Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buda benim BERSİS ELEKTRİK logo çalışmam..

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo sade duruyor... bunu öncelikle dile getireyim...

bersiseu5.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum....
Saygılar..

Benzer konular

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. olabilir
2. kâbus gibi :)

çalışmalarınızda başarılar...

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
1. çalışma: '' Bersis'' yazısının altına elektrik yazısını yazmayı denemelisin. yanyana hoş durmamış. emeğine sağlık!..

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. çalışmanız güzel olmuş bence.elektrik denildiğinde aklıma güç geliyor ve logodada bunu görebiliyorum.bersis kelimesinin yanındaki elektrik biraz daha küçültülüp konuyu sadece logoyla anlamamızı sağlıyabilirdin.evet sade bir çalışma olmuş.herşey bazı logolardaki gibi içiçe girmemiş.renk uyumlarınıda beğendim.başarılı bir çalışma bana göre.2. çalışmanız ise aceleye gelmiş üzerinde pek düşünülüp uğraşılmamış gibi duruyor ama ilk çalışma 2.nin başarısızlığını örtüyor.

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo sade duruyordan ne kasttettiğinizi anlamadım ben açıkcası...

sadeden kastımımı arkadaşım dile getirmiş..
1. çalışmanız güzel olmuş bence.elektrik denildiğinde aklıma güç geliyor ve logodada bunu görebiliyorum.bersis kelimesinin yanındaki elektrik biraz daha küçültülüp konuyu sadece logoyla anlamamızı sağlıyabilirdin.evet sade bir çalışma olmuş.herşey bazı logolardaki gibi içiçe girmemiş.renk uyumlarınıda beğendim.başarılı bir çalışma bana göre.2. çalışmanız ise aceleye gelmiş üzerinde pek düşünülüp uğraşılmamış gibi duruyor ama ilk çalışma 2.nin başarısızlığını örtüyor.

yorumlarınız için teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence ıkı calısmada olabılır ama ıkıncıdekı konturlerı kaldırmalısın.
ellerıne saglık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
birinci logo oldukça iyi. yalnız şöyle bir sorum olacak. yanlış anlama bu bir yargılama değil sadce soruyorum. birinci logodaki zeus sitilizesini senmi yaptın yoksa hazır bir vektörelmi. eğer hazır bir vektörelse kesinlikle olmaz. çünükü logonun birinci şartı özgün olmasıdır. yani çizilen logo kuruma özel olmalıdır. saygılar.

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci logo oldukça iyi. yalnız şöyle bir sorum olacak. yanlış anlama bu bir yargılama değil sadce soruyorum. birinci logodaki zeus sitilizesini senmi yaptın yoksa hazır bir vektörelmi. eğer hazır bir vektörelse kesinlikle olmaz. çünükü logonun birinci şartı özgün olmasıdır. yani çizilen logo kuruma özel olmalıdır. saygılar.

ewet sana katılıyorum bu konuda...aklıma ilk önce yıldırım geldi elektrik için...bu nedenle aklıma zeus geldi..bende bi resmini buldum...biraz değişikle bu hale getirdim...yane logo tamamen özgün...
Saygılar..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ewet sana katılıyorum bu konuda...aklıma ilk önce yıldırım geldi elektrik için...bu nedenle aklıma zeus geldi..bende bi resmini buldum...biraz değişikle bu hale getirdim...yane logo tamamen özgün...
Saygılar..

ozaman tamamdır kardeş. başka alternatif üstünde çalışmana gerek yok. eline sağlık

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler üzerinde biraz daha düşünülmeli gibi, elinize sağlık..

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
1. Bence elektirik firması için fazla mitolojik.
2. Niçin sadece 't' harfini küçük kullandınız?
Elerinize sağlık.

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. Bence elektirik firması için fazla mitolojik.
2. Niçin sadece 't' harfini küçük kullandınız?
Elerinize sağlık.

öncelikle yorumların için teşekkürler..
1. yorumun için:ilk bakışta dikket çekmesini istedim..
2. yorumun için: t harfi font nedeniyle küçük duruyor..benden kaynaklanan birşey değil..

ayrıca yorumların için çok teşekkürler..

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. logodaki insan figürü ve elinde tuttuğu güç amaca son derece uymuş ve hoşta görünüyo sadece yazı fontları üzerinde biraz daha çalış

2. logo heralde deneme amaçlı olmuş kaldır istersen:)

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk logodaki cizgilerin çok hoşuma gitti eline sağlık..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
bersis elektrik yazı renklerinin yerini değiştirmeyi denesene üsteki çizimle bağlantılı yapar. emeğine sağlık.

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkürler..yaptığınız yorumları göz önünde bulundurarak değişikliklerde bulunacağım..

Teşekkürler...

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.logo güzel ve yaratıcı ama yunan mitolojisini kullanmak ne kadar doğru olur bilemiyorum. Ben onu anladım yanlışsam düzeltin. 2.nin logoyla falan alakası yok.