Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CNC Makineleri

renaz73

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.haberfx.net
Merhaba Arkadaşlar ben bir tane cnc makinesi almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz bir marka ve model varmı yada alacağım makinede nelere dikkat etmeliyim. Alacağım cnc nin bütün kesim işlerini de yapabilmesini istiyorum yani bizim bölgede mobilyacıların kesim işlerinide yapabilecek bir makine arıyorum.

Birde arkadaşlar cnc makinesi aldığımda başka yanında ne tür ekipmanlara ihtiyacım olacak?

Şimdiden heppinie teşekkür ediyorum

50000 dolara kadar bir bütçe ayırdık bu makine için

Son düzenleme:

Benzer konular

haruncnr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türkiyede 30 yılı aşkın router tecrübemiz var.

Gerberin Türkiye distrübitörüyüz.
Gerber' in Sabre model cnc router makinesi çok profesyonel ve istediğiniz niteliklerde bir mkinedir. Müşteri portfeyimiz geniştir.

Gösteri makinesi mevcut makineyi gelip yerinde görebilirsin.

İstersen makinenin teknik detay ve görsellerini gönderebilirim.

eurocnc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.eurocnc.com
cnc makine için bilgi istersen **********
ararsan yardımcı olurum serhat

Moderatör tarafında düzenlendi:

eurocnc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.eurocnc.com
ATEM makine olarak 2005 yılından buyana eurocnc markasıyla CNC Router kesim makineleri üretiyoruz. 2005 yılından bu zamana kadar Türkiye’nin farklı bir çok şehrinde 50’ye yakın firma bizim makinelerimizi kullanmaktadır.CNC Router kesim makinesi ile detaylı bilgi için internet sitemizden yararlanabilirsiniz.web sitemiz ***************

roso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xstylemedia.com
Arkadasim sana hem hesapli hemde kaliteli makine verebilirim. Uretimi tamamen bize ait. Yerimiz yurt disinda. Hem Moldovada hemde Cinde uretimimiz mevcut. Ornek olarak 1,3 x 2,5 ebatli makine fiyatimiz 12800USD. Arzu edersen ozelden ulasabilirsin.

akaan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım alacağın makine için 50 bin dolar çok para.. sana tavsiyem 150 x 300 senin işini görür. Biz izmakine olarak hem satış hemde teknik servisini yapıyoruz. kendimizde kullanıyoruz. eğer özelden ulaşırsan görüşürüz... selamlar

munlu79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kayseride 3 yıla yakın cnc kesim işinde bizzat çalıştım ve bu süre içinde hiç boş durduğumu hatırlamam cnc makinamda gerber di. tavsiye ederim 1-2 ufak arıza dışında bi sorun yaşamadım. 24 çalıştır. başka marka satan arkadaslar kızmasın ama en bu işin piri gerber.

tacibana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kesitmakine.com
Merhaba;
Cnc router konusun da sana yardımcı olabiliriz.
********.com sitesinden bize ulaşabilirisin.
İyi çalışmalar.

safakdelice

🌱Yeni Üye🌱
merhaba istanbulda cnc üretimi yapıyoruz.

ekonomik ve profesyonel sistemlerimiz mevcut.

ekonomik ve kaliteli bir çözüm arıyorsanız görüşelim

yasak

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba istanbulda cnc üretimi yapıyoruz.

ekonomik ve profesyonel sistemlerimiz mevcut.

ekonomik ve kaliteli bir çözüm arıyorsanız görüşelim

yasak

arkadaşım deminden beri mesajlarının peşindeyim
kuralları okurmusun lütfen
telefon vermek yasak
tekrarı halinde uzaklaştırılacaksın

slash+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Arkadaşlar ben bir tane cnc makinesi almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz bir marka ve model varmı yada alacağım makinede nelere dikkat etmeliyim. Alacağım cnc nin bütün kesim işlerini de yapabilmesini istiyorum yani bizim bölgede mobilyacıların kesim işlerinide yapabilecek bir makine arıyorum.

Birde arkadaşlar cnc makinesi aldığımda başka yanında ne tür ekipmanlara ihtiyacım olacak?

Şimdiden heppinie teşekkür ediyorum

50000 dolara kadar bir bütçe ayırdık bu makine için

charly robot alın küçük yer kaplamayan kullanımı rahat tavsiye ederim...

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece ve Sadece Multicam , bütün Multicam sahiplerine sorun en ufak sıkıntı yaşayan var mı ?

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım sana öncerebileceğim en iyi makine "multicam" modelleri abd teksasta üretiliyor ama çok sağlam bir makine sorunsuz diyebilirm

byrk

🌱Yeni Üye🌱
Yerli makina konusunda türkiyede birçok firma var. Bende yerli üretim router kullanıyorum. Alacağınız makinada servis olayını iyi araştırın. Kücük bi sorun makinanızı günlerce yatırabilir. Bu arada Multicam ve Gerber dünyaca kendilerini kanitlamis makinalar ayrica belirteyim.

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben baska bir yaklasim getirmek istiyorum
cnc makineler genel olarak sorunsuz makinelerdir. Ozellikle baski makineleriyle kiyasladigimiz zaman...
makinenin nerde yapildigi cok onemli degil zira cin de yapilan makinelerde de, amerika da yapilan makinelerde de, isvicre de yapilanlar da da ayni malzeme kullaniliyor hemen hemen. En azindan elektronik aksamlarda.

CNC alirken dikkat edecegin temel noktalar, spindle motor markasi ve gucu (italyan markalar genelde iyidir hsd ve colombo en babalari), kramiyer disliler (burda da japon yaskawa one cikiyor).Hangi makineyi alirsan al, en ucuzundan en pahalisina bu temel noktalar cok onemlidir.

ha multicam, gerber, zund iyi makineler midir? evet suphesiz. Ama bu aletler piyasadaki diger cnc lerin 2 kati fiyata sahiplerdir ki kullanilan malzemeler hepsinde hemen hemen aynidir. Ayni isi ayni kaliteye yapabilecek bir makineye 2 kat fiyat odenir mi? Bunun takdiri aliciya aittir ben yorum yapamam...

Lakin evvelden de belirtildigi gibi makineyi alacagin tedarikci firmayi iyi arastirmalisin, piyasada ne kadar eskiler, ne kadar zamandir cnc imal ve ya ithalati yapiyorlar, piyasada ne sekilde taniniyorlar ve piyasaya ne kadar makine satmislar. Bunlari iyi etud edersen alacagin daha mutevazi butceli bir makinede sorunsuz olarak isini gorebilir.

omar666

🌱Yeni Üye🌱
karen cnc ara görüşelim hem makine hemde profesyonel kullanmak isteyenler

varasova

🌱Yeni Üye🌱
50000 çok az para o para ile şuanda ikinci el alabilirsin .
Ama yinede türkiye nin en büyük şirketlerinden biri adına yardımcı olabilirim.
Cnc solıdworks ve mastercam ayrıca erozyon felan.