Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunlarda diğer yaptığım karakalem çalışmalarım

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İnternetten bir esime bakıp çizdim

hayalimden çizdiğim bir bayan resmi

Benzer konular

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş ellerin dert görmesin...

erdiqico

🌱Yeni Üye🌱
bu resimlerin hepsi süper arkadaşım yaa..ellerin dert görmesin..

aramızdada bir picasso varmıs ta haberimiz yok yaaa..arkadaşlar böyle yeteneklere sahip çıkalım lütfen...yorum yazın

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
diğer mesajınızda da yazmıştım insan figürleri için pratiğe ve biraz anotomi bilgisine ihtiyacınız var
objeleri çizerken daha başarılı olduğunuzu gördüm
sanki güzel sanatlara girmek isteyen öğrencilerin başvurduğu şu kurslara katılmış gibi bir hava var çizimlerinizde

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet güzel sanatlara hazırlanıyorum fakat kursa gitmiyorum,kendim hazırlanıyorum kursa gitseydim sanırım daha farklı ve daha ii olurdum die düşünüyorum yorum için teşekkür ederim

kamas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık hepsi birbirinden başarılı çalışmalar.

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çalışmalarını çok beğendim ama şu hayalden çalıştığın bayan resmi var ya o nu çok uzatmışsın kafası vücuduna göre küçük kalmış obje çizimlerin genel olarak ii temel tasarım eğitimi almış gibisin bu derste hiç zorlanmazsın bence kursa gitmemen bence daha ii orada belli bi kalıba girmek zorunda kalırdın buda seni sıkıntıya sokardı sen tek başına bu işi gayet ii götürüyosun umarım istediğin yerlere gelirsin ki çok zorlanıcanı da sanmıyorum başarılar dilerim

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kursa gitmek yada gitmemek daha iyi diye konuşmak yanlış olur bence
adam gibi bir eğitim zaten yeteneği olan birisine çok faydalı olabilir
ama dikkatli olmak lazım nede olsa ülkemizde eli kalem tutan her vasıfsız adam kurs verebiliyor
ben cerene kursa gitmek istemiyorsa biraz daha anatomi ve teknik çalışlmasını önerebilirim

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ikinizde düşüncelerine katılıyorum penelophide bana göre doğru düşünüyor çünkü herkesin kendine özgü bir taraması var kursa gittiğinde belli bi kalıba sokuyolar arkdaşın dediği gibi ve ordakillerle aynı çizgilere sahp oluyosun ama tek çalıştığında kendine özgü oluyosun tarzın farklı oluuyo buda bir yerde ii kursa gitmek teknik açısından çok iyi burdada horus yani diğer arkadaşıma katılıyorum yaşadığım yer küçük olduğu için resim hocasıda pek yok o bakımdan kursa gidemiyorum.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
net üzerinden değişik kaynaklara ulaşabilirsin
bi ara bulabilirsem bende sana bi kaç kaynak göndermeye çalışırım
kursa gidemeyebilirsin ama iyi kaynaklar bulabilirsen kendinde birşeyler yapabilirsin
yeteneğin olduğu belli ama insan üzerine çalışman lazım
bunun üzerine ağırlık verirsen senin için iyi olacaktır

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
net üzerinden değişik kaynaklara ulaşabilirsin
bi ara bulabilirsem bende sana bi kaç kaynak göndermeye çalışırım
kursa gidemeyebilirsin ama iyi kaynaklar bulabilirsen kendinde birşeyler yapabilirsin
yeteneğin olduğu belli ama insan üzerine çalışman lazım
bunun üzerine ağırlık verirsen senin için iyi olacaktır

Valla kaynak gönderirseniz çok iyi olur. Teşekkür ederim.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
eski linkleri bi kurcalayıp bakıcam senin için

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cok kalite bir resim yetenegin var. tabi resimler sana aitse.. yalnız perspektif, anatomi zayıf. sen 1 cay kasıgı bilgi ila gercekten cok kalite resimler cizersin.. ellerine saglık...

böyle pat diye yazdım ama kusuruma bakma.. mesajlara baktımda eger istersen yardımcı olurum sana. sevgiyle kal..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
cok kalite bir resim yetenegin var. tabi resimler sana aitse.. yalnız perspektif, anatomi zayıf. sen 1 cay kasıgı bilgi ila gercekten cok kalite resimler cizersin.. ellerine saglık...

böyle pat diye yazdım ama kusuruma bakma.. mesajlara baktımda eger istersen yardımcı olurum sana. sevgiyle kal..

başka bir mesajınızda yanlış görmediysem güzelsanatlar mezunu olduğunuz yazıyor
vereceğiniz bilgilerden hem ceren hemde burdaki diğer arkadaşlar faydalanacaktır
özellikle perspektif ve anatomi bilgisi aktarabilirseniz gerçekten güzel olur

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ikinizde düşüncelerine katılıyorum penelophide bana göre doğru düşünüyor çünkü herkesin kendine özgü bir taraması var kursa gittiğinde belli bi kalıba sokuyolar arkdaşın dediği gibi ve ordakillerle aynı çizgilere sahp oluyosun ama tek çalıştığında kendine özgü oluyosun tarzın farklı oluuyo buda bir yerde ii kursa gitmek teknik açısından çok iyi burdada horus yani diğer arkadaşıma katılıyorum yaşadığım yer küçük olduğu için resim hocasıda pek yok o bakımdan kursa gidemiyorum.

tekrar merhaba; arkadaşlar resim kursuna gitmek bir insanı belli bir tarza sürüklemez yalnız. tam tersine oldukca faydalı bilgiler kazanabilirsiniz. çizmiş olduğunuz resim çok ilerler. yalnız sua varki yukarda arkadasımızda sölemiş türkiyede eli kalem bile tutamayan insanlar ders veriyor. sadece bilgiyi dogru yerden dogru alamak. resim kurslarında size tarz ögretmezler zaten tarzınızı zamanla resim sanatının ilk verdivenine adımınızıı attıktan sonra o merdiven çıkarken siz zaten tarzınızı bulursunuz.

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅

gerçekten çok ii olur yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olalım tabi yalnız bana son calışmalarından baazı larını yolla bakmak istiyorum. birde burdan nasıl yardımcı olacagım onuda cözemedim daha; resimlerini görmeliyimki hatalarını sölemem gerek ve nelere dikkaet edecegini öğretebileyim..