Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çin'den ithal dijital baskı makinesi

chaylak

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar Çin'de ve Türkiye'de ofisleri olan daha once reklam makineleri ithalati yapmiş bir firmayla uzun zamandir görüşüyorum, firmanin referansllari saglam oldugu icin onunla ilgili bir problem yok , 120 X 90 cm lik bir lazer makine aliyorum, ondada bir problem yok ,
ama baski makinesinde karar veremedim ,bütçem kisitli ,
asagida ozelliklerini yazdigim makine uygun benim icin fiyat olarak ,
sizce bu makine bas agritir mi, :worried: :worried: yorum bekliyorum ,
Saygilar hepinize cok tesekkurler ,:angel:

• Fuji 400W motor make the machine work more steady, and last long time
  • Fifth generation PCI card control system
  • Printing while ripping, blank skipping in X&Y direction, enhances printing efficiency.
  • Automatic vacuum cleaning system prevents from clogging
  • XAAR-XJ128 industrial piezoelectric print heads, excellent performance and reliable running
  • Original Japanese THK rail offers smooth running
  • Advanced ink supply system to ensure continuous and equal ink supply during high-speed printing.
  • Media pressing and positioning, free from excursion and turn up
  • Infrared sensor ensures the accurate and even media feeding and collecting

Technology Drop-on-dem and Piezo Inkjet Technology
Printing width 3.2m
Print-head form Xaar XJ-128/360
Color 4color / C M Y K
Print-head quantity 4x2
Ink Supply System Bulk ink with Germany filter, automatic ink supply by pump
Resolution Horizontal 240 and 360 dpi combine to Vertical 540 and 720 dpi
Printing speed 2 pass-46 m2/h
3 pass-32 m2/h
4 pass-23 m2/h
6 pass-17 m2/h
File format TIFF/JEPG/(RGB & CMYK)
Auto Suction Builk in vacuum cleaner for print head auto suction while printing
Interface PCI interface, data transferred by Opital Fiber cable
Heater Builk in pre and post heating control by PID temperature controller
Media PVC,Banner, Canvas, Flex media, SAV, Mesh, One-way vision, etc.
Dimensions 4660x770x1140mm
Power supply AC220V-240V, Single Phase with Ground
Environment indoor temperature 20 - 28 indoor humidity 40%-60% RH non-condensing
Price $9.000,00

DesignDijital

🌱Yeni Üye🌱
Oldukça eski bir teknolojiye benziyor. xaar 128 kafalı makinalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

İyi Çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

chaylak

🌱Yeni Üye🌱
siz ne tavsiye edersiniz peki ?
bu makinenin fiyati oldukca uygun benim icin , konica kafalar 15000$ civarlarinda
cok fiyat farki var arada ,
imkanlarimizi zorlayalim biraz daha , basimizi agritmayacak bir makine alalim

DesignDijital

🌱Yeni Üye🌱
bu makinenin fiyati oldukca uygun benim icin , konica kafalar 15000$ civarlarinda

Arayın görüşelim.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir firmada mart 2010 kampanyası var :

konica dijital baskı makinesi veya olympos xaar 382 1440 dpi proton kafa dijital baskı makinesi alana 135 cm lik plotter ve brandamatik kaynak makinası hediye veriyor.(3.20)
2.50 m. ve 1.80 m.lik olympos xaar dijital baskı makineleri de mevcut.

olympos xaar 3.20 m. 382 1440 dpi fiyatı : 23.200 usd + kdv
olympos xaar 2.50 m. dijital baskı makinası fiyatı : 12.000 usd + kdv

ilgilenisen bana yaz.

Dün gece uyuyorum bir anda sisler arasından bir dağğğ belirdii , dağın yamacındada ak sakallı bir dede , sordum dedeye dede dede ne oldu yolunumu kaybettin ? Aksakallı dede ben Zeus um dedi söyle Zeus dede bir mesajın mı var bu fani dünyalılara dedim ? Oğul dedi söyle onlara dağımın ismini öyle buda'nın ogullarının tasarladığı makinalara koymasınlar kafalarında şimşekleri patlatır oğlum herkülüde ziyaretlerine gönderirim dedi..

Kanter içinde uyandım....

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Dün gece uyuyorum bir anda sisler arasından bir dağğğ belirdii , dağın yamacındada ak sakallı bir dede , sordum dedeye dede dede ne oldu yolunumu kaybettin ? Aksakallı dede ben Zeus um dedi söyle Zeus dede bir mesajın mı var bu fani dünyalılara dedim ? Oğul dedi söyle onlara dağımın ismini öyle buda'nın ogullarının tasarladığı makinalara koymasınlar kafalarında şimşekleri patlatır oğlum herkülüde ziyaretlerine gönderirim dedi..

Kanter içinde uyandım....

Hayır olsun.. :D

signteknik

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.signteknik.com
çinden makine getirmek

Merhaba,
Eğer 2500-3000 dolar kadar daha fazla verebilecek durumda iseneniz Allwin Konica 14pl 4 kafa veya Challenger Seiko SPT510 4 kafa(6 renk 6 kafaya uygun) makineler için bizimle irtibata geçiniz.

Daha önce aldığınız fiyatlardan çok aşağıda sipariş vermenizi sağlayabiliriz.

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam bu çok aşağıda sipariş nasıl oluyor acaba? Yani eleştirmek anlamında sormuyorum ama çin makineler zaten japon ve amerikan rakiplerinin çok altında fiyatlarla piyasadalar el işçiliğinin ucuzluğundan mütevellit. Siz nasıl çok daha aşağı iniyorsunuz? Yoksa bu makineler bizim bildiğimizden de çok çok daha ucuza mı yapılıyor? Ya da bu makinelerin üretiminde kullanılan malzemenin bir taban fiyatı yok mu ki bu kadar aşağılara inebiliyor bu fiyatlar?

Biraz aydınlatırsanız beni sevinirim

signteknik

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.signteknik.com
uygun fiyatlı seiko ve konica

hocam bu çok aşağıda sipariş nasıl oluyor acaba? Yani eleştirmek anlamında sormuyorum ama çin makineler zaten japon ve amerikan rakiplerinin çok altında fiyatlarla piyasadalar el işçiliğinin ucuzluğundan mütevellit. Siz nasıl çok daha aşağı iniyorsunuz? Yoksa bu makineler bizim bildiğimizden de çok çok daha ucuza mı yapılıyor? Ya da bu makinelerin üretiminde kullanılan malzemenin bir taban fiyatı yok mu ki bu kadar aşağılara inebiliyor bu fiyatlar?

Biraz aydınlatırsanız beni sevinirim

Tekrar merhaba,
Çindeki aracı firmalar son kullanıcı için epey yüksek fiyat vermekteler. Bunun bir sebebi nispeten teknik olarak yetersiz olan son kullanıcı kendilerini satış öncesi ve sonrası epey yormaktadır. Fakat biz kendileriyle devamlı olarak çalıştığımız ve teknik sorunlarda onları fazla yormadan problemleri hallettiğimiz için gerçekten uygun fiyatlarla bizi desteklemekteler. Örneğin FH-Union firmasının bayisiyiz. "sinoprintek.com" sitenin en altında bizi görebilirsiniz.

Arkadaşa önerdiğim Seiko makine özellikle Challenger Seiko'dur. Bunu üreten fabrika FY-Union nam-ı diğer Infiniti'dir. Dolayısıyla Saatçioğlu'nun sattığı makinelerin bire bir aynısıdır.

Ayrıca biz müşteri için danışmanlık yapıyoruz, makinenin tüm aksesuarlarının ve yedek parçalarının tam olmasını, Rip programının mutlaka "Photo Print" olmasını sağlıyoruz. Maalesef satıcılar daha fazla kazanma hırsıyla kasa içerisinde olması gereken bazı parçaları göndermeyebiliyorlar. Ve rip programı olarak örneğin "MainTop" gönderiyorlar. Bu program Photoprint ile kıyaslanamayacak kadar yetersiz ve basittir.

Makine seçimi firmanın ve firma sahibinin en azından önündeki 3-5 senesini olumlu veya olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle gerçekten dikkatli hareket edilmelidir. Örneğin en ucuz arabayı alacak olsanız dahi bir ustaya göstermeyi düşünürsünüz. Ortalama 40-50 milyar vereceğiniz makineyi niçin bir bilene danışmayasınız!

Hepinize iyi işler,
kolay gelsin.

rodop

🌱Yeni Üye🌱
chaylak

9000 dolarlık makinayı hangi firma satıyor adres verirmisin

durureklam

🌱Yeni Üye🌱
2. el baskı makinesi almayı düşünüyoruz..ne kadar faydalı olur ve marka hakkında kararsısız..yardımlarınızı bekliyoruz

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. el baskı makinesi almayı düşünüyoruz..ne kadar faydalı olur ve marka hakkında kararsısız..yardımlarınızı bekliyoruz

2. ele düşen makinalar genelde bitiktir. Satıcı firmadan servis ve garanti konusunda 1 sene yazılı garanti isteyin veriyorsa tamamdır.

mik69

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım eğer istersen 8 adet xaar128 kafalı infiniti 320 lik baskı makinası var fiyaıda uygun yanında 6 kw lik güç kaynağıyla beraber ........$ a veriyor bi arkadaşım pazarlıkta yapılabilir 60-90-120 günlük 3 adet evrak karşılığında alınabilir makina 1 yaşında olup fazla baskı yapılmamıştır. istersen beni arayabilirsin. ilker benim ismim .......

simo

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba; Madem danışın diyorsunuz;Bir bilene danışmak istedim seıko spt1020 fy-3266 makine ile ilgili acil fiyat verebilirmisiniz...

cigdem balkay

🌱Yeni Üye🌱
dijital printer=dijtal baski

arkadaslar ben suan amerikadayim sizin sitenize bu gun kayit oldum baska sitelerede kayit oldum arastirma yapiyorum turkiyede dijital baski uzerine ofis acmayi dusunuyorum burada hp8000 var onu kullaniyorum bizdede cinliler cok ucuzda basiyorlar ama ben makinemden cok memnunun suana kadar basimi hic agritmadi ve kaliteli basiyor turkiyede en populer makine hakkinda bilgi istiyorum ayrica servisde cok onemli roland sicak geliyor cevap bekliyorum ayrica xerox un dijital printer larina ne diyorsunuz copy merkezi gibi

chaylak

🌱Yeni Üye🌱
9000 dolarlık makinayı hangi firma satıyor adres verirmisin

9000$ makinenin Cin deki fiyati , Cin firmasinin da ismini vermiyim reklama girer belki , alirsam bana hersey dahil yaklasik 12600$ ciavrinda maliyeti olicak yanliz eski teknoloji oldugunu ogrendim o yuzden daha iyi bir makine almak istiyorum ,
bu arada 120 X 90 lazer makinem geldi , kullaniyorum suanda cok memnunum ,

konica dijital baskı makinesi veya olympos xaar 382 1440 dpi proton kafa dijital baskı makinesi alana 135 cm lik plotter ve brandamatik kaynak makinası hediye veriyor.(3.20)
2.50 m. ve 1.80 m.lik olympos xaar dijital baskı makineleri de mevcut.

olympos xaar 3.20 m. 382 1440 dpi fiyatı : 23.200 usd + kdv
olympos xaar 2.50 m. dijital baskı makinası fiyatı : 12.000 usd + kdv

ilgilenisen bana yaz.

ben cok daha uygun fiyatlara alabiliyorum suanda bu ozelliklerde makineleri , tesekkurler

Merhaba,
Eğer 2500-3000 dolar kadar daha fazla verebilecek durumda iseneniz Allwin Konica 14pl 4 kafa veya Challenger Seiko SPT510 4 kafa(6 renk 6 kafaya uygun) makineler için bizimle irtibata geçiniz.

Daha önce aldığınız fiyatlardan çok aşağıda sipariş vermenizi sağlayabiliriz.

benim aldigim fiyatlardan daha uyguna vermenize imkan yok ,
cunku ben suanda tam kaynagini bulmus durumdayim ,, alwiin dahil
ben sadece hangi makineyi alacagima karar veremedim , tesekkurler

Son düzenleme:

rodop

🌱Yeni Üye🌱
Çin'den ithal dijital baskı makinesi CHAYLAK arkadaş o fiyat çinde olsa getiren firma adresini verirmisin

chaylak

🌱Yeni Üye🌱
Veremiyorum malesef arkadasim forum kurallari ,
Dusununce forumda hakli , bi dunya bedavadan reklam yapmak isteyen var , yoksa forum reklam alanina doner , bi suru bedavadan reklam yapmak isteyen var , emek var neticede, reklam yap, reklam yapmak isteyen odesin bedelini yapsin reklamini , forumdan ozur ,,

rodop

🌱Yeni Üye🌱
chaylak

arkadaş reklam yapalım demiyorum ama bir ip ucu dahi veremezmisin
ben ufak bir ilçede yim çok yeni teknoloji olmasına gerek yok günde basacagım metre belli
yardımcı olursan sevinirim hiç olmassa senin msn adresini yaz senden alayım