Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışmalarım Yorum Lütfen

smarty

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yenidata.com
arkadaşlar aranıza yeni katıldım yaklaşık 1.5 aydır bu işin içindeyim yaptığım çalışmaları yorumlarsanız çok sevinirim. sizlerin düşünleri ile çok daha iyi işler yapmak ve elimden geldiğince kendimi geliştirmek istiyorum. Olumlu olumsuz her türlü görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

2 Kırımlı Broşür

ÖN
riocafemd6.jpg

Arka
arkataraffffgi8.jpg

Başka Bir Firmaya Yaptığım Diğer Broşür

ÖN
99958033ze7.jpg

Arka
arkanq1.jpg

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
moda ayakkabının ön yüzündeki kurdela üç kıvrımlı bir broşüre gore buyuk olmuş katlanınca hoş bi görüntü olmaz bence biraz daha küçülse daha iyi olr.. emeğine sağlık

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle çalışmaların düşünce olarak uygun, ama bazı düzeltmeler yapılması gerek sanki.
cafe çalışmasında yakılar kenarlara baya yaklaşmış, mizampaj da sorun var, o şekilde baskıya yollarsan wah haline o çalışmanın, mizampajı düzlersen problem kalkar gibi,
2. çalışmada arkadaşımın da dediği gibi kurdelanın büyüklüğü biraz abartılı olmuş. bide o adres yazısı firma ismi ile yarışıyo. :D:D ona dikkat. iç kısımda yukarılara koyduğun 3 logoyu 5 mm sola kaydırırsan kırımda doğacak problemlerden etkilenmez.

emeğe saygı / kolay gelsin

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzeller arkdaşım. diğer arkadaşların söylediklerinede kulak ver fakat. benim diyeceğim şu ki; ikinci çalışmandaki cumartesi günü açılıyor ifedesi ile tüm halkımız davetlidir ifadesi neden ayrı yazıldı. bunları birleştirip biraz daha ön plana çıkarmalısın. şayet broşür üçe katlamalıysa (öyle anlaşılıyo) cumartesi günü açılıyor tüm halkımız davetlidir ifadesini ön yüze taşı...
iyi çalışmalar.

grafikermahmut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş emeğine sağlık zamanla daha iyi olacağına eminim

hardworker

🌱Yeni Üye🌱
ellerinize sağlık çok hoş olmuşlar. arkadaşların söyledikleri haricinde birinci çalışmanın ön yüzündede adres olmalı mı olmamamlı mı ben oraya takıldım adres sadece arkada olsa kapak daha bir hoş olur gibi.

saygılar

ozzlem

🌱Yeni Üye🌱
rio cafe broşüründe ilk resimde bulunan siyah yazılar biraz kaba durmuş bence ama fiyat listesindeki aynı karakterle yazılmış yazılar gayet iyi görünüyor.ikinci broşür olan moda ayakkabıdaki kurdela biraz büyük gerçekten katlanınca hoş durmayabilir.ama güzel olmuşlar yinede.

ellerine sağlık...