Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Brosür Sunlife Health & Fitness Club

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
brosurbn3.jpg

beğeninize
sunulur
daha
once
basıldı

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk baktığımda gayet şık duruyor...
Biraz inceledim, gözüme takılan noktalara ufaktan değineyim.

-Görsellere lafım yok :) Fotoğraf seçimleri başarılı.
-Sunlife 'taki "f" harfine ne olmuş öyle?Logosunu sizmi yaptınız bilmiyorum ama çok rahatsız edici duruyor.
-Asıl sorun cümlelerde.
Merhaba Sağlık, Güzellik ve Formda Yaşam kötü bir cümle.....
-Spor Alşkanlığınızı Değiştirin! Önce sporu bir alışkanlık haline getirmemiz lazım (ki getirmiyoruz) sonrasında değiştirme imkanımız-alternatifimiz olsun.

-"Antalyaya health & Fitness club'la tanıştıracak olan Sunlife'ın profösyonel hocaları eşliğinde sizin yaşam kalitenizi artırarak aynı zamanda fit bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır"

Yukarıdaki cümlelerin birçoğu hatalı ve anlatılmak istenen biraz karışmış.Noktalama hatası ve harf hatası da mevcut.

Doğrusu şöyle olacaktı:

Antalya'yı Health & Fitness Club'la tanıştıracak olan Sunlife; Profesyonel hocaları eşliğinde yaşam kalitenizi arttırıp , fit bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.

Gelelim diğer açıklayıcı metindeki hatalara:

Hepimiz daha sağlıklı ,daha güzel ve formda bir yaşamı hedefleriz.Uzun yıllar sağlığımızı ve formumuzu korumanın tek yolu egzersizi bir yaşam biçimi olarak benimsememizdir.
Size, istediğiniz hdefleri, dostça, kaliteli ve keyifli bir ortamda sunmayı hedefliyoruz.

Doğrusu şöyle olacaktı;

Hepimiz ,daha sağlıklı daha güzel ve formda bir yaşamı hedefleriz...Uzun yıllar boyunca sağlığımızı ve formumuzu korumak, egzersizi bir yaşam biçimi olarak benimsememize bağlıdır.
Size ,istediğiniz hizmetleri kaliteli ve keyifli bir ortamda, dostça sunmayı hedefliyoruz
...

En başta da belirttiğim gibi genel itibariyle beğenmiştim...Metinler biraz hayal kırıklığına uğratmıştı ama olsun...( Bu arada eğer arzu ederseniz metinlerdeki yanlışlıkların açıklamalarınıda yapabilirim)...

Merak ediyorum daha önce basıldı demişsiniz. Metinler çalışmanın üstündeki gibi mi? basıldı.

Ellerinize sağlık, iyi çalışmalar diliyorum...

Saygılar...

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oklenenhh4.jpg

evet
haklısın
yalnıs
gondermisim
ama
yine
hatalar
var