Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cepli dosya fikirlerinizi bekliyorum

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ceplidosya2wv1.jpg

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskıya daha girmedi fikirlerinizi bekliyorum düzeltme gerek mi? çalışma iyi mi?

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ortadaki mavi şerit manasız olmuş soldan gelen resimle ilişkili gibi duruyor ya tam ortadan böl yada başka bir fikir bul bence ayrıca daha cıvıl cıvıl bir resim daha iyi olur siyah beyaz ve renkli olayını ii düşünmüşsün ayrıca arka taraftaki çizgilerde karmaşık pvc pencere şekli olan bir kaç tane çizgi olsa daha mantıklı bence internet adresi orda ölmüş

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o resim tek parça ben 3 renge böldüm pvc ye herkes doğa manzara koyuyor bilerek yaptım onu arkadaki şekiller için doğrusun tşkkürler yorumun için

OVERprint

🌱Yeni Üye🌱
Böyle bir çalışmada logonun turuncu ve mavi olması talihsizlik gibi. Yada çalışmanın bu iki rengin dışında uyumsuz 3. ve 4. renklerle olması. Arka kapakta da web adresi biraz abartılı. Emeğine sağlık.

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de logonun renkleri daha iyi olabilirdi logoyu ben çalıştım ama renkler tamamen adamlara ait sadece logonun ama diğer kalan herşey benim baskıya girmediği için yorumlarınıza göre düzeltmeler yapacam gene gönderecem şimdiden tşkkürler

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açıkçası ben ön kapaktaki o lensi tutmadım orada ne anlatmak istemişsin çözemedim bir bildiğin vardır diye düşünüyorum. Ayrıca renkler bana soluk geldi çekici gelmedi bana.emeğine sağlık

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o resim tek parça ben 3 renge böldüm pvc ye herkes doğa manzara koyuyor bilerek yaptım onu arkadaki şekiller için doğrusun tşkkürler yorumun için

:D 3 renge böldünü bende anladım ama soldaki parça ile ordaki parça arasında çok az fark var anlam olarak bişey ifade etmiyor 2 parça ya böl imajda çok kasvetli bir hava var bence imajı değiş derim bence soldaki parça siyah beyaz sağdaki parça renkli ve canlı olsun ayrıca logoyuda canlı tarafa cekersen bir mana kazanabilir

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler yönünden haklısın resim eleştirildi bayaaa benim düşüncem pencereden dışarıya bakış farklı görüşler yani onu anlatmak istemiştim herkesten farklı düşünmek istedim ama tutturamadım galiba ne dersiniz olmazsa deiştireyim arkadaşlar resmi ne dersiniz

OVERprint

🌱Yeni Üye🌱
Sloganı ve görselleri de değiştirebilirsin ki daha küçük punto ile "Hayata farklı bir bakış" desen ve farksız sıradan bir görselin içinden farklı cıvıl cıvıl bir görsele pencere kapı açsan olur.

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkesten bir eleştiri yani kesin deiştirecem bunu yorumlarınız için çok saolun hepsini değerlendirecem