Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu firmanın logosunda ne olmalı

hologram

🌱Yeni Üye🌱
Üstatlardan bir fikir alma niyetiyle bir sorum olacak.Acizane bir firma kurma aşamasındayım.Kendim amatörce bir logo yapmak istiyorum.Zeytin ve zeytinyağ konusunda siteye konacak bir logoda olması gereken resim ağırlıklımı firma ismin ön plana çıkaran yazı ağırlıklımı olmalı.Sanırım renk konusuda önemlidir.Bu konudaki yorumlarınız..??? Adı Niaea olive olacak..

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle bir çalışma yaptıysanız onu siteye yükleyin yorumlarda ona göre gelse daha mantıklı olmazmı?

hologram

🌱Yeni Üye🌱
Yalnız bu konuda yaptığım çalışmaların acemiliğimden dolayı hiçde beğenilmeyeceğini bildiğimden buna pek cesaretim yok.Kusura bakmayın photoshop bilgim hayli kıt.Yinede sağolun.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
'Acizane' (Sözlük anlamı: Acizlere yakışacak değerde ) demiyelim de ..'Naçizane'( Sözlük anlamı: Önemsizce, Abartısız; fikir sunmak ve öneride bulunmak için kullanılır) desek daha uygun.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yalnız bu konuda yaptığım çalışmaların acemiliğimden dolayı hiçde beğenilmeyeceğini bildiğimden buna pek cesaretim yok.Kusura bakmayın photoshop bilgim hayli kıt.Yinede sağolun.

Siz de işinizi bizim gibi ciddiye alanlardansanız, benim zeytinimi gidip kasaptan almadığım ya da kendim yetiştirmeye çalışmadığım gibi siz de logo işini emin ellere bırakınız. Bir bilene bu işi devretseniz emin olun ki hem sizi daha doğru ifade edebilecek bir logoya sahip olursunuz hem de işletmeniz daha doğru bir kimliğe sahip olur...

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com

zaten logo yaparken photoshop a ihtiyacınız olmayacak. o bir resim düzenleme programıdır...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
zaten logo yaparken photoshop a ihtiyacınız olmayacak. o bir resim düzenleme programıdır...

photoshop resim düzenleme programımııı :surprised::surprised::surprised: tasarım yapılmıyor yani o programda ölemi

Son düzenleme:

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
Üstatlardan bir fikir alma niyetiyle bir sorum olacak.Acizane bir firma kurma aşamasındayım.Kendim amatörce bir logo yapmak istiyorum.Zeytin ve zeytinyağ konusunda siteye konacak bir logoda olması gereken resim ağırlıklımı firma ismin ön plana çıkaran yazı ağırlıklımı olmalı.Sanırım renk konusuda önemlidir.Bu konudaki yorumlarınız..??? Adı Niaea olive olacak..

bende arka bahçemde zeytin ağacı yetiştirip ondan ürün alıp zeytinyağı yapmak istiyorum benim yapacağım zeytinyağı ne kalitede olur diyesim geldi ama demiyorum :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben logo tasarımı yaparken PS aklıma bile gelmiyor. Logoyu orada tasarlayan da tasarımdan ne kadar anlıyor orası da mechul...

önemli olan logoyu nerde tasarladığınız değil tasarladığınızın nasıl olduğudur...!

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
önemli olan logoyu nerde tasarladığınız değil tasarladığınızın nasıl olduğudur...!

katılmıyorum.. çorba tabağında pilav pişiremezsiniz.

peki, diyelim Photoshop'ta logoyu tasarladınız. Yarın tabela lazım olacak. Aynı logoyu bi daha mı tasarlayacaksınız?

Neden iki iş yapasınız ki?