Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çakır zeytinyağ duvar takvimi

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
64x45cm. mat selofonlu duvar takvimi çalışmasıdır.
ortadaki görsel fotoğraf müşteriye aittir. yorumlarınızı bekliyorum

akrtakvimselenbm6.jpg

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
sol ve sağ taraftaki görsellerin üzerine transparan vermişsin ama ölçüyü sıkıntıdan tam tutturamamişsin sanirim :) ve bence çok soluklaştirmiş çalişmayi.. orayi biraz canlandirmalisin diye düşünüyorum.. takvim kısmındaki renkler çok uyumlu beğendim şahsen, ellerine emeğien sağlik canim :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim canım benim

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle eline sağlık İrem. ''Sofralarımıza düşen bereket damlası'' sloganı müşteri istekli sanırım? Benim pek hoşuma gitmedi bu slogan. Bu sebeple sordum. Çalışma gayet güzel. Yalnız arka plandaki görseller biraz karmaşık geldi bana. Opacity biraz fazla kısılmış sanki... Saygılar.

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
slogan müşterinin isteği yunus. Olaylara biraz bakış açıları dar ama çok zevkli çalıştım yorumun için teşekkür ederim

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
ooo ne güsel birbirini tanıyosunuz acaba burdamı tanıştınız daha öncedenmi kıskandım dorusu :)) işin esprisi tabi .çalışmaya gelince, renklerin uyumu ve tasarım gayet iyi duruyo yalnız, diğer arkadaşlarında sölediği gibi sağ ve sol opacity lerde sıkıntı var biras fazla kaçmış sanki .... ama yinede genel hatlarıyla sade ve şık duruyo tebrikler ....

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkadaşım gayet uyumlu olmuş.arkadaşlara opacity konusunda katılmakla beraber benim gözümü yoran tekşey ayların çok içiçe olması biraz karışık olmuş yada bana öyle geldi.

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kenardaki görsellerin opacity sinin düşüklüğü ortadaki müşterinin görseli dediğin resmi ön plana çıkarmış ki zaten yapmak istediğiniz şeyde bu sanırım.bence başarılı olmuş ilk bakışta direk ortadaki görsel dikkat çekiyo.renk uyuma da çok başarılı.
eline emeğine sağlık.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim arkadaşlar

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık iremcim güzel olmuş canım renk uyumu çok güzel arkadaşların dediği gibi opacity i ayarlarsan tamamdır.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görsel olarak hoş ama zemin rengine takıldım rengi çok soluk değil mi?

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Hazırladığın takvim çalışmasına hayli emek harcadığın belli oluyor ne varki seni ve hevesini kırmadan nasıl bir eleştiri nasıl bir yorum yapabilirim bilmiyorum. Bir müşteri, örneğin benden helva ambalajı istese nasıl yapacağımı bildiğim halde önce bir kaç alışveriş merkezinde araştırma yaparım. Müşterimin rakip firmaları neler yapmış, nasıl ambalajlarla sunmuşlar, raf duruşları nasıl, genel ortamda benim hazırlayacağım tasarım diğer rakip ürünlerin yanında kendini nasıl ifade eder vs. vb.. Bunlarda yetmez ! bu merkezlerde alışveriş yapan tanımadığım onlarca insanla konuşur, onların duygularını, beklentilerini öğrenirim. Buda yetmez internet'de daha geniş, daha global bir inceleme yaparım, Dünya'da neler yapılmış ?... Sonra oturup bu edindiğim bilgilerle bir proje metni hazırlarım ; Ne yapmalı, ne yapmamalı hakkında ! Bütün bunlardan sonra geriye sadece grafik tasarımın temel ilkelerini kullanarak tasarımı hazırlamak kalır ki buda zamanında harcanmış bir emeğin verdiği tecrübedir, bilgidir. Şimdi senin tasarımı bir kenara koyup, en azından internet ortamında global bir araştırma yapmanı, incelemeni ve akabinde tasarımı tekrar karşına alıp hatalarını kendi kendine ifade etmeni rica ediyorum. Sanırım bu senin kendini geliştirmende çok etkili olacaktır. Çünkü ben kendimi böyle geliştiriyorum ve hiç bir yarışmaya katılmadan (tamamı yurtdışından) 8 ödül alan Dünya'daki tek grafik tasarımcı olmamda bu sistemin doğruluğunu teyid ediyor. İçtenlikle başarılar dilerim.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Son düzenleme:

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma ellerine sağlık
yazılacaklar yazılmış
onlarında eline sağlık :)