Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Braun El ilanı

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlar için çok teşekkürler...

braunqy1.jpg

Benzer konular

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
bir el ilanı için çok bilği içermekte diye düşünüyorum. bende braun üzerine birkaç çalışma yaptımdı. bir ara bakarsan belki bir birimizden birşeyler ala biliriz çağrışımlarla ama çalmaktan bahsetmiyorum :) öyle merkezden gelen bir derinlik vermeye gerek yoktur. dikkat edersen braun kullanıcıları kaliteyi isteyen kişilerdir.bunu yansıtmalısın. iyi çalışmalar.

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yorumun için arkadasım fakat bu deneme amaçlı bir tasarım.
Braun firması ile uzaktan yakından bir alakası yok.Sadece mor rengi sevdiklerini biliyorum:D

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resmini kullandığın bayanın epilatörle sakal traşı olma ihtimali olmadığına göre epilatörün kullanım alanına yakın bi resim koysaydın daha iii olurdu diye düşünüyorum (bacak falan :) ) bide merkezdeki derinlik biraz sırıtıyo gibi onun yerine estetik floral brushlar kullanabilirdin.Teşekkürller...

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok sağol yorum için, uyarılarını dikkate alacağım arkadaşım.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bir el ilanı için çok bilği içermekte diye düşünüyorum. bende braun üzerine birkaç çalışma yaptımdı. bir ara bakarsan belki bir birimizden birşeyler ala biliriz çağrışımlarla ama çalmaktan bahsetmiyorum :) öyle merkezden gelen bir derinlik vermeye gerek yoktur. dikkat edersen braun kullanıcıları kaliteyi isteyen kişilerdir.bunu yansıtmalısın. iyi çalışmalar.

sana katılıyorum güvenmx, senin çalışman hala aklımda...
bencede arkadaşım bayan çok sönük kalımış...ürün küçük çok yazaı...biraz daha çalış derim üzerinde...kolay gelsin...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
braun artık kalıplaşmış bir marka ve hedef kitlesi oldukça yüksek ve oturmuş. O yzüden braun'un fazla kalabalık ve tanımlayıcı metinlere (yeni ürünü çıkmadıkça) gerek duymaz. Bu aşamada önemli olan kullanılan fotoğrafın albenisi ve ürünlerin ön planda olmasıdır.Emeğine Sağlık

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence daha güzel bir bayan resmi koysan ve yukarıda açağıya düşmekta olan bir tüy resmi koysan + zeminide pembe kullan açık bir pembe yada açık mavi iyi çalışmalar

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
saç kurutma makinesi de silk epil de temizliği hatırlatıyor. pembeyi boşver bence beyaz ağırlıkta çalışman bu işe aydınlığı getirir. ancak pembe illa diyorsan kenarlara küçük dikdörtgenler olarak falan yerleştirebilirsin mesala... ellerine sağlık.

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkese değerli yorumlardan dolayı teşekkür ederim arkadaslar.
Fakat ben şu konuya birkez daha çok fazla inandım: renkler ve zevkler tartışılmaz.
Yani birisinin beğendiğini başkası beğenmiyebiliyor. O yüzden herkesin düşüncesine saygı duymak gerek diye düşünüyorum.Kimi beyaz sever kimisi pembe:) tekrar çok çook tşkrler.