Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çağdaş AVM

burakrahat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
ilk dergi çalışmam yorum lütfen? :)

DN7MG.jpg

efe2879

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dergi değil de insört yapmıssın sanki ama fiyatların yazı karekterleri anlaşılmaz olmuş normal bi müşteri direk değiştirmeni ister vede siyah ı çok yoğun kullanmışsın çağdaş avm nin logosu ile de oynayıp daha okunaklı bişeyler yapsan daha hoş olur bence

burakrahat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
dergi değil de insört yapmıssın sanki ama fiyatların yazı karekterleri anlaşılmaz olmuş normal bi müşteri direk değiştirmeni ister vede siyah ı çok yoğun kullanmışsın çağdaş avm nin logosu ile de oynayıp daha okunaklı bişeyler yapsan daha hoş olur bence

ustteki ÇAĞDAŞ AVM yazısını değiştim zaten şimdi daha güzel görünüyo bu jpg o yuzden okunaksız gorunuyo olabilir pdf kayıtda açık

Monored

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
sacmalik.com
Fiyat ve ürün isimlerini hadi diyelim geçtik. Ama logo çok boğulmuş. Ya farklı bir teknik kullan, yada fontu değiştir. Market broşürleri gözü yormamalı, baktığında rahatlık vermelidir ki müşteri rahatca fiyatları aklında düşünebilsin.
İyi çalışmalar...

burakrahat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Fiyat ve ürün isimlerini hadi diyelim geçtik. Ama logo çok boğulmuş. Ya farklı bir teknik kullan, yada fontu değiştir. Market broşürleri gözü yormamalı, baktığında rahatlık vermelidir ki müşteri rahatca fiyatları aklında düşünebilsin.
İyi çalışmalar...

bana ulasırmısın ****

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinikle dergi değil.
footer font seçimin tanlış. glow aylarmalarını çok abartıp yeni bir şeyler yapmaya çalışmışssın keşke glow rengini de değiştirseydin.. bunu deneme için yapmış olman içini rahatlatmış olsun.. başarılar diliyorum arkadaşım

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
yolun başındayken vazgeç..