Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu deseni nasıl yaparım ?

baharhhan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Bu konuda oldukça yeniyim ve ekteki deseni yapmam gerekiyor. Illustrator, photoshop ve publisher'da denedim, yapamadım. Yardımcı olur musunuz ?
Frame olarak yapamadım. İndirdiğim frame'lerin içini boyayamadım. KG Flavor yazı karakterinin F harfi buna benziyor. Ama içini boyayamadım...

Teşekkürler

yWNKn.jpg

Son düzenleme:

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle MOMMY TOBE yazısının fontunu bulmalısın çerçeveyi corelde çizebilirsin yazısının arka fonundakiler ne anlaşılmıyor

Son düzenleme:

baharhhan

🌱Yeni Üye🌱
Corel hiç kullanmadım :( Arkada degrade çizgiler var.

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
bunun nasıl yapıldığını mı merak edyorsunuz çizip biyerde kullanacakmısınız (kullanacaksanız nerede kullanacaksınız ona göre yardımcı olacağım. en enemlisi de bu görseli nereden buldunuz çizmek gerekirse bu çok küçük daha büyüğünü bulabilirmisiniz)

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı karekterinin adı ck-vogue
yazı karekterine kontur veril iç kısmı boşaltılmış.
pdf çalışmasını indirebilirsiniz.

pdf link
https://yadi.sk/i/E2POdnH5tszYr

font lin

https://yadi.sk/d/o24a3arwtszbM

Merhaba,

Bu konuda oldukça yeniyim ve ekteki deseni yapmam gerekiyor. Illustrator, photoshop ve publisher'da denedim, yapamadım. Yardımcı olur musunuz ?
Frame olarak yapamadım. İndirdiğim frame'lerin içini boyayamadım. KG Flavor yazı karakterinin F harfi buna benziyor. Ama içini boyayamadım...

Teşekkürler

yWNKn.jpg

baharhhan

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkürler ! Zahmet oldu...
Peki "yazı karakterine kontür verilerek iç kısmını boşaltmış" dediğinizi hangi programda ve nasıl yaptınız ? Benim bunun benzerlerinden sürekli yapmam gerekecek.... Müsait olur da açıklarsanız çok sevinirim.
Tekrar teşekkürler

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
tekrardan merhaba
hazırlamış olduğum pdf çalışmasını o şekilde hazırladım bunu öncelikle fontu sisteminize yükleyerek sonrasında Adobe Illustrator den açıp yazı üzerinde istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

Çok teşekkürler ! Zahmet oldu...
Peki "yazı karakterine kontür verilerek iç kısmını boşaltmış" dediğinizi hangi programda ve nasıl yaptınız ? Benim bunun benzerlerinden sürekli yapmam gerekecek.... Müsait olur da açıklarsanız çok sevinirim.
Tekrar teşekkürler

baharhhan

🌱Yeni Üye🌱
aslında görüntüde çıkıyor ama pdf olarak aktarınca, sağ ve soldaki uçlar çıkmıyor :(

baharhhan

🌱Yeni Üye🌱
:D
Ellerinize sağlık... Hayırlı, güzel işler dilerim.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim.
size de aynı dileklerimle.