Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Burger logo çalışması

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünce aslında biraz müşteriye ait kaba taslak biraz kağıda çizdi.Bende böyle birşey yaptım.

murat.jpg

Benzer konular

serhangenc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağ alttaki arkadaki elips kırmızı olsa daha iyi olacak sanki..
emeğine sağlık..

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler.Fazla renk alternatifi sunmak istemiyorum.Çünkü çok zor seçim yapılıyor :)

gem@il

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanızı görünce aklıma bir fikir geldi paylaşmak istiyorum burgerin üstündeki yazıyı diş ısırıgıymış gibi oluşturarrak ortasına koyarsan daha espirili ve sevimli olur gibi gelio... yazı karakterindede biraz oynamalar yapabilirsen belirli bi hatta gitmemeli bence

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Tasarım olarak iyi bence. Helede bir fast foodcu için düşünülecek olursa oldukça iyi. Benim takıldığım nokta isim oldu:)) biraz komiğime gitti. Ekmek arası murat gibi bir düşünce uyandırdı içimde:))

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışmalar, fena değil. gmail'in dediği gibi bir espri uygulanabilir, hoş da olur tabiki ama bence yazıya değil arka fondaki elips daireye (zannedersem burgeri anımsatması için konuldu) daha çok yakışır. Başarılar...

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanızı görünce aklıma bir fikir geldi paylaşmak istiyorum burgerin üstündeki yazıyı diş ısırıgıymış gibi oluşturarrak ortasına koyarsan daha espirili ve sevimli olur gibi gelio... yazı karakterindede biraz oynamalar yapabilirsen belirli bi hatta gitmemeli bence

düşünce ve yorum için teşekkürler.Dediğiniz gibi gerçekten espirisi daha iyi olabilir.

Tasarım olarak iyi bence. Helede bir fast foodcu için düşünülecek olursa oldukça iyi. Benim takıldığım nokta isim oldu:)) biraz komiğime gitti. Ekmek arası murat gibi bir düşünce uyandırdı içimde:))

Yorum için teşekkürler.İnan ben ilk duyduğumda gülmemek için kendimi zor tuttum :)

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
Düşünce güzel olmuş, ben birinci diyorum kırmızı rengin olması daha bi güzellik katmış fazla yoruma gerek yok;) emeğine sağlık ben beğendim.(arkadasın dediği gibi isim tuhaf duruyo:))

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler valla tasarım bana aitte ismi ben bulmadım :D

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık başarılı çalışmalar
ama biraz estetik ve çekicilik katmalısın ısırılmış burger fikri güzel

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler evet benimde hoşuma gitti fikir.

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmalarında biraz kırmızıya yer ver, çünkü kırmızı açlık hissi uyandırır insanda.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Amaca uygun ve güzel tasarımlar.Emeğine sağlık.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Logo olarak güzel.. Benim tek gözüme bakan Murat Burger yazısının dışında farklı bir kaç renk çerçeve olması dışında sorun yok gibi emeğine sağlık..

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlar için teşekkürler arkadaşlarl

Sadgraf

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burger ekmeği daha yuvarlak degil mi?Benmi yanılıyorum yoksa?Başarılı bir çalışma,Turko Burger gibi enteresan adlar taşımıyor en azından,ismi halis mulis Türk:D Emeginize saglık

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Burger ekmeği daha yuvarlak degil mi?Benmi yanılıyorum yoksa?Başarılı bir çalışma,Turko Burger gibi enteresan adlar taşımıyor en azından,ismi halis mulis Türk:D Emeginize saglık

Burgerin Türkçe karşılığı nedir diye baktım sözlükten. Çok güldüm:)) Burgerin Türkçe karşılığı ham burgermiş:)):D

İngilizlerinki olmuş bizimki hala ham:)