Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çilek ve Gül Reçeli Etiketleri

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Bir firmaya yaptığım gül ve çilek reçeli etiketleridir. Firma logosu ve iletişim bilgileri gizlenmistir. Yorumlarınıza...

port2eu1.jpg

portbk7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık Yunus PARLAR ,çok estetik çalışmalar tek gözüme çarpan görsellerin üzerindeki özellikle gül reçeli yazısında sanki shadow biraz daha keskin olabilirmiş gibi ama genel olarak çok başarıılı :angel:

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
elinize sağlık Yunus PARLAR ,çok estetik çalışmalar tek gözüme çarpan görsellerin üzerindeki özellikle gül reçeli yazısında sanki shadow biraz daha keskin olabilirmiş gibi ama genel olarak çok başarıılı :angel:

Yorumunuz adına teşekkür ederim. Efect olayını tümüyle semveyen bir kişiyim. Bu sebeple işlerimde pek kullanmam asılnda.Dediğiniz gibi biraz daha keskin de olabilirdi tabiiki. Saygılar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
yapım aşamasındada gördügüğüm gibi sonuda güzel bitmiş ellerine sağlık kardeşim
bence çileklerin arkasındaki beyazlığı yumuşatmak için yayabilirmissin ama böylede güzel ;)

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet hoş ve güzel bir tasarım... Elinize sağlık.
dikkatimi bişey çekti, orta kısımda köy fotoğrafında buğday tarlası yer alıyor, o resim gül reçeliyle pek ilgili olmamış sanırım.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
yapım aşamasındada gördügüğüm gibi sonuda güzel bitmiş ellerine sağlık kardeşim
bence çileklerin arkasındaki beyazlığı yumuşatmak için yayabilirmissin ama böylede güzel ;)

Yorumun adına teşekkür ederim Abim. Saygılar.

gayet hoş ve güzel bir tasarım... Elinize sağlık.
dikkatimi bişey çekti, orta kısımda köy fotoğrafında buğday tarlası yer alıyor, o resim gül reçeliyle pek ilgili olmamış sanırım.

Belirttiğiniz bölüm firmanın logosudur. Bu sebeple kullanmak zorundayım. Logodaki isimi sildim sadece. O bölüm olduğu gibi logoya aittir.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Çok güzel olmuşlar, altın rengi yerler Altın Yaldız boya sanırım, basıldığında çok hoş duracağına eminim, eline sağlık

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Eline sağlık, hoş görüküyor, raftada güzel duracağını tahmine diyorum, fakat çilek görseli daha güzel ve iştah açıcı olabilirdi diye düşünüyorum. Çok daha güzel çilek fotoğrafları var bence.

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence muhteşem. 2. çalışmaya bittim güller çıkcak gibi yerinden çok güzeller:)
ve renkleri de acayip uyumlu

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeşim eline ve eme ğine saglık benim bu etiketler hakkındaki düşüncelerimi biliyorun zaten her zamanki gibi klass iş cıkartmışsın tebrikler

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet başarılı çalışmalar, çok hoş gözüküyor.

Emeğinize sağlık, Yunus PARLAR.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Çok güzel olmuşlar, altın rengi yerler Altın Yaldız boya sanırım, basıldığında çok hoş duracağına eminim, eline sağlık

Teşekkür ederim hocam. Dediğin gibi altın renkli bölümler, altın yaldız boya olacaktır.

Eline sağlık, hoş görüküyor, raftada güzel duracağını tahmine diyorum, fakat çilek görseli daha güzel ve iştah açıcı olabilirdi diye düşünüyorum. Çok daha güzel çilek fotoğrafları var bence.

Yorum adına teşekkür ederim.

kardeşim eline ve eme ğine saglık benim bu etiketler hakkındaki düşüncelerimi biliyorun zaten her zamanki gibi klass iş cıkartmışsın tebrikler

Eyvallah kardeşim. Yorumun adına teşeklkür ederim.

Gayet başarılı çalışmalar, çok hoş gözüküyor.

Emeğinize sağlık, Yunus PARLAR.

Yorumun adına teşekkürler, blueden. :)

gerçekten güzel olmuş eline sağlık...

Teşekkür ederim arkadaşım.

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak çalışman güzel duruyor yalnız çileklere verilen drop shadowun beyaz değeri çalışmayı biraz üzmüş.... başarın daim olsun.

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mükemmel çok beğendim gerçekten grafikermisiniz

limoni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarılı bir çalışma ellerine sağlık .Çileklerin altındakı outer glowun mode ayarlarında bir değişiklik yaparsan daha güzel sonuç alabilirmişsin gibi geliyor .Denemekte fayda var :) Ama böylede gayet güzel .Başarılar dilerim

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
genel olarak çalışman güzel duruyor yalnız çileklere verilen drop shadowun beyaz değeri çalışmayı biraz üzmüş.... başarın daim olsun.

Çileklere drop shadow vermedim. Verilen efect Outher Glow dur. Drop Shadow gölge amaçlı verilen efecttir. Çilek görselinde gölgeye değer bir şey göremiyorum ben... :) Yorum yapmak için lütfen yorum yapmayalım. Yapacağımız yorum karşıdaki kişiye katkı sağlayacı nitelikte olursa amacına ulaşır. Saygılar.

mükemmel çok beğendim gerçekten grafikermisiniz

Teşekkür ederim. Kendime grafikerim diyemiyorum henüz. Ama adayım. :)

Başarılı bir çalışma ellerine sağlık .Çileklerin altındakı outer glowun mode ayarlarında bir değişiklik yaparsan daha güzel sonuç alabilirmişsin gibi geliyor .Denemekte fayda var :) Ama böylede gayet güzel .Başarılar dilerim

Haklısınız aslında efectlerle oyananırsa değişik sonuçlar çıkacaktır. Teşekkkür ederim.

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili Yunus kullandığın Çilek ve Gül görselleri daha kaliteli olabilir, Ayrıca Font daha fantazi elyazısı gibi tabi okunaklı olmak suretiyle kullanırsan daha hoş olacağını düşünüyorum. Bide logodaki manzara çalışmayla tezatlık oluşturuyor, tabi bu senin elinde olan birşey diil. Buğdaylar, değirmen daha çok bakliyata yönelik bi hava veriyor ama dediğim gibi yapılacak bişey yok arka plan başarılı, çalışma güzel başarılarının devamını diliyorum.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Amacının da sütüne çıkmışsın Yunus :) ellerine sağlık kardeşim, kolay gelsin

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
"Çok güzel ve etkileyici bir çalışma olmuş"
Arkadaşım eline emegine en önemliside [yüregine saglık]
başarılar dilerim:):)