Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizdiğim Karakterlerden Bazıları

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
boynuzkafa1.jpg
boynuzkafa2.jpg
kazmagaga.jpg
sisyanak.jpg

Daha iyi incelenebilmesi için resimleri büyük boyutlu yükledim. Mutlaka yorumlarınızı bekliyorum. Yorumlarınızla daha iyi şeyler çizmeme yardımcı olacaksınız...

Moderatör tarafında düzenlendi:

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uww çok iyisin ya ciddi çok hoşuma gitti.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
çizimlerinizi ilk gördüğümde bakıp geçtim. bi süre sonra tekrar bakma hissi doğdu. bu sefer inceledim. ilk bakışta her yapıt, izleyicide bir his oluşturur ya hani. Sizinkiler ilk bakışta beni rahatsız etmişlerdi. İncelediğimde bunun nedenlerini anladım. solda yer alan çalışma, belli bir kütlenin içine zorla sığdırılmaya çalışılmış bir yüz gibi duruyor.
Elinizi sıkmasanız, çalışmalarınızda yer alan figürlerde yer yer nefes alacak alanlar bıraksanız, dış konturlarını çizimin her yerinde bu kadar kalınlaştırmasanız veya diyelim sizin çizim tarzınız bu; ortada ki çizim gibi ışık-gölgeyi daha belirginleştirseniz çok çok daha hoş olurdu. Tabi bu söylediklerim naçizane eleştirilerim... Bu arada ortadaki çiziminizi daha bi beğendim. Elinize sağlık...

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepsi guzel olmus ama ben en cok ikincisini begendim emegine eline saglik :)

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Tarzın çok güzel. Ürkütücü :) emeğine sağlık

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ürkütücü,değişik,hoş.
Çizgilerin yoğunluğu ve seyrekliği cidden hoş bir hava katmış,özellikle soldan 2.sine.
Emeğine sağlık.

aybüke_351

🌱Yeni Üye🌱
çok farklı alışılmışın dışında çok marjinal ilk bakışta bune dedirtiyo ama sonra farklı bi çalışma olması ilgi çekiyo

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karakter denmelerim adı ile yeni çizimlerimin olduğu bir konu açtım... Yorumlarınızı bekliyorum.

bastepex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginç olmuşlar ama 1. hoşuma gitti emeğinize sağlık :)

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Sanırım biraz perspektif problemleri var. Ama yok hayır perspektifi bilerek bu şekilde karıştırarak yaptım diyorsan güzel çizimler. Eline sağlık

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
medosanart

Yorumlar için teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Daha sonraki gönderilerimi de takip edip yorumlarda bulunursanız memnun olurum. Önerileriniz dikkate alacağım...
Size özel olarak mesaj gönderemediğimden dolayı buradan yazdım...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
gölge - ışık dengesi başarılı...
sonraki çalışmaları açıkcası merakla bekliyorum emeğine sağlık !

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler... yeni başlıklarda çizimler ekledim... onlara da yorumda bulunursanız memnun olurum...

tube_erd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Soldaki karakterin kulağının tersten bakıldığında kuş olması saç şeklinde olan kemik yapının bir kuş gagası olması, yine soldaki karakterin düz bakıldığında bir hindi gagası ve gıdığı olması çok hoşuma gitti eğer gerçekten bunlar gizlendiyse içerisinde size tebrikler......

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Soldaki karakterin kulağının tersten bakıldığında kuş olması saç şeklinde olan kemik yapının bir kuş gagası olması, yine soldaki karakterin düz bakıldığında bir hindi gagası ve gıdığı olması çok hoşuma gitti eğer gerçekten bunlar gizlendiyse içerisinde size tebrikler......

Bahsettiğiniz benzetmeler bilinçli bir şekilde yapılmadı ama beğendiğiniz ve öyle değişik açılardan bakıp inceleyerek yorumladığınız için çok teşekkür ederim...
Diğer çalışmalarıma da profilimden ulaşıp yorum yapmanızı bekliyorum...

dreamworks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fantastik!..Her zaman sevmişimdir,özellikle de aklınızdakini resimi kagıda yansıtabildiyseniz...

Sevgili arkadaşım melekolduren;
Bende senin aklındaki hayal ettiğin karakterleri %95 oranında kagıda yansıtabildiğin kanaatindeyim.Bence bu çizimlere arkaplan da eklesen cok farklı boyutlar eklemiş olursun.Detayı olan fantastik çizimler her zaman için çok büyük beğeni toplamıştır.Kalem tekniğin ve gölgelendirme çizgilerin her ne kadar çizgiroman edasıyla yapılmış olsalarda gerçekliği anımsatıyorlar.Bana göre sadece biraz daha ışık yönü ve gölge izdüşümü konularında biraz kendini geliştirsen ortaya daha güzel eserlerin çıkacağına eminim.Emeğine sağlık gerçekten başarılı bence siteye resimleri eklemeye devam etmelisin...

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fantastik!..Her zaman sevmişimdir,özellikle de aklınızdakini resimi kagıda yansıtabildiyseniz...

Sevgili arkadaşım melekolduren;
Bende senin aklındaki hayal ettiğin karakterleri %95 oranında kagıda yansıtabildiğin kanaatindeyim.Bence bu çizimlere arkaplan da eklesen cok farklı boyutlar eklemiş olursun.Detayı olan fantastik çizimler her zaman için çok büyük beğeni toplamıştır.Kalem tekniğin ve gölgelendirme çizgilerin her ne kadar çizgiroman edasıyla yapılmış olsalarda gerçekliği anımsatıyorlar.Bana göre sadece biraz daha ışık yönü ve gölge izdüşümü konularında biraz kendini geliştirsen ortaya daha güzel eserlerin çıkacağına eminim.Emeğine sağlık gerçekten başarılı bence siteye resimleri eklemeye devam etmelisin...

Çok teşekkür ederim detaylı bir yorumda bulunduğun için... Detay konusunda haklısın iyi bir şeyler çıkar eminim... Yalnız çizmiş olduğum karakterlere vücut konusunda biraz zorlanıyorum.... Işık-gölge ilişkisi de sanım kullandığım kalemden kaynaklanıyor biraz da. farkındaysan bir çok çizimim tükenmez kalemle bu da gölgelendirmeyi fazlaca etkiliyor.
Bir yorum da avatarım için yapa mısın? Bu benim kendim için çizdiğim bir logo... Bir logo için gerekli standartlara sahip mi sence?