Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
o kadar eleştiri ve öneri geldi bende bunları dikkate alarak yapmaya çalıştım yalnız sizden ricam gerçekten öneri ve eleştiri yapın
sonlb7.jpg

bu arada bu bi mobilya şatış yeri

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bu logo çalışmasını daha önce açmış oldugun konuya eklemelisin tekrardan konu açmamalıydın
çalışma önceki logolardan daha iyi sade ve hafif yan yapman ç nin kuyruguyla kutuyu denkleştirmen iyi birazdaha yan olsa belki çatı göruntusu bile verebilir ama gerek yok bence bu çalışma uzerinden geliştirebilirsin
renklerde farklı renk denemelerini sunsan
kolay gelsin

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu logo çalışmasını daha önce açmış oldugun konuya eklemelisin tekrardan konu açmamalıydın
çalışma önceki logolardan daha iyi sade ve hafif yan yapman ç nin kuyruguyla kutuyu denkleştirmen iyi birazdaha yan olsa belki çatı göruntusu bile verebilir ama gerek yok bence bu çalışma uzerinden geliştirebilirsin
renklerde farklı renk denemelerini sunsan
kolay gelsin

teşekür ederim

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya yokmu bi önerisi elşetirisi olan

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu tasarım tabiki diğer çalışmalarınıza göre çok daha iyi olmuş.Mobilya satan bir yer ise mobilya yani ahşap çağrışımlı renklere dikkat edebilirsin.Renkler ile ilgili forumlarda çok güzel bilgiler var.Sanki biraz daha yumuşak olmalı.fikir olarak şöyle bişey yapmaya çalıştım.Belki ışık tutar...

Emeğine sağlık
evacsy2.jpg

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
Bu tasarım tabiki diğer çalışmalarınıza göre çok daha iyi olmuş.Mobilya satan bir yer ise mobilya yani ahşap çağrışımlı renklere dikkat edebilirsin.Renkler ile ilgili forumlarda çok güzel bilgiler var.Sanki biraz daha yumuşak olmalı.fikir olarak şöyle bişey yapmaya çalıştım.Belki ışık tutar...

Emeğine sağlık
evacsy2.jpg

vay anaam logoya bak :wink:

omegatr

🌱Yeni Üye🌱

Emeğine sağlık
evacsy2.jpg

Renk Uyumun Çok Güzel Olmuş Ama Arka Fona Şöyle Bir Ev Figürü Koysak Öyle desenek nasıl olur.
Bu sadece bir öneri

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
omegatr arkadaşım ben sadece grafikeri-m arkadaşımıza örnek gösterdim.:) Beni eleştrmene gerek yok .Ayrıca ben adama örnek göstererek yorum yaptım umarım sende ARKA FONA EV FİGÜRÜ yaparsın :D :D