Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışma şartlarınız nasıl ? Mesai,maaş,iç ilişkiler..

chanel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
5 Senedir çalışan biriym. 5. işyerim burası her yerde farklı bir sorun dolayısı ile ayrıldım. Burada da sabahlara kadar süren mesailerim, ciddi derecede sorunlu bir patronum bulunmakta. Mesleğimi sorgular duruma geldim artık. Acaba sevmiyor muyum pek diye bile düşünüyorum bazen. Sonra bakıyorum şartlar ve psikolojik baskı düşündürüyor bunları.

Sizler nasıl şartlarda çalışıyorsunuz ? Mesaisi olmadan saygı sevgi çerçevesinde çalışan var mı bu meslekte merak etmekteyim... :|

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
İzmirde pek meşhur bol şubeli bir baskı merkezinin grafiker ilanından bir bölüm
**Baskı ve stres altında çalışabilmek.** nazi toplama kampında çalışacağız sanki :S
bende 18 yıldır bu meslekteyim 9. işyerim ya mesai ücreti alamıyorsun ya sigortan eksik yada agi yok vs vs grafikerin grafikerliğin kıymetini bilmeyen reklam tanıtım vb. işlere saygısı olmayan tamamen para odaklı işverenler yüzünden ve ne iş olsa yaparımcılar yüzünden sektor iyiye gitmiyor. Evet ekonomi zor şartlar alrında ama bundan 10 yıl öncede aşağı yukarı bu şekildeydi işverenler. ya ne açalım büfe mi açsak baskı merkezi mi iyi kazanırız diyenlerin açtığı işyerlerinden hayır gelmiyor ki malesef onlardan çok var.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
5 Senedir çalışan biriym. 5. işyerim burası her yerde farklı bir sorun dolayısı ile ayrıldım. Burada da sabahlara kadar süren mesailerim, ciddi derecede sorunlu bir patronum bulunmakta. Mesleğimi sorgular duruma geldim artık. Acaba sevmiyor muyum pek diye bile düşünüyorum bazen. Sonra bakıyorum şartlar ve psikolojik baskı düşündürüyor bunları.

Sizler nasıl şartlarda çalışıyorsunuz ? Mesaisi olmadan saygı sevgi çerçevesinde çalışan var mı bu meslekte merak etmekteyim... :|

Saygı sevgi meselesini unutmuşum o konuda yozlaşmış yok neredeyse.. dönem dönem başka iş yapmalıyım dediğim çok oldu emeğine saygısı olmayan bütün işi sana bağlı ama seni saymayan insanlarla çalışmak yorucu bazen mide bulandırıcı hatta.. Malesef benim düşüncelerim bunlar. :(:)