Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu resimlerin nasıl yapıldığı hakkında yardım

byvonali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu resimlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak istiyorummm..bu resimde yerdeki yüz nasıl olmuş öleeee

özellikle bu resimde telin arkasına o resim nasıl girdi onu merak ettim..bi fikrim var ama çok uzun bi yok

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
2. resim çok güzel kolaj çalışması. telin arkısında gördüğünüz resim tabela perspektiv göre yerleştirmiş...daha sonra tel görseli eklendı...

1. çalışma için ayne şekilde perspektiv verilmiş...

yani Ctrl + T maus üzerinde sağ click yapın ne terz uygulamak istediğiniz seçenekler çıkıyor karşınıza

byvonali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tel oraya sonradan eklenmiş demi o teli de başka yerden almak sornu olsa gerek ..

byvonali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıklamaları tam anlamadım daha anlaşılır bir açıklama olabilirmi

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
açıklamaları tam anlamadım daha anlaşılır bir açıklama olabilirmi

forum kuraları tekrar okumak faydı var...

2. resim ilgili...kaç tane ayrı ayrı resimler alınmış, mesela arka fon, reklam stendı, bayan, tel... ilk önce arka zemin yerleştırdık, daha sonra reklam stendi, reklam stendi içine bayan resmi yerleştırdık, daha sonra tel resmi.. börek gibi...katman - katman oluyor...photoshop bölümü inceleyın kendiniz için çok enteresan bilgi bulabilirsiniz

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
1.fotograf
bayanların resimleri hariç bir resim tabi el kol falan konulmuşta önemlidir koyulabilr.fakat fon gibi düşünün resmi serçe parmagın oraya göçertmişler ve gölgeli siyah beyaz yapılmış opacity degeri düşürülmüş efekt verilerek nokta nokta yapılmış.fotograf karesi ise oda aynı bir şey içi çerçeve gibi resim orya monta edilmiş.dikkat ederrseniz resmin kenarlaarı muntasam ;)
2.Fotograf
kadın hariç pano korkuluklar falan resmin kendisinde var bayanı oraya monta etmişler gayet basit bir çalışma ama başarılı bir çalışma önce düşünüp geliştirmek sonra emek verilmiş bir fotograf.
açıklayıcı oldumm mu acaba...

byvonali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlaşıldı galiba sağolun herşey için

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederiz üstat ne demek yardımcı olduysak ne mutlu grafikerler.net ailesine...

Rawkon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kasta095; Türkçe içerikli bir forumda yöneticilik yapmaya çalışıyorsun ama Türkçe'yi doğru bir şekilde kullanamıyorsun...

Bu nasıl yaman çelişkidir ?!

killer-mine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu resimler photofunia adlı bir siteye resim gönderilerek yapılmış. site daha önce kayıtlı olan actionları gönderdiğin fotoğrafın üzerine uyguluyor.

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bunu hazırlayan bir site var yani photoshopta çok rahat yapılabillir ama dediğim gibi hazır bir kalıp action webe yüklenmiş sen sadece fotonu koyuyorsun yani web de arat bulursun...

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam bunları internet uzerinden yapıolar fotonu yuklemen yetio :d

12umitbaba12

🌱Yeni Üye🌱
photosoptan layer layer uğraşılmışşş bi kaç özellikle olucak bişeyy

destroyens

🌱Yeni Üye🌱
kardesım bunlar dırek sıteden hazır olarak yapılan resımler letterjames.de imagecreff gibi siteler resmı atıosun sıte degıstırıo felen o olay yanı ben zmnında yapıodumda sımdı sacma gelı:)