Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cdr. formatındadişli,çark lazım.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar elinde çark veya dişli çizimi olan gonderebilirmi acaba.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaklasık 14,16 diş üç boyutlu olmayacak,dişleri sivride olmaycak,karsıdan gorundugunde dişli izlenimi verecek bi dişli.umarım acıklayacı olmustur.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaklasık 14,16 diş üç boyutlu olmayacak,dişleri sivride olmaycak,karsıdan gorundugunde dişli izlenimi verecek bi dişli.umarım acıklayacı olmustur.

biraz beklersen sana yollarım. dersinide burdan resimli olarak anlatıcam. ok.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
eminecik cok tsk ederim.dersine gerek yok.yapmasını biliyorum fakat benim corelde biraz problem var,bu yuzden bazı eklentiler silinmiş silindigi içinde bişey cizemiyorum.ama yok diger arkadaslar faydalanır derseniz yollayın, baska arkadaslara fayda olabilir.
bu arada tsk ederim ilginiz için.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
eminecik cok tsk ederim.dersine gerek yok.yapmasını biliyorum fakat benim corelde biraz problem var,bu yuzden bazı eklentiler silinmiş silindigi içinde bişey cizemiyorum.ama yok diger arkadaslar faydalanır derseniz yollayın, baska arkadaslara fayda olabilir.
bu arada tsk ederim ilginiz için.

şimdili buradan indir arkdaşım... sanırım 18 tane dişi oldu... çok önemliyse 16 taneli yaparız.

https://rapidshare.com/files/106611353/_ark.cdr.html

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
saol ellerine sağlıkta.böyle bişey değil istedgim bu carktan cok, salca kapagının acılmıs haline benziyor.neyse ben corel i kaldırıp tekrar kurcam yada baska bi yolunu bulccam.tsk ederim.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
saol ellerine sağlıkta.böyle bişey değil istedgim bu carktan cok, salca kapagının acılmıs haline benziyor.neyse ben corel i kaldırıp tekrar kurcam yada baska bi yolunu bulccam.tsk ederim.

ne iştediğini tam olarak anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız arkadaşım. yada bi resmini filan ekleyebilirsen... hadi kolay gelsin sana o zaman...

firatakelma23

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar benımde buaya bı konu acmam lazım nere ye yazmam lazım bıraz acemıyımde bu sıtede yardımlaınız ıcın tşk