Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Ocakbaşı restorana yapılan özel bir menü 200 gr mat kuşeye basıldı parlak selefon uygulaması var, kapalı halde orjinal boyutları, 15x30cm'dir:, logo ve resimler dışında tüm tasarım şahsıma aittir. isteyen eleştirebilir ama bunlar şuan basılacak işler değil benim tarzım bu şekilde beğenilir veya beğenilmez fikirlere saygım var...

DIŞ TASARIM
boaziimenkapakgc0.jpg

İÇ TASARIM
boaziimenidizaynwi5.jpg

Şirince çiçekçiğin katıldığı bi organizasyon için afiş tasarımı

rnceafja5.jpg

Sports Life el ilanı
brosrsportslifenyzql4.jpg

Sports Life Raket
brosrsportsliferaketox3.jpg

CRV cd sticker
crvcdstickerzn8.jpg

Ataberk Dergi reklamı
ataberkdergiilanem3.jpg

Euromak Reklam
euromakreklampi0.jpg

Sonuç Dershanesi Afiş
sonuafxa9.jpg

Sonuç Dersanesi Bayram Tebrik
ön yüz
sonubayramtebrikkapakzm5.jpg

İç Yüz
sonubayramtebrikdzaynob9.jpg

kalan diğer örnekleri daha sonra yüklerim artık.. bu arada iyi ve ya kötü yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler​

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğrilri de gerçekten çok güzel tasarımlar ama ilk tasarıma bayıldım gerçekten mükemmel olmuş arkadaşım kusur aradım ama bulamadım gerçekten.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Menü tasarımı ve Euromark çok güzel olmuş ellerine sağlık

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oh be içim açıldı biraz...

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel tasarımlar, eline-beynine sağlık:). Özellikle EUROMAK çalışmasını çok beğendim. İyi çalışmalar

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerine sağlık güzeller

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
23 Nisan çocuk bayramı özel konseri yazısı hariç hepsi de çok güzel;):) emeğine sağlık

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Güzel esere güzel denir.. Zorla güzel dedirtilmez.. Ellerinize sağlık.. Gayet başarılı ve göz alıcı..

Ying-Yang-Efe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saol ablacım bak cevabımıda yazıorum:D guzel calısmalar

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel güzeldir değil mi? Öyledir öyle,

Euromak genel beğeni oldu. Neden bir şeylerin reklamı için elindekilerin tümünü kullanarak boşluk bırakmamacasına karalamakmıdır tasarım. Değil, net , içeriğini rahat rahat kasmadan anlatan görseller ve yazılar yetiyor.
İşte budur dedirtiyor.

Burada kişiyi övmekle , derste çıkartmalıyız derim.

Eline sağlık Bayan ( ulaka :) ) bir yerde okumuştum. Eee hak ediyormuş değilmi ?

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
teşekkür ederim arşivimi kurcalıyorum eski tasarımlarımı bulayım buraya öncesi ve sonrası diye koyup kendi kendimi eleştircem ağır eleştirdiğimi söyleniyor hatta ukala olduğum tasarım konusunda ukalalık yapamam herkesin yaratıcılığı beğenileri zevkleri farklıdır ama ben şunu biliyorum herşeyin bi dengesi kuralı var ve ben arkadaşlarımın, meslektaşlarımın hatta kendi tasarımlarımda dahi bu kuralsızlığı görürsem en samimi halimle en açık ifademle bunu dile getiririm hiç bi arkadaşım bu yüzden beni yanlış anlamasın ben buraya dün üye oldum ve paylaşmak için burdayım lütfen kimse benim art niyetli yaklaştığımı düşünmesin... benim için buradaki tasarımlar başarılıysa başarılı, eksikse eksiktir... ben tasarımların kimin eseri olduğuna dahi bakamdan değerlendirme yapıyorum ve bu konuda herkese eşit davranıyorum dediğim gibi art niyetli olduğumu düşünmeyin lütfen..bende çok bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla yorum yapıyorum işte...

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalarınızı beğendim, elinize ve düşüncelerinize sağlık...

ama 23 nisan çalışmasında kullanılan renklerin yoğunluğundan göz yorucu olduğunu söylemek istedim...

başarılarınızın devamını dilerim...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hespi gayet göze hoş.Ama 1. broşürü yani boğaziçi restorant diğerlerinden açıkarayla ayrılıyor.Estetik var.

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hepsi çok şık olmuş Mosuna sağlık....

Özellikle Boğaziçi çok güzel. Bunun için ayrıca tebrik ederim.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
boğaz içi hakkaten benimde enfazla içime sinen çalışmalardan biri kurumsallarımı koyucamda bugün bi yoğunluk var neyse anlamadım 23 nisana gelince en karışık çalışmalarımdan biri renkler çok canlı olduğu için benide yoruyo bu basılmadı zaten ama çocuksuluğu o gökkuşağı renklerini her zaman göremediğim için buraya koyayım dedim basılan 23 nisan işinin tasarımını ben yapmadım ama o hakkaten oldu yani onu gösterebilmeyi isterdim ama ajansın işi olduğu için zin verilmeyebilir

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
ellerine sağlık çalışmaların gerçekten cok güzel olmuş. Senden bir ricam olacak vectorel resim alabileceğim site ismi biliyorsan bana cevap verebilirmisin.

Moderatör tarafında düzenlendi: