Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu resme bakın bakalım kimleri tanıyacaksınız!

ventusreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅

arkadaşlar mutlaka tanıdık birileri vardır bu resimde iyi bakın

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Saddam, Pavarotti, Tony Blair, Bush, Kaddafi daha da bakamadim, isim var.

Aa o Einstein miydi yoksa? :)

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lenin, bruce lee, cengiz han, atifsezer, vs..

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ooooovvv bu ne yaa :D :D

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
einstein,michael jordan,gunumuzun ingiltere prensi(ismini unuttum),pavoretti,bush ve arkasinda ladin:),kaddafi,hitler,marlyn monroe,che,cengiz han,elvis,saddam huseyin,bruce lee,bill clinton,baba filminin babasi:)ismini bilmiyorum,pele,charlie chaplin,mike tyson....
benden bukadar...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Lev Tolstoy + Mahatma Gandhi ve bi de Pele ilk dikkatimi çekenler oldu, ilginç bir panaroma:)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaser Arafat ve Gorbaçav sölenmeyenleri :p

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Atatürk'ün ve yıllarca tüm dünyaya hükmetmiş, tüm dünyanın yok etmek için mücadele vermiş ve hala verdiği koskocaman Osmanlı İmparatorluğundan hiç kimsenin olmaması çok garip... (ben göremediysem gören arkadaşlar varsa lütfen belirtsin)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
elvis presley,che, einstan, bruce lee, sezar, michael jordan, carlie caplin, adolf hitler, pele,mike tyson, pavorotti, marlon brando, usame bin ladin, bush, marilyn monroe , benim görebildiklerim :(

ferruh

🌱Yeni Üye🌱
hitler, lenin ,pele ,saddam ,lincoln ,napolyon ,bruc lee (ismine töbe töbe) :D ,elwis presley ,ainstein, yaser arafat, ernesto guavera dela serna (che), bush, stalin, charle chaplin, ingiltere prensi,clnton var eflatun var sokrates var ama neden ATATÜRK yok neden sultan mehmet yok sultan suleyman yok peeh

memory04

🌱Yeni Üye🌱
mısır piramitleriniş bir kaç koyun ve köpeğide unutmayalım

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Atatürk'ün ve yıllarca tüm dünyaya hükmetmiş, tüm dünyanın yok etmek için mücadele vermiş ve hala verdiği koskocaman Osmanlı İmparatorluğundan hiç kimsenin olmaması çok garip... (ben göremediysem gören arkadaşlar varsa lütfen belirtsin)

aynı olayı bende düşündüm...onlar bizi silmeye çalışsalarda biz dünyanın merkezinden abide gibi karşılarındayız

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net

Evet bir çok devlet lideri var... Ama en büyük Lider Atatürk yok... Saçmalık :s

Pele - Hitler - Mussolini - Charlie Chaplin - Saddam - Clinton - Brus Lee - Elvis Presley - Marilyn Monroe - Einstein - Cengiz Han - Mozart - Beethowen - George Washington - Bush - Usame Bin Ladin - Che - Fidel Kastro - Yasel Arafat - Micheal Jordan - Napolyon - Yao Ming - Sezar - Marlon Brando - Salvador Dali

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Michael Jordan , Matama Gandi , Einstain çökmüş oraya garibim : ) , Mike Tyson dayak yemiş galiba , charli chapmen üzgün , pele, adolf hitler , Arafat , Kofi Annan , Elvis Presley , Bruce Lee , daha tanıdık surat çoook var: )

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bir çok devlet lideri var... Ama en büyük Lider Atatürk yok... Saçmalık :s

Pele - Hitler - Mussolini - Charlie Chaplin - Saddam - Clinton - Brus Lee - Elvis Presley - Marilyn Monroe - Einstein - Cengiz Han - Mozart - Beethowen - George Washington - Bush - Usame Bin Ladin - Che - Fidel Kastro - Yasel Arafat - Micheal Jordan - Napolyon - Yao Ming - Sezar - Marlon Brando - Salvador Dali

duyarlılığınız için teşekkür ederim...