Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Byajans logo çalışması için

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
Arkadaşlar kendi şirketim için yaptığım bir çalışma fikirlerinizi bekliyorum.

BYAJNSGRF.jpg

(DAHA ÖNCEKİ KONU İÇİN HATADAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM TEKRAR AÇTIM)

Benzer konular

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne ajansı bu firma,

herhangi bir ajans logosu ise; logo uygun değil,
grafik ve reklam ajansı logosu ise; logo kesinlikle uygun değil

daha düzenli ve daha şık gözüken bir logo tasarlaman gerekli.. Kendi firmanın logosu çok iyi olmalı ki müşteri sana güvensin...

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
yazının iyi ama sol 3 tane insancık pek uygun değildi başka şekli uğraş derim sonucu daha güzel olacağıan inanıyorum eline sağlık

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bana kalırsa daha ciddi bi font kullanabilirdin derim ben

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
çekinmeden fikirlerinizi eleştirilerinizi bekliyorum ben bu sitenin gerçektende ciddi ve gerçekçi olduğunu şimdi daha iyi anladım. saygılar.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Yaptığın çalışmada ilk dikkatimi çeken şeyin üzerinde fazla düşünülmemiş bir iş olduğu.
Madem bu işe maddi ve manevi yatırım yapacaksın, logona çok fazla önem vermelisin
günlerce düşünüp en uygun düşünceyle en iyi tasarımı ortaya çıkarmalısın.

En uygun düşünceyle dedik: Tasarımında düşünce olayını pek göremedim, düşünce gibi gözüksede baştaki koyduğun insan figürlerinin dekorasyondan öte bir fonksiyonları yok
çünkü bu figürlerin uygun görsel olduğunu varsaysak bile, yaptığın işle bağdaşmayan bir fonksiyonları var. İlk bakışta bir dans grubunun veya benzeri bir insan topluluğunun eylemlerini sembolize ediyor gibi halleri var.

En iyi tasarımı ortaya çıkarmalısın dedik: Baştaki figür grubu ile logotype'ın tipolojik yapısı tamamen kopuk. Bu ilişki bence sağlam bir şekilde kurulmalı. Bence değil tüm çalışmalarımızda tasarımın en temel ilkelerinden biri olan uyum, armoni gibi olgulara azami dikkat göstermeliyiz. Tipolojik yapı logotype özelliği gösterebilecek çok az bir özelliğe sahip, sadece J harfinde bir uzatma, başka bir şey yok, Bunun dışında normal bir text yapısının dışına çıkma endişesi gözlemeliydik çalışmanızda.

Sonuçta şöyle bir toparlayacak olursak, baştaki figüratif simgeleri atıp yerine başka simgesel kompozisyon düşünmelisin. Çok daha değişik bir fontla çok daha ilginç tipografik kompozisyonlar yakalamalısınız. Tabii kullandığın font yapısı ve biçimsel ögelerin yüzdeyüz bir uyum içinde olması gerekmektedir.

Kolay Gelsin.....

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
BYAJANS için yeniden çalışma

tavsiyeler üzerine yeniden çalıştım. yorumlarınızı bekliyorum.

56252966sa7.jpg

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha sade, basit ama kaliteli bir logo tasarlamalısın... ikinci logon çok çafçaflı..

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk çalışmada figürleri alakasız buldum

ikincisinde de yazı fontu ve rengi olmamış

küçük bir not:
cahit gülden ve seruvenist çalışmalarına bir göz at derim çok orjinal fikirler alacağına eminim

kolay gelsin
iyi çalışmalar...

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
Yeniden byajans

LOGO ÇALIŞMASINI YENİDEN UĞREŞIP YAPTIM NASIL OLMUŞ . ARKADAŞLAR.
bylogodl5.jpg

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ne ajansı bu?ben beğenmedim ne fontu nede hilal şekli yapmanı nede üzerindeki yıldıza benzer şekilleri farklı ve daha sade çalışmalısın bence.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Biraz daha örneklere bakınmanı tavsiye ederim.Renk,şekil ve font bakımından eksiği çok maalesef.Ayyıldız havası vermekten vazgeçmelisin.Gerçekten bol bol örnek incele.Kolay gele.

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
bir tane daha byajns

arkadaşlar bu nasıl olmuş

by2nf9.jpg
..........1

by3jx9.jpg
..........2

Son düzenleme:

gök-khan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uğur böceği artık çok demode kaldı. Herkes her yürlü yer'e yapıştırıyor. Bence daha farklı birşey denemelisiniz. Ayrıca daha farklı bir font kullansanız iyi olur.