Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu Tarz Resimler Nasıl Elde edilebilir

Benzer konular

GrafikaTR

🌱Yeni Üye🌱
Gösterdiğiniz 3 resimde çok çok basit.Bu resimi yapan kişi sadece resmin üstüne yazı yazmış.Sizde böyl çalışma yapmak için güzel bir resim üzerine iyi bir font ve style uygulayabilirsiniz :)

sero41

🌱Yeni Üye🌱
mesela arka planı ben oluşturdum diyelim bi kaplan kafası kesip koyucam onun üzerine onu nasıl yapabilirim peki bi kısaca söylermisiniz? style derken birde yeniyimde biraz :)

BLoodBrotherS

🌱Yeni Üye🌱
style yazdıgın yazıya farklı bi efek veriyor:)

yni ben oyle biliyorum umarım yanlıs bilgi vermiş olmam

sero41

🌱Yeni Üye🌱
ben İmza yapmak istiyorum işte o tarz Bir sorum olucak cs4 kulanıyorum ben bi siyah fon yaptığımda üzerine başka bi resim koymak istiyorum bunu nasıl yapıcam ? open diyince yeni olarak resim açıyor ama ben siyah fonun üzerine mesela bi bilgisayarımdaki çiçek resmini alıcam bunu nasıl yapabilirim

teletabi

🌱Yeni Üye🌱
Fontlardan yararlanabilirsin..:)..
www.dafont.com Sitesinde istediğin gibi sayısız font var indir birini ve Denetim masasından yazı tiplerine gelip indirdiğin dosyyı kaydet sonrada istediğin resmin üzerine istediğin yazıyı yaz...;)..

Diğer olayı ise photoshop dersleri bölümünden bakıp yapabilirsin..:)

sero41

🌱Yeni Üye🌱
Fontlardan yararlanabilirsin..:)..
www.dafont.com Sitesinde istediğin gibi sayısız font var indir birini ve Denetim masasından yazı tiplerine gelip indirdiğin dosyyı kaydet sonrada istediğin resmin üzerine istediğin yazıyı yaz...;)..

Diğer olayı ise photoshop dersleri bölümünden bakıp yapabilirsin..:)

Teşekkür ederim