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Braun Dergi içi tasarım

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Braun Dergi içi tasarım

Braunun Afiş çalışmasından sonra Yapmış olduğum. derği içi tasarımını sizlerle paylaşmak istedim.

afişde olduğu gibi bayan ve epilatörün bir birleriyle olan bütünlüklerini gördük ve açıkladım. birdaha böyle bir açıklamaya girmeyi gerek duymadım.

Dergi içi reklam öenmli bir yeri tutmakatadır.

1) dergi içi reklam için benim tasarımımda normal ölçüsünden 7 - 10 cm arasında bir ölçü fazla kullanarak tasarımıma renk kattım.

2) Bu 7 - 10 cm fazlalıgı derginin özelliğini bozmadan katlayarak kullanmak istedim nedenine gelelim.

3) "SEVDİĞİNİZE YER AÇIN" sayfaya baktıgımızda ilk tipografi olarak ve bununda üstünde bir bayan figürümüz bulunmaktadır.

4) Bu şekilde ilk sayfamızda bulunanlar bayan figürümüz ve Sloğanımız yer almakta. bu durumda merak uyandırdık. ve baktıki hemen hemen yarısına kadar katlanmış ve davamını olduğunu bilecek.

5) neden "SEVDİĞİNİZE YER AÇIN" metniyle karşılıyor. bi bakalım. Bayanlar ikili ilişkilerde sevgilisine güzel ve hoş gürünmek ister.

düşünelimki epilatörü yok ve ogün yapmak istediği şeyi yapamayacak. bu şekilde sevgilisinin beklentilerine cevap veremeyece. ikinci bir düşünce olarak diyelimki epilatörü var sevgilisine karşı her istediğini yapa bilecek çekinmeyecek bu şekilde "SEVDİĞİNİZE YER AÇIN" metnini kullanmak istedim. fazla ayrıntıya girmek istemedim eminim ki bayan arkadaşlar anlıyordur beni.

6) açtışımızda fiğürümüzün yarısı epilatör olarak gözümüze çarpıyor, sloğannımız yerinde ve braun logosu sol üst köşede. bu şekilde ne demek istediğim anlaşılmıl oluyor

7) açılan kısmın arkasında ise site adresi. ürün hakkında gerekli bilğiler. ve epilatörün tamamı renk seçenekleriyle.

iyi seyirler

braundergiitasarmlt2.jpg

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
tasarim tek kelime çok güzel.. yalniz daha önce yapmiş olduğunuz, manken ile epilasyon aletinin geçişi daha iyiydi, bu biraz amatör kalmiş..

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarim tek kelime çok güzel.. yalniz daha önce yapmiş olduğunuz, manken ile epilasyon aletinin geçişi daha iyiydi, bu biraz amatör kalmiş..

arkadaşa katılıyorum kesinlikle önceki daha profesyonel duruyordu
tabiki tasarım tartışılmaz eline sağlık

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
gezergrafik tirEdsOuL
ilk öne güzel yorumunuz için teşekkürler.

Epilatörü diyor iseniz kesik olmasının sebebi ilk sayfada epilatörün görünmemesi gerektiginden dolayı kesiktir. yoksa onun üzerine çok düşündüm. sanırım gözünüzü bacak kımı ile epilatörün kesik olması yanıltıyor. birde afişde baş yoktu buda var onda görseli değişik göstere bilir.

tekrar Teşekkürler yorumlarınız için

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Elinize sağlık hem çalışmanız hemde düşünceniz güzel olmuş...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
yorumunuz için teşekkürler. evet sanırım sorun görünüyor ama emin olunki bunun nedini tasarımsal düzenden kaynaklanmaktadır. gerekli açıklamayı yine ilğili bölümde yaptım. çok teşekkürler yorumunuz için

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
şükrü hocam...basarılı bır calısma olmus...hepsı bır butunluk olusturmus...ellerınıze saglık...basarılar:)

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık.güzel bir çalışma olmuş.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışma güzel ama bir yerde epilasyon cihazları ile ilgili bir afiş görmüştüm ondan daha çok etkilenmiştim. bir tüyün üzerinde beyaz bayrak vardı :) alttada veet tabiki :)

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir çalışma olmuş düşünce tasarım bir bütün süper görünüyor emeginize sağlık..

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
şükrü hocam...basarılı bır calısma olmus...hepsı bır butunluk olusturmus...ellerınıze saglık...basarılar:)

teşekkürler gül. heryerdesin.

emeğinize sağlık.güzel bir çalışma olmuş.

güzel gördüğünüz için teşekürler

çalışma güzel ama bir yerde epilasyon cihazları ile ilgili bir afiş görmüştüm ondan daha çok etkilenmiştim. bir tüyün üzerinde beyaz bayrak vardı :) alttada veet tabiki :)

ben hatırlamıyorum ama bakacam dediğiniz çalışmaya. tabi etkisii sizde farklıdır. bende merak ettim. teşekkürler yorumunuz için.

çok güzel bir çalışma olmuş düşünce tasarım bir bütün süper görünüyor emeginize sağlık..

teşekkürler düşünce ve yorumu iyi gördüğünüz için.