Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bright Black Çalışması

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
86811344it8.png

Benzer konular

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
bu firmamı? firma ise alır ne satar,yada ne üretir.bu konuda bize bilgilendirirsen yorum yapma şansımız olur arkadaşım.çalışmalar gerçi aynı sadece renk oyunları oynamışsın ki bu da gri ve siyah üzerine.kolay gelsin

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Tugi arkadaşıma katılarak, çalışmanız hakkında sağlıklı yorumlar almak için hakkında kısa da olsa bilgi vermelisiniz.
Bu haliyle ilk dikkatimi çeken malüm "İ" ler...İnternet hala Türkçe bir kelime.İngilizce yazımlarda yapılan bu yanlışları Türkçe'de görmek üzücü oluyor.
Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Tugi arkadaşıma katılarak, çalışmanız hakkında sağlıklı yorumlar almak için hakkında kısa da olsa bilgi vermelisiniz.
Bu haliyle ilk dikkatimi çeken malüm "İ" ler...İnternet hala Türkçe bir kelime.İngilizce yazımlarda yapılan bu yanlışları Türkçe'de görmek üzücü oluyor.
Kolay gelsin.

Öyle düşünmeyin zaten anladığım kadarıyla konsept İngilizce düşünülmüş. Logoları sevdim ben bu arada ne için olduğuna da baklamalı tabii.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Öyle düşünmeyin zaten anladığım kadarıyla konsept İngilizce düşünülmüş. Logoları sevdim ben bu arada ne için olduğuna da baklamalı tabii.
Düzeltmeniz için teşekkür ederim."Internet" kelimesini Türkçe'ye girmiş bir kelime olduğunu sandığımdan beni, yanlış bir bilgi vermekten alıkoydunuz.
Arkadaşta umarım dediğiniz gibi İngilizce olarak düşünmüştür.
İyi çalışmalar

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş logolar, elinize sağlık.
Birde logoların amacını öğrenebilsek daha iyi olucak.
Emeğinize sağlık.

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli düşünceleriniz için teşekkur ederim arkadaşlar.Logo ingilicze içerikli(magazin) bir wordpress sistem içindir.

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bright black derken bu ne tür bir firma ? belki de o kadar ciddi bir IT firması ki tipografik olarak oynamaya çalıştığın gülen suratı ve kullandığın "REZ" isimli ciddiyetsiz tipoyu kullanmaman gerekecek.

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bright black derken bu ne tür bir firma ? belki de o kadar ciddi bir IT firması ki tipografik olarak oynamaya çalıştığın gülen suratı ve kullandığın "REZ" isimli ciddiyetsiz tipoyu kullanmaman gerekecek.

:) arkadaşım logoyu alakadar eden firma diye birşey yok. Dediklerimi okumadan pat diye cevap yaziyorsun.Söz konusu bir web sitesi magazin haberleri içeriyor.Yapıcı cümlelerin ile konulara yaklaşmayı denesen daha iyi yerlere daha kısa sürede gelirsin.

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) arkadaşım logoyu alakadar eden firma diye birşey yok. Dediklerimi okumadan pat diye cevap yaziyorsun.Söz konusu bir web sitesi magazin haberleri içeriyor.Yapıcı cümlelerin ile konulara yaklaşmayı denesen daha iyi yerlere daha kısa sürede gelirsin.

çok güzel olmuş yaptığın, bayıldım gerçekten :)

bu laftan sonra kızmazsın umarım ;)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
"brightblack" olarak kullanmalısın arkadaşım...
siyah fon üzerindeki calısman gayet güzel ve yerinde..
İngilizce icerikli ise I i harflerine dikkat et arkadasım onun dışında Logo web de de olsa Gradient kullanılması taraftarı değilim..
Eline sağlık.

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş yaptığın, bayıldım gerçekten :)

bu laftan sonra kızmazsın umarım ;)

Bak kardeşim beğenip beğenmemen beni pek ilgilendirmiyor.Ben Eleştiri dinlerim sadece ve onun üstüne birşeyler yapmaya çalışırım sen kalkıp konuyu okumadan atıp tutarsan birşeyler hakkında tabiki farklı bir şekilde cevap veririm.Son yazdığın mesajda da göstermiş oldugun başından savma tiplemesini de çok sevdim. Eğer sende bu tip işler içinde yer alıyorsan(grafik) bu şekilde davranarak birşeyler yapamayacağını yapsanda çevrenden gerekli saygıyı almıyacağını temin edebilirim.Eleştiri yapacaksan yap.Eksik gedik taraf söyliyeceksen söyle.Bilip bilmeden okumadan atıp tutacaksan hiç konuyu baltalama.

JustRulz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"brightblack" olarak kullanmalısın arkadaşım...
siyah fon üzerindeki calısman gayet güzel ve yerinde..
İngilizce icerikli ise I i harflerine dikkat et arkadasım onun dışında Logo web de de olsa Gradient kullanılması taraftarı değilim..
Eline sağlık.

Değerli düşünceleriniz için teşekkur ederim dikkate alıp farklı çalışmalar üretince tekrar ekliyeceğim.

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bak kardeşim beğenip beğenmemen beni pek ilgilendirmiyor.Ben Eleştiri dinlerim sadece ve onun üstüne birşeyler yapmaya çalışırım sen kalkıp konuyu okumadan atıp tutarsan birşeyler hakkında tabiki farklı bir şekilde cevap veririm.Son yazdığın mesajda da göstermiş oldugun başından savma tiplemesini de çok sevdim. Eğer sende bu tip işler içinde yer alıyorsan(grafik) bu şekilde davranarak birşeyler yapamayacağını yapsanda çevrenden gerekli saygıyı almıyacağını temin edebilirim.Eleştiri yapacaksan yap.Eksik gedik taraf söyliyeceksen söyle.Bilip bilmeden okumadan atıp tutacaksan hiç konuyu baltalama.

tamam güzel kardeşim. sen haklısın. en iyisini sen biliyorsun. lütfen uzamasın.