Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizgi 2009 Takvim

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çizgi için çalıştığımız bir Takvim (Ercan ve Slyman)
yorumlarınızı rica ederz. 11.5x13 spiralli masa takvimi

Son düzenleme:

Benzer konular

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık anlamlı ve güzel

mine_20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş renk uyumuda güzel emeğine sağlık ne diyim:)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir çalışma emegine saglık arkadaşım.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimi tutan bant çok sırıtıyor:D
birde resmin tonunu arka plana göre ayarlarsan muhteşem olacak.
kolaygelsin...

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinize sağlık.güzel bi çalışma olmuş özellikle background çok hoş duruyor.ama yeri gelmişken de sormada edemicem bize okulda yazıları ekte gösterdiğim gibi kullanmanın yanlış olduğunu bunun büyük bi tipografi hatası olduğunu öğrettiler. çünkü yazıları sütün değil satır şeklinde okuduyoruz.bize yanlış mı öğretilmiş bunu bilmek istiyorum..
xxxxxxxxxxxxxxxxjs7.jpg

bilgisi olan varsa ve paylaşırsa ii olur teşekkürler...

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler gayet güzel fakat sağdaki 2009 yazısı orda çok alakasız durmuş daha okunaklı ve daha tok bir yazı karakteriyle yazılırsa daha hoş durur bir de fotoğraf çok küçük kalmış yani sağdaki boşluk gözümü yoruyor anlamsız yani. çalışmalarında başarılar diliyorum.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bant bant değil de gölge gibi duruyor. Bu iş basılacaksa eğer fotoğraf beni korkuttu. Bozulmuş gibi sanki.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
fotoğraflar falan değilde 2009 yazısında katien katılıyorum öyle bir hatayı nasıl yaptım bilmiyorum :S hiç dikkatimi çekmemişti uyardığınız için saolun banda gelince ona küçük para bandı esprisi verdik çok abartmakta istemedik grafikerler olarak serbest olamıyoruz bazen :)

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle çok sade ve şık bir tasarım olmuş

fakat sanki 2009 yazısı biraz zayıf kalmış gibi geldi bana, birde saadece benim fikrim altınyaldız rengine benzeyen yerler yaldız olarak basılırsa dahada şık durur ama ayrı maliyettir :)

birde sanki resimde bir bozukluk var gibi, taramada bir sorun yada orjinal görselde bir deformasyon var gibi geldi bana.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
e photoshopta smart obje yapmadan büyütüp küçüklmüşüm :D ordan kırıklık var onları değiştirdim size bozuğunu göndermişim demek

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bence banttan çağ çapraza yada sağ üste bitane daha yapıştırmöalıydın o resmin tek bi banla öyle durması imkansız gözüküyor..

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
o zaman bir bant al ve dene daha realist sonuçlar elde etmek için şahsen deneyip yaptım :p

osmandincer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.osmandincer.net
Takvim ve şeklen yapılan ürün gerçekten çok güzel. Sağdaki 2009 yazısına takılmadım, rahatsız da olmadım. Bant düşüncenizden daha rahatsız edici. Rengini biraz açsaymışsınız keşke.

Not:
o zaman bir bant al ve dene daha realist sonuçlar elde etmek için şahsen deneyip yaptım :p

Özür dilerim ama cevap verme şeklinizi saygısızca bulduğumu belirtmek isterim.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık.güzel bi çalışma olmuş özellikle background çok hoş duruyor.ama yeri gelmişken de sormada edemicem bize okulda yazıları ekte gösterdiğim gibi kullanmanın yanlış olduğunu bunun büyük bi tipografi hatası olduğunu öğrettiler. çünkü yazıları sütün değil satır şeklinde okuduyoruz.bize yanlış mı öğretilmiş bunu bilmek istiyorum..
xxxxxxxxxxxxxxxxjs7.jpg

bilgisi olan varsa ve paylaşırsa ii olur teşekkürler...

Hayır yalnış öğretilmesi mümkün deil bana da bu şekilde yazılışın yalnış olduğu öğretildi. Doğrusu (alt kısmı sağ tarafa bakıcak şekilde yazılması gerekiyo) ne kadar anlatıcı oldu bilmiyorum ama şuan ki bilgisayarda uygun program yok o yüzden görsel olarak koyamıyorum k.bakmayın.