Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bukadarı da fazla ! Küresel ısınma

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Küresel ısınma diye bir felaket üzerimize doğru yaklaşmakta, git gide hayatımız kolaylaşıyor fakat kendi sonumuzu da kendimiz hazırlıyoruz ! Artık bazı özel ihtiyaçlarımızı biraz daha kısmamız gerekiyor. en önemli olanları da elektirik ve su , bunları dikkatli kullanmamız gerekiyor, torunlarımızın sularını içiyoruz ! ozon tabakasına zararlı parfümler var lütfen onları biraz daha dikkatli kullanalım. özel arabası olanlar mecbur kalmadıkça araçlarını kullanmazlarsa ÇOK İYİ OLUR ! son zamanlarda dikkatsizlik yüzünden yemyeşil ormanlarımız küle dönmekte. Beni yanlış anlamayın ! Sizden istediğim bilinçli olun, çevrenizdekileri bilinçlendirin ;) Teşekkürler iyi forumlar...

ormanyangndi0.jpg

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vermek istediğim msj güzel ve takdir ettim.Çalışmada objeleri doğru yerde kullanmışsın. Ama orman yangınlarına son verelim sloganı sönük kalmış.(hernakadar yanıyo olsada :lol:) bide o çakmak alevini suya dönüştüren sensen mükemmel!!

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vermek istediğim msj güzel ve takdir ettim.Çalışmada objeleri doğru yerde kullanmışsın. Ama orman yangınlarına son verelim sloganı sönük kalmış.(hernakadar yanıyo olsada :lol:) bide o çakmak alevini suya dönüştüren sensen mükemmel!!

Bu tarz konular da çok hassasım. Aslın da siteye bu konuyu açıp açmamakta kararsız kalmıştım. Üsteki ORMAN YANGINLARINA SON VERELİM yazısını bilerek sönük yaptım, hiç yangın olmasa da o yazı daha da sönük dursa orda, o şekilde düşünüp yaptım. Çakmağa gelince, bu siteden kopyalamıştım onu bigün lazım olur diye, kısmet bu güne bu afişe oldu. Yani çakmağı ben yapmadım. Assasiyetin ve yorumun için teşekkürler ;)

Son düzenleme:

Mic_Beatz

🌱Yeni Üye🌱
Konu günümüze uygun, böyle paylaşımlar herkes açısından çok önemli
paylaşım için saol,
afişede + verdim..
kolay gelsin

kayaseli

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir düşünce bu konu gerçekten önemli ağaçsız bir ortam beni boğuyor yeşil alanı çok seviyorum güzel bir çalışma ağacın olmadığı yerde hayat olmaz cümlesinin rengi yeşil olsaydı sanırım güzel olurdu ormanı yeşilliği temsil ederdi

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünce güzel, konu anlamlı keşke daha kaliteli materyaller kullansaydın, ve orman yangınlarına son verelim sloganı illede yanma hissi uyandırmak zorunda değil o pek olmamış. =).

Not : Lütfen açıcağınız konunun içeriği ne ise onunla alakalı bir başlık yazarak konunuzu açınız...
Saygılarımla...

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir düşünce bu konu gerçekten önemli ağaçsız bir ortam beni boğuyor yeşil alanı çok seviyorum güzel bir çalışma ağacın olmadığı yerde hayat olmaz cümlesinin rengi yeşil olsaydı sanırım güzel olurdu ormanı yeşilliği temsil ederdi

yangınlar devam ettiği sürece sanırım o yazı sürekli beyaz kalacak :S yoksa bu gidişle yeşil rengini hayatımızdan çıkaracağız :(

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşünce güzel, konu anlamlı keşke daha kaliteli materyaller kullansaydın, ve orman yangınlarına son verelim sloganı illede yanma hissi uyandırmak zorunda değil o pek olmamış. =).

Not : Lütfen açıcağınız konunun içeriği ne ise onunla alakalı bir başlık yazarak konunuzu açınız...
Saygılarımla...

acemiliğime verin ;)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Verdiğin mesajlara yürekten ve sonuna kadar katılıyorum, fakat mesajının biraz sert olduğu kanatindeyim. nedenine gelince bir örnekle açıklayayım insanlara cehennem ateşini hatırlatarak dine yaklaştıramazsın, birazda cennetin nimetlerinden söz etmek lazım diyorum. Düşünceni insanları ürkütmeden, korkutmadan algılatman gerekir diyorum.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğin mesajlara yürekten ve sonuna kadar katılıyorum, fakat mesajının biraz sert olduğu kanatindeyim. nedenine gelince bir örnekle açıklayayım insanlara cehennem ateşini hatırlatarak dine yaklaştıramazsın, birazda cennetin nimetlerinden söz etmek lazım diyorum. Düşünceni insanları ürkütmeden, korkutmadan algılatman gerekir diyorum.

hocam haklı diyorum bende :)

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
düşünce güzel ama daha kaliteli obje ve resimler kullansan çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum
başarılarının devamını diliiyorum