Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Clipart CD seti almak istiyorum

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kapsamlı bir clipart cd seti almak istiyorum nerelerden temin edebilirim? Yeterli İngilizcem olmadığı için internetteki sitelerle bağlantı kuramıyorum, ayrıca elinde bu cd seti olan satmak isteyen varsa değerlendirebilirim.

Benzer konular

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
satın almasanız da olanları alsanız, yani paylaşılanları indirseniz olmuyor mu?.. fikir olarak tabi...

elinde olan varsa ve satmak isteyen olursa da sorun yok.. ama isterseniz elimdekileri upload edip paylaşabilirim... tabiki buradaki arkadaşların fikirlerini aldıktan sonra...

...

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
satın almasanız da olanları alsanız, yani paylaşılanları indirseniz olmuyor mu?.. fikir olarak tabi...

elinde olan varsa ve satmak isteyen olursa da sorun yok.. ama isterseniz elimdekileri upload edip paylaşabilirim... tabiki buradaki arkadaşların fikirlerini aldıktan sonra...

...

Tabiki olur:smile:
Her ürlü yardım ve önerinize açığım.
İlginize teşekkür ederim.

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Clip Art Cdlerini tekno marketlerde ve büyük kırtasiyelerde fazlasıyla bulabilirsin.

Ama şöyleki sitemize gün geçtikçe yeni paylaşımlar yapıldıkça depomuz genişliyor. Elimizde olmayanları forum içerisinde arama yaptıktan sonra bulamıyorsak konu açarak isteyebiliyoruz.
Karar sizin :) Kolay Gelsin.