Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Copy center afiş çalışmaları

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kap270x270lc6.jpg

firma camı için oneway

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
230x270ekopionewaymj1.jpg

sonraki değişiklik tisört yazmışım onu düzelltim :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Görseller iyide, fontlarınız kötü ve fontlarınızın etrafında çok fazla stroke kullanıyorsunuz, bunu palkon dosya tasarımında da yapmışsınız...Gerek yok...

Birde ek olarak arka arkaya mesaj yazmayınız(flood) .Bu forum kurallarına aykırı...Yönetimden uyarı alabilirsiniz...

İyi çalışmalar dilerim.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba öncelikle şunu belirteyim çalışmalarında kullandığın arka planları bence daha sade seçmelisin.
1. çalışman zemin itibariyle ve renkler açısından uyumsuz olmuş ayrıca kullandığın yazılarda bence çok küçük kalmış yazılar daha dikkat çekici olmalı
3. çalışmadada yine aynı sorunlar var yazılar daha dikkat çekici olmalı
Benim gördüklerim bunlar ellerine sağlık

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resimlerler yapılan işe bi türlü anlam veremedim.

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
onu anlatmam uzun sürebilir tabiki bi anlamı var

neptune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalar güzel ama strokelar biraz kalın bence. biraz daha inceltilebilir aslında. emeğine sağlık

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bakıldığında genel olarak hoş görünüyor. Stroke lar konusunda arkadaşlara katılıyorum ama bende resimlerle konular arasında bütünlük kuramadım. Ama var diyorsunuz ozmn sorun yok. Kolay gelsin

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
copy center için yapmıştım çalışmaları. resimlerde işlerini zamanında, temiz ve kaliteli şekilde alan insanların mutluluğunu yansıtmak istedim. yani bu iş yerinde kaliteli hizmet ile mutlu ayrılırsınızı fotoğraflarla anlatmak istemiştim. sanırım başarılı olamamışım. sorular çoğaldı

batterymurat

🌱Yeni Üye🌱
çok qüzel çalışmalar biraz heyecan yapmış qibisin :))

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Fazla mutlu bu adamlar ve cocuklar.. bir copy center'dan daha çok Oyun salonunu çağırıştırdı.. bence her afişte bir insan yerine başka görselleri deneyebilirsin..

Renkli ve cıvıl cıvıl olmalarına lafım yok..

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
copycenter maximum kart yan kurulumudur :D çok heyecanlı bir çalışma:D bu kadar heyecan varmı içeridde?

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
outdoor için güzel renkler derim (oneway'i düşünürsek bu kadar cırtlak renkler çok normal)
fakat tisort diye bi kelimeyi ilk kez görüyorum umarım baskıda düzeltmişsindir... İyi çalışmalar.

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) evet düzelttim teşekkürler yorumlar için

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında eski bir konu ama, sitede gezinirken üye olmaya iten de bu afiş üzerine yorumlar oldu. Öncelikle, genel konsepti 3. afişte "en mutlu anlar" sözü ile tamamlamışsınız, diğerlerinde biraz havada kalmış "mutlu insanlar"ın afişteki varlığı. Bir de çok renge boğulmuş gibi geldi bana afişler.
Esas belirtmek istediğim nokta ise stroke'ların kalınlığı. Kesinlikle "kalın olmuş" eleştirilerine katılmıyorum. Kalın strokelar, doğru yerde kullanıldığı zaman ciddiyet veya aksine hareket kazandırabiliyor, üstelik çok başarılı bir vurgu biçimi ve özellikle 2. afişteki çok hoş ve doğru bir uygulama. Bu hareketliliğe 2px stroke hiç olmazdı zaten.
Ezberleri bozalım, bozmayanları uyaralım :)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
paylaşımından dolayı teşekkürler