Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Ekose Catering firması için yapılan kurumsal çalışma logo dışındaki tüm tasarım bana aittir logo firmaya ait ne yaptıysam logodan vazgeçiremedim bu adamları çok seviolar logolarını :D

Dosya
ekodosyayb7.jpg

Amerikan Servis
ekoseamerikanservisod7.jpg

Kurumsal Tasarım
ekosekurumsalxw0.jpg

Sportslife El İlanı ve Raket Çalışması
brosrsportslifenyzfu4.jpg

brosrsportsliferaketzq3.jpg

MFT Temizlik Bezi İmalatı Kurumsal Tasarımı
mftkurumsalyq9.jpg

mftdavetyeqe4.jpg

Bu ürün kutusu firmanın seçimidir 7 renk ve tonlarından yapılmıştır tasarımdaki büyük kelebek logosunun olduğu yerde pencere kesimi vardır
mftkutuem4.jpg

Kurumsal Dergi Çalışması(halen bana gereken yazım bilgilerini vermedikleri için ben kafama göre dizaynını yaptım hala yapım aşaması devam ediyor)
mftdergkapakmd9.jpg

mftdergnszndeklerke1.jpg

mftdergdzaynoc5.jpg

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınızı yayınlarken şirkettende ufak bir parça bilgi verirseniz şirketin ufak bir tarihi mesela. Kurumsallık adınada bir kaç yorumlarda bulunabiliriz =) . Çalışmalarınız güzel daha çok inceleyerek daha detaylı bir yorum yapıcağım...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ekose catering; farbika, pastahane ve yemekli organizasyonlara yemek dağıtımı yapan özel bi firmadır orta ölçekli bir aile işletmesidir.Kurumsallıktaki amaçları izmirde bulunan büyük işletmeler ve firmalara hizmet vermektir.Aynı zamanda markalaşmaktır.

Sports Life adından da anlaşıldığı gibi bi spor salonudur. Kurumsallaşmak adına çalışmaları tamamen reklam kampanyalarına dayalıdır. Mavişehir egepark gibi büyük bi alışveriş merkezinde yüksek gelirli zümreye hitap etmektedir.

Mft Temizlik Organizasyonu ise tam anlamıyla kurumsallaşmak isteyen ve bu yolda emin adımlar atan bir firmadır yurt dışından getirilen temizlik bezlerinin burada pazarlama sisteminin kurucusudur. kendi alt bünyesinde 3 tane bayisi vardır ve bu bayilerin yüzlerce pazarlamacısı bulunmaktadır(orfilame sistemi gibi). Ürün yelpazesi 15 ila 20 çeşit arasında değişim ve gelişim göstermektedir. kendilerinin şirketimle olan bağları ve çalışmaları devam etmektedir.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
bu sitede herkesi eleştiriyorum herkese iyi veya kötü bi yorum yapıyorum elimden geldiğince bilgimi paylaşmaya çalışıyorum ama şu ana kadar açtığım başlıklara benim cevaplarım dışında en fazla 6-7 kişi yorum yapıyo.. şu ana kadar sayfaya 17-18 kişi bakmış ve sadece 1 kişinin yorumu var nerde grafikerler yada grafikerim diyenler.... illa buraya yorumlarınızı bekliyorum yazmam mı gerekiyor...

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
majestic size hak veriyorum. bu forumda bende dahil olmak üzere çoğu üye arkadaşlarım sadece bu çalışmalardan ne alabilirim mantığıyla baktığı için pek yorum yapmaya vakit bulamıyor. mesela yapılan kartvizitleri baya beğendim bende kendi müşterime ona benzer bişiler yaparım tabi izninizle:)

başarılarınızın devamını dilerim.

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Majestic .. Haklısın benim açtığım konulara da samimiyetle eleştirilerini yazdın ve bunu bizden de beklemek en doğal hakkın. Ancak ben henüz 1,5 aydır grafiker olarak çalışıyorum. (aslında benimki operatörlük. Kendimi grafiker olarak göremiyorum :) ) Dolayısıyla yorum yapabilecek düzeyde olduğumu pek düşünemiyorum. Keza çalışmaların çok güzel beğeniyle takip ediyorum. :)

(Yine yorum yapmadım :S Umarım gücenmezsin)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
gücenmiyorum ben arkadaşlar sadece verdiğim kadar almak istiyorum yapabildiğiniz kadar da olsa fikir beyan etmenizi istiyorum zaten çalışmalarımı burada sergilememin nedeni ego tatmininden ziyade buradaki arkadaşlarıma birşeyler katıp katamadığımı görmek samak arkadaşımız kartviziti beğenmiş izin verirsen bende uygulamak isterim diyor bire bir aynısı olmadığı müddetce çalışmalarımın örnek alınması bana gurur verir ama ne bileyim insan bi konu açtığında az çok da olsa yorum yapılsın istiyor. Konu böyle çok havada kalıyor :S

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Valla Eleştirebilmek için çok inceledim ama öyle çok gözüme çarpan bir şey yok ama yine bi kaç şey yazayım :D

MFT'nin arka kapağında adamın üzerine gelen görselde sanki biraz transparanlık var. o benim pek hoşuma gitmedi :) Bir de çiçekteki renk geçişleri pek olamamış gibi geldi.

(Sportlife'ın ikinci çalışması da çok gözümü yordu. Gerçi sağlık ve huzurun renkleri sonuçta. Ama belki de benim gözlerim yorulmuştur, o yüzden öyle hissettim :D )

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Valla Eleştirebilmek için çok inceledim ama öyle çok gözüme çarpan bir şey yok ama yine bi kaç şey yazayım :D

MFT'nin arka kapağında adamın üzerine gelen görselde sanki biraz transparanlık var. o benim pek hoşuma gitmedi :) Bir de çiçekteki renk geçişleri pek olamamış gibi geldi.

(Sportlife'ın ikinci çalışması da çok gözümü yordu. Gerçi sağlık ve huzurun renkleri sonuçta. Ama belki de benim gözlerim yorulmuştur, o yüzden öyle hissettim :D )

yorumun için teşekkürler sağol ;) açıklamamı yapayım mftnin transparanlığı her iki taraftada var ama orda iki resim kullandım eğer linear transpanlık kullanmazsam daha kötü duruyor ama incelenebilir tabi oraya farklı bi çözüm düşünülebilir. Renk geçişli çiçeğe gelince ya aslında orda kelebeğin olması gerekio ama kelebekde oturmuyo dergiyle hala uğraşıyorum ne yapabilirim o kısmına onu düşünüyorum çiçek kısmı problemli yane sportslife 2. broşürde aslında gözü yoracak bişey yok çok uzun bakmasaydın ama :) raket olarak kullanıldı o bak kafanı cevir neyin dikkatini çektiğine bak :D

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok fazla eleştirecek bişey göremedim ben ellerine sağlık. Ama derginin sayfa numaraları kaç punto acaba sanki biraz büyükmüş gibi geldi bana. Ellerine sağlık

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışmalar olmuş ellerinize sağlık.

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
her zamanki gibi yine çok hoş görünüyolar diycek bişiym yok eline sağlık

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Majestic çalışmaların bence çok iyi, dergi çalışmalarının bana ayrıca fikir almam bakımında faydası olacak çünkü ben de ilk defa dergi tasarımına girişicem. Bunun dışında ekose ile ilgili bi kaç fikir belirtmek isterim ; logolarından vazgeçmeyişlerinin nedeni zannımca logoda yer alan iskoç adam zira ekose bi etek giymiş:) tabii değineceğim konu bu değil tasarımında yeşil ve sarı tercih etmişsin acaba başka renklerde olsaydı tasarım nasıl olurdu? Ve sports life el ilanlarında logo zeminin beyaz olması - özellikle 2. ilanda - iyi durmuyo gibi ne dersin?
sitedeki yorumların çok faydalı oluyo + bunun için de ayrıca teşekkürler:)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
bence gayet güzel özellikle kurumsal çalışmalarını çok tuttum bi tek baştaki ekose firmasının dosya çalışmasıni resimsiz yapsaydın sanki daha ii olurdu bence çünkü ben dosyada resime karşıyım daha sade firma renklerinden oluşan bi dosya olabilirdi.dediklerine katılıyorum ben bu forumda yeni olmama rağmen dediklerini anlayabiliyorum seni her konuda yorum yaparken görüyorum.senin gibi ilgililere daha fazla ilgi göstermek lazım...burda herkes bişiy kapma savaşında verme deil

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepsi güzel ii ce bi inceleyim farklı yorumlar yapıcam

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ekose firması benim ilk kurumsal çalışmamdı renklerini çok evdim ama müşteri de renklerini sevmedi ben de müşterinin istediği renklerl yaptım fakat işin orjinal kısmı ve tamamı bana ait olduğu için müşterinin istediğini değil baştan kendi yaptığım tasarımı burada yayınlamayı daha doğru buldum

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Majestic arkadaşım, bir kaç noktayı sormak istiyorum.

- Kurumsal kimlikte , kaç renk çalışıyorsun? Ekose firmasında 4 renk mevcut, bu basit işlerde maliyet artırmaz mı?

- sportslife çalışmasında bazı başlıklarda * işareti var bu açıklama manasında ise açıklamaları eksik mi?

- her çalışmanın örnek alınacak tarafları var.
- Paylaşımlarına devam etmeni isterim, çoğu zaman yorum ve eleştiri yapamıyoruz. Belki kıskanıyoruzdur. :)

Sevgilerimle...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Majestic arkadaşım, bir kaç noktayı sormak istiyorum.

- Kurumsal kimlikte , kaç renk çalışıyorsun? Ekose firmasında 4 renk mevcut, bu basit işlerde maliyet artırmaz mı?

- sportslife çalışmasında bazı başlıklarda * işareti var bu açıklama manasında ise açıklamaları eksik mi?

- her çalışmanın örnek alınacak tarafları var.
- Paylaşımlarına devam etmeni isterim, çoğu zaman yorum ve eleştiri yapamıyoruz. Belki kıskanıyoruzdur. :)

Sevgilerimle...

4 renk maliyeti artırır tabiki ama bu müşterinin talebine bağlı müşteriye istediği rek fiyatlarını verirsin sonrasında çalışma yapılır ama dosya ve kataloglarda 4 renk şart :D

sports life kullandığım * bu işaret madde imleci amlamında kullanılmıştır şuda mümkün alt+0149 tuşlarıyla • bu işaretide kullanabilirsiniz