Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunlarda diğer yaptığım karakalem çalışmalarım

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birincisi röprödüksyon yapmak yerine canlı objelerden ve modelden çalış eğer gsf ye girmek istiyorsan çünkü bu desenler zaten daha önce çizildiği, ışığı gölgesi objenin hacmi zaten yakalandığı için senin çok bişey kattığını düşünmüyorum imgesel bayan figüründe oran problemlerin var ama eğitim almamış biri için kötü sayılmaz çalışmalar. çalışmalar devam ;) başarılar dilerim sınavlara 1 aydan az kaldığı şu günlerde :) çok çalııışşşşş oka :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
evet güzel sanatlara hazırlanıyorum fakat kursa gitmiyorum,kendim hazırlanıyorum kursa gitseydim sanırım daha farklı ve daha ii olurdum die düşünüyorum yorum için teşekkür ederim

ne kadar deneyimlisin bilmiyorum ama keşke bi kursa gitseydin çünkü desen sınavında sana model çizdircekler ve en çok baktıkları şey araştırma çizgilerin olucak çizgilerinin gelişmeye müsait olup olmadığına bakıcaklar obje çalışmaların güzel ama hayalinden çizdiğin bayan resminde oran orantı bozukluğu çok sırıtıyo benim sana tavsiyem ancak şu olabilir bol bol oturan bayan yada erkek resimleri bul onlar üzerinde çalış o resimlerin çıktılarını al çıktılar üzerinde araştırma çizgileri uygula ve iskelet çizimlerine bak eğer objelerdeki başarını modele yansıtırsan gsf'yi kazanamaman söz konusu bile değil.. iyi çalışmalar

yawbibirak

🌱Yeni Üye🌱
yetenek ne diyim

bencede canlı objeleri çizsen kendini daha ii hazırlarsın... yapılmıs çalışmalardan çizerek gözünü eğitemezsin çizgilerin ii ama görmen gerkiyo gördüklerini kağıda aktarman gerekiyo kolay gele

elfi

🌱Yeni Üye🌱
hepsi çok güzel ellerine sağlık ama simetrilere birazdaha dikkat etemn gerkiyo
2 resimdeki bardak tonlama çok güzel ama sağtaratan içeri doğru oymuşsun sondan ikincisi ise kasada yinede simetri hatası var ve arkaya doğru eğilmiş güzel sanatlara hazırlanıyosan bunlara dikkat etmelisin ama tek çalışmana rağmen çok iyisin

Recorded Butterflies

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
gecesintisi.deviantart.com
yaptığın çizimlerin birkaçı o kurstayken hocamın çizmiş olduğu ve fotokopisini lıpda yada orda çalıştığım çizimlerdi geçen sene.. o Bardaklı çizimin aynısı bende var çünkü ve o kurstaki hocanın çizimiydi de ondan soruyorum..

hpim0887yj1.jpg

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok banada güzel sanatlşarı kazanmış bi arkaş vardı marmaradan kendisine fotokobisi verilmiş aynı dediğin gibi oda bana verdi ...

ressam1071

🌱Yeni Üye🌱
slm ceren..
çizimlerine baktım insan figürü çalışmalarında çok eksiğin var özelikle orantı ve gölgenlendirme (hayalimden çizdiğim bir bayan resmi) demişssin ya orda kanon ölçüsüne gir orantının çok bozuk olduğunu göreceksin.. ynede ellerine sağlık.. umarım eleştirie kızmamışsındır...
ressam ve şari: yılmaz başaran

zaptik

🌱Yeni Üye🌱
İyi bir kursa gidersen mükemmel çizebilirsin :)

tekyargic

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel ayrıntılı resim yapmakle kendini ve göz aşınalıgını geliştirisin devam et böyle ok eline saglık..:)

semra_06

🌱Yeni Üye🌱
evet güzel sanatlara hazırlanıyorum fakat kursa gitmiyorum,kendim hazırlanıyorum kursa gitseydim sanırım daha farklı ve daha ii olurdum die düşünüyorum yorum için teşekkür ederim

ben gazi grafik için üç yıl resim kursuna gittim buna rağmen sen benden daha güzel çizmişsin helal olsun süper olmuş ayrıca ben lise grafik tasarımdan mezunum yani düşün artık bence imkanın varsa kursa git inş kazanırsın

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saolun gerçekten yorumlar çok mutlu etti beni kursa başladım ve ii gidiyo inş bu yıl kazanıam Allah ın izniyle yorumlr için tekrar teşekkür ederim...

hazal

🌱Yeni Üye🌱
çizimlerin çok hoş ve çok güzel.kursa gitmemene rağmen çok iisin.ellerin dert görmesin.inş.emeğinin karşılığını alır ve kazanırsın.

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
inşalah şuanda kursa başladım kursa gittiğimdeki yeni çizimlerimide atarım tabi orda sil baştan yeni başlıyoz ama kavraya kavraya yinde paylaşmak isterim sizlerle..

hazal

🌱Yeni Üye🌱
ya çok hoş ve güzel çizmişsin elllllerine sağlık

hepsi birbirinden güzel arkadaşım

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅

picassa rogramında renklendirme yaptım...

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
"adım adım sonuca yaklaşıyorum" diye bağırdığını duyar gibiyim cerenn.

güzel çalışmalar özelliklede cansız nesnelerdeki ayrıntılar hoşuma gitti. dans eden kızda biraz daha çalışmanı isterim. özellikle yüz kısmında biraz problem var.

ama dediğim gibi adım adım yaklaşıyorsun.

eline sağlık.