Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BURSA – İZMİT – İSTANBUL - YALOVA (Ortak Toplantı)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya kim kimdir peki burda :( ben sizi daha yakından en azından fotoğraflardan tanımak istiyorum :/

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok keyifli vakit geçirdim, herkese teşekkür ederim...:angel:
Çok güzel bir toplantı oldu.
Her şey çok güzeldi :rofl:
Melis tokanı istiyorum haberin olsun:giggle::wink:
Selim sana ayrıca teşekkür ediyorum:wink:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkesi gördüm:), her zaman ki gibi güzel bir toplantı olmuş, fotoğraflardan da en iyi şekilde anlaşılıyor:)

(Selim abi(Mercano) güzel bir misafirperverlik göstermişsin eline sağlık...:angel:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

başımdaki olanı mı:D:D:D peki canım:angel:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğraflardanda görüldüğü gibi güzel bir toplantı olmuş emeği geçen herkese teşekkürler:angel:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu organizasyonu üstlenmek, Üzerinde çalışmak, bu kadar kişiyi bir araya getirmek, gelmek, gelebilmek...
Paylaşmak, gülmek, eğlenmek... Hepiniz, tek bi bireysiniz belki farkındasınız belkide değilsiniz varlığınızla bile mükemmel bir olaya imza attınız. En önemliside tek bir beyin gücü ile aynı sezgisel yaklaşımlarla o havayı solumak...
Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler. En kötü toplantılarımız böyle olsun...

kübrakübra

🌱Yeni Üye🌱
kasto seni hiç unutmucam beni öldürcektin bu genç yaşda:d çok güzel bi toplantıydı başda selime ve herkese çok teşekkürler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çantadan düşen toka vardıya onu :kiss1:

iki tane vardı:D:D:D biri haticeye verdim diğeri sana verseydım keşke:D ama haberim olsun bidrdaha daha da fzla toka getiriyim:angel:

Kübrakübra:D özür dilerim :utann: ambrosianınbacağı tuttuldu, Sir Of angel böbreyi diğer masaya yapıştı:D:D :utann: o toplantıdan tek ben sağalam çıkmışım galiba:p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar...

Yalova grubumuzun düzenlediği ve bizlere ev sahipliği yaptığı ve Yalova’dan olmasak ta bizleri sanki yıllardır birlikteymişiz gibi sıcaklıkları ile karşılayan tüm arkadaşlarımıza şahsım adına teşekkür ederim.

Selim in yağmur altında kimse buluşma yerini bulamayıp ıslanmasın diye beklemesi gerçekten ne kadar fedakâr bir arkadaşımız, kardeşimiz olduğunun da bir göstergesidir. Öncelikle Selim arkadaşımıza böylesine güzel bir günü düzenleyip daha önce hiç tanışmayan birçok arkadaşımızı bir araya getirdiği için teşekkür ederim.

coollife tüm üyeler bize zaman ayırıp o güzel anları ölümsüzleştirdiğin için ne kadar teşekkür etsek az gelecektir. Fakat umarım birlikteliğimiz sadece Yalova organizasyonu ile ilgili sınırlı kalmaz ve bu güzel katılımının devamı sürekli olur. Tekrar teşekkür ediyorum.

Yönetim ekibinden Selim i yalnız bırakmayıp bizlerin yanında olan Hatice, casmin, Bulut, hengame arkadaşlarımıza ise destekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Toplantının son bölümünde konuşmama izin veren tüm üyelerin beni sabırla ve dikkatle dinledikleri için ayrıca teşekkür ederim. Konuşmam sırasında konuşmayı bir demeç gibi değil de daha çok sohbet gibi götüren SirOfAngels , oBİwAN , tirEdsOuL ve diğer tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Buluşma ile ilgili anket yapılmadı fakat bunun sebebi Gökhan ile ortak aldığımız bir karar ile anketleri toplantıya katılan arkadaşlara ilgili sayfa hazırlanınca gönderilip elektronik yani internet vasıtası ile dijital bir platformda hazırlarsak sonuçlarında daha kolay çıkarılabileceği düşüncesi ile hareket ettiğimiz içindir.

Toplantı, Yalova için bir ilk olduğunda aynen diğer illerde de olduğu gibi tanışma ve bir birimizi daha iyi anlayabilme yolunda atılmış bir adım olsa da ben yine kendimi tutamayıp sorulan her soruya cevap vermemle son bulmuştu. Aslında bıraksanız daha birçok konuya da değinecektim ama vakit geç olmaya başlayınca hepimizin dönmesi gerektiği düşünülerek bu güzel organizasyonda mutlu son ile ayrıldık.

Gönül isterdi ki daha çok saatler birlikte olalım. Fakat bizim vasıtamız gece 00:00 çanları çaldığında balkabağına dönüştüğünden bir an önce yola çıkmak için hareket etmeliydik. :)

Toplantıya katılan ve ismini yukarıda yazamadığım tüm arkadaşlarıma da özellikle teşekkür ediyorum.

Nice güzel organizasyonlara böyle başarılı imzalar atacağımızın inancı ile...

İyi forumlar.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
iki tane vardı:D:D:D biri haticeye verdim diğeri sana verseydım keşke:D ama haberim olsun bidrdaha daha da fzla toka getiriyim:angel:

Kübrakübra:D özür dilerim :utann: ambrosianınbacağı tuttuldu, Sir Of angel böbreyi diğer masaya yapıştı:D:D :utann: o toplantıdan tek ben sağalam çıkmışım galiba:p

zaten sen sağlam kalasın diye bizi sakatladın... kapıdan çıkarken kimlerde bi sakatlık varsa anlaşılıyordu toplantıda senin yanında oturdukları :D

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑

Ben teşekkür ederim Yasemin seninde katkıların oldu :)

Herkesi gördüm:), her zaman ki gibi güzel bir toplantı olmuş, fotoğraflardan da en iyi şekilde anlaşılıyor:)

(Selim abi(Mercano) güzel bir misafirperverlik göstermişsin eline sağlık...:angel:)

Bir dahaki seferede senide görücez kardeşim demi ;)

Gerçekten güzel kareler
Ali Kardeşime de (Coolllife ) terkrar teşekkür ediyorum güzel resimler yakalamış :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Volkan TEKİN, ne kadar içinizden gelerek yazmışsınız bu satırları. Orada olabilen şanslı arkadaşlarım artık daha bir şanslı. Birgün Antalya'ya da gelin... Nice buluşmalar dileği ile. Biraz da hasetlikle :p

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net

ambrosia bir ara üzerime yatmıştı o sıra sanırım tutuldu bacağı, ya da o fotoğraf çekinirken miydi, neydi? :rofl:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
ambrosia bir ara üzerime yatmıştı o sıra sanırım tutuldu bacağı, ya da o fotoğraf çekinirken miydi, neydi? :rofl:

oda birşey mi :D bir ara kasta krize girdi... gülerken neredeyse ikimizi birden yere yapıştırıyordu... onun yanında otururken kendime sigorta yaptıracağım artık :D

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben teşekkür ederim Yasemin seninde katkıların oldu :)

Bir dahaki seferede senide görücez kardeşim demi ;)

Gerçekten güzel kareler
Ali Kardeşime de (Coolllife ) terkrar teşekkür ediyorum güzel resimler yakalamış :)

İnşallah abicim:)
Benim Yalova' ya gelmem zor ama sizi bekleriz Eskişehir'e:)

------
Çok güzel cümle ve açıklamalar olmuş VolkanTekin, tekrar emeği geçen herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar...

Yalova grubumuzun düzenlediği ve bizlere ev sahipliği yaptığı ve Yalova’dan olmasak ta bizleri sanki yıllardır birlikteymişiz gibi sıcaklıkları ile karşılayan tüm arkadaşlarımıza şahsım adına teşekkür ederim.

Selim in yağmur altında kimse buluşma yerini bulamayıp ıslanmasın diye beklemesi gerçekten ne kadar fedakâr bir arkadaşımız, kardeşimiz olduğunun da bir göstergesidir. Öncelikle Selim arkadaşımıza böylesine güzel bir günü düzenleyip daha önce hiç tanışmayan birçok arkadaşımızı bir araya getirdiği için teşekkür ederim.

coollife tüm üyeler bize zaman ayırıp o güzel anları ölümsüzleştirdiğin için ne kadar teşekkür etsek az gelecektir. Fakat umarım birlikteliğimiz sadece Yalova organizasyonu ile ilgili sınırlı kalmaz ve bu güzel katılımının devamı sürekli olur. Tekrar teşekkür ediyorum.

Yönetim ekibinden Selim i yalnız bırakmayıp bizlerin yanında olan Hatice, casmin, Bulut, hengame arkadaşlarımıza ise destekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Toplantının son bölümünde konuşmama izin veren tüm üyelerin beni sabırla ve dikkatle dinledikleri için ayrıca teşekkür ederim. Konuşmam sırasında konuşmayı bir demeç gibi değil de daha çok sohbet gibi götüren SirOfAngels , oBİwAN , tirEdsOuL ve diğer tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Buluşma ile ilgili anket yapılmadı fakat bunun sebebi Gökhan ile ortak aldığımız bir karar ile anketleri toplantıya katılan arkadaşlara ilgili sayfa hazırlanınca gönderilip elektronik yani internet vasıtası ile dijital bir platformda hazırlarsak sonuçlarında daha kolay çıkarılabileceği düşüncesi ile hareket ettiğimiz içindir.

Toplantı, Yalova için bir ilk olduğunda aynen diğer illerde de olduğu gibi tanışma ve bir birimizi daha iyi anlayabilme yolunda atılmış bir adım olsa da ben yine kendimi tutamayıp sorulan her soruya cevap vermemle son bulmuştu. Aslında bıraksanız daha birçok konuya da değinecektim ama vakit geç olmaya başlayınca hepimizin dönmesi gerektiği düşünülerek bu güzel organizasyonda mutlu son ile ayrıldık.

Gönül isterdi ki daha çok saatler birlikte olalım. Fakat bizim vasıtamız gece 00:00 çanları çaldığında balkabağına dönüştüğünden bir an önce yola çıkmak için hareket etmeliydik. :)

Toplantıya katılan ve ismini yukarıda yazamadığım tüm arkadaşlarıma da özellikle teşekkür ediyorum.

Nice güzel organizasyonlara böyle başarılı imzalar atacağımızın inancı ile...

İyi forumlar.

Çok güzel özetlemissin Volkan arkadaşım,:alkis:
ELimden geldiğince tüm arkadaşlarımla ilgilenmeye calıstım.
bir kusurumuz yada eksikliğimiz olduysa özür dileriz.:angel:
Benim icin cok güzel bir anı ve gelecek icinde bir tebessüm oldu.
söylediğin gibi gerçekten sıcak ve samimi bir ortam yaratılmasında katkısı olan tüm arkadaşlarıma bende teker teker teşekkür ediyorum.Özellikle Sorumluluk sahibi olan arkadaşlarımızın bire bir toplantıya katılarak hak ettikleri saygıyı ve başarılarını burdan devamını dilerek teşekkür ediyorum.
Bir çok ilklere imza attığımız bu toplantının içinde bulunmaktan çok mutlu oldum.Dilerim ileride daha güzel toplantılara hepbirlikte imza atarız...